Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Dziennikarz z łapanki


Żaki-Czan

Recommended Posts

Co tu komentować taka jest powszechna wiedza w narodzie , ale z tego co wiem to Moje koło organizuje w szkołach spotkania z dziećmi i pogadanki na temat pszczół i ich roli w życiu człowieka i nawet raz do roku w jednej ze szkół organizowany jest konkurs wśród dzieci na temat wiedzy  o pszczołach i konkurs prac ręcznych dzieci w temacie pszczelarstwa  jak rysunki i jakieś prace ręczne dotyczące pszczółek . Ale dzisiejsze władze szkolne raczej są zainteresowane cnotami dziewczęcymi i historią i martyrologią ,  a nie realnym widzeniem świata , ochroną środowiska i fauny i flory.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tadek11 napisał:

Ale dzisiejsze władze szkolne raczej są zainteresowane cnotami dziewczęcymi i historią i martyrologią ,  a nie realnym widzeniem świata , ochroną środowiska i fauny i flory.

   Nie było by nic strasznego gdyby to robiono z głową. Historii powinno się uczyć, już i tak są zakusy by zrobić z nas agresora II w.ś. Na temat ochrony środowiska niestety najwięcej drą ryja osoby nie mające o tym pojęcia. Najchętniej by chłopu na wsi zakazali palić w piecu drewnem (nam do podkurzaczy tez by się niejeden aktywista przyczepił) a sami mają ciepło systemowe- czyli w większości z węgla brunatnego.  Miałem kiedyś przedmiot na studiach- "Fizyka w ochronie środowiska" i nigdy nie widziałem człowieka bardziej nienawidzącego pseudoekologów niż doktor prowadzący ten przedmiot.

   Co do samego zdjęcia- redaktorek od siedmiu boleści wziął pierwsze lepsze zdjęcie groźnie mu wyglądających owadów. Artykuł ma się podobać większości a jaką inteligencją się wykazuje większość- każdy wie. Jest to straszne, bo często takie zaniedbania nie wynikają nawet z niewiedzy piszącego i artykuł jest pisany nie tak, by zwiększał wiedzę czytającego ale żeby mu się podobał i był dla niego łatwo przyswajalny.  Taki czytający pomyśli że jest mądry, wszystko łatwo zrozumiał, wróci jeszcze na stronę, reklamę obejrzy, pieniądze wpadną...

 

a te cnoty dziewczęce czy niewieście to już przemilczę...?

Edited by gajowy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.