Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zakończenie sezonu 2021 - 12 listopada - Spotkanie integracyjne.


Recommended Posts

Dobra, bo widzę że trochę leżymy z organizacją, 

Pani z hotelu jest też delikatnie rzecz biorąc poirytowana, bo kto nie zadzwoni mówi jej o zjeździe ale nic nie wie co i jak. 

Restauracja jest nieczynna, czyli na to że zamówimy coś na miejscu nie ma co niestety liczyć. śniadanko jeśli rezerwacja ze śniadaniem to tak i owszem, jak narazie frekwencja słaba bo tylko 3 pokoje. Więc musimy się jakoś dogadać i dać kobiecie znac:) 

Link to comment
Share on other sites

I pytała czy planujemy siedzieć w pokoju czy jak my planujemy bo ona sobie średnio to wyobraża. I że skoro ma być sporo ludzi to czemu tylko 3 pokoje, bo ktoś pytał czy mogą dojść jacyś nie nocujący, ale w takim razie ile tych osób nienocujacych ma być. Czyli zasypała mnie gradem pytań na które nie znale odpowiedzi... 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Sołtys napisał:

I pytała czy planujemy siedzieć w pokoju czy jak my planujemy bo ona sobie średnio to wyobraża. I że skoro ma być sporo ludzi to czemu tylko 3 pokoje, bo ktoś pytał czy mogą dojść jacyś nie nocujący, ale w takim razie ile tych osób nienocujacych ma być. Czyli zasypała mnie gradem pytań na które nie znale odpowiedzi... 

 

Pani jest chyba trochę w takim razie zapominalska, bo ustalaliśmy, że restauracji nie uruchamiamy, tylko siedzimy sobie przy stole z własnym wkładem. 

Osób nienocujących, co dojdą, jak chce wiedzieć, to też jej powiem, ile będzie. Ale nie wiem po co jej ta wiedza, krzesła odstawimy na miejsce sami potem, a polerować dokładnej liczby nie musi... 

Ech... dzwonię znowu. 

Link to comment
Share on other sites

No ja to nie wiem, wiem że mam chęci pojawić się na naszym wydarzeniu:P Zapytałem z ciekawości czy dużo ludzi się zapowiedziało i tyle:P ale to w takim razie zapowiada się nas całkiem kameralna grupa;P Czy po innych hotelach ktoś śpi? :P

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Sołtys napisał:

No ja to nie wiem, wiem że mam chęci pojawić się na naszym wydarzeniu:P Zapytałem z ciekawości czy dużo ludzi się zapowiedziało i tyle:P ale to w takim razie zapowiada się nas całkiem kameralna grupa;P Czy po innych hotelach ktoś śpi? :P

 

Dobra. Dogadałem z panią Renatą. Okazuje się, że tam nie ma "wspólnej większej przestrzeni do siedzenia razem" tak po prostu. Jest sala restauracyjna.

Mamy już zarezerwowaną salę restauracyjną. Będzie to kosztować 200zł. Zrzutka dobrowolna na miejscu.

Co do jedzenia - musimy ustalić, czy zamówić u pani Renaty jakiś bazowy wikt, który wszystkim będzie odpowiadał. Trudno mi się tu niestety poruszać, bo osobiście z tego forum znam dwie osoby, a jedna nie przyjedzie ;) Więc jest ryzyko, że np. zamówię chleb ze smalcem i deskę serów na 10 osób... a połowa nie zje ani kęsika, że już o zrzutce nie wspomnę? 

 

Niech tu choć kilka osób zadeklaruje, czy dopisze się do takiego jedzenia - deska serów i chleb ze smalcem. 

Porcja na 4 osoby, to zapewne ok. 120zł z zapasem. 

 

Moja ekipa - jest na tak, to 5 osób. Kto jeszcze?

Edited by michal79
Link to comment
Share on other sites

Dobra.

Mamy już zamówiony ten chleb ze smalcem i sery. Porcję na ok. 10 osób.

Co do konkretów, to proponuję na miejscu zgadać się w sprawie pizzy. 

Edited by michal79
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Też u pani Renaty potwierdziłem obecność ze śniadaniem i że będę sam wiec jak by były kłopoty lokalowe to kogoś mogę przygarnąć. Po Operacji rok temu nie chrapię :P

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.11.2021 o 17:43, ptd napisał:

Miałem jechać z zięciem ale on nie może. Rezerwowałem pokoik na 2 osoby zatem jak by dla kogoś brakowało miejsca to jest 1 miejsce wolne.

Biorę ;)
 

3 godziny temu, michal79 napisał:

 

Niech tu choć kilka osób zadeklaruje, czy dopisze się do takiego jedzenia - deska serów i chleb ze smalcem. 

Porcja na 4 osoby, to zapewne ok. 120zł z zapasem. 

 

Moja ekipa - jest na tak, to 5 osób. Kto jeszcze?

Dochodzących chyba nie będzie .
W Chruśniaku to i owszem , bo miałbym 30minut z buta nawet pod wiatr .
Z Reszla nie będę wracał, więc też zostaję na noc . Bożena podobnie .
Reszta będzie raczej z dalszych stron , więc też raczej z noclegiem.
 

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jutro mam potwierdzić przyjazd pani Renacie na 100 %. Jeszcze tylko muszę znaleźć opiekunkę dla mojej swory, bo na 4 psy ponad kolano pani nie dała się namowic:D jeden wchodzi w gre:D

I mam nadzieję że bede:) 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, michal79 napisał:

Dobra.

Mamy już zamówiony ten chleb ze smalcem i sery. Porcję na ok. 10 osób.

Co do konkretów, to proponuję na miejscu zgadać się w sprawie pizzy. 

Piszę się na jedzenie jak już wcześniej mówiłam. Pizza od Fenika? Dobra jest. 

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Sołtys napisał:

Jeśli chodzi tylko o transport to da się coś załatwić napewno, mazowieckie nie takie wielkie:P PTD jedzie, ja jadę jeśli chcesz może jakoś ci złapiemy jakoś po drodze:P

Dokładnie. Ja ruszam z Kampinosu i jadę na Nowy Dwór i dalej na północ. Rano jeszcze wpadam na chwilę do Wawy ( Ochota, Okęcie).

Edited by ptd
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Sulejówka, pic w tym, że miałem ruszyć dość późno, na ostatnią chwilę, a wrócić muszę następnego dnia, dość wcześnie i prawdopodobnie nie do Wawy... prawo Murfiego działa, jak masz dwa samochody, to zepsują się jednocześnie.

Godzinę temu, ptd napisał:

Rano jeszcze wpadam na chwilę do Wawy ( Ochota, Okęcie)

 O której mniej więcej będziesz w okolicy Okęcia? Mam tam bezpośrednią SKM-kę, jak by się mi coś udało wykombinować, to odezwę się z prywatną wiadomością...

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, gajowy napisał:

Ja jestem z Sulejówka, pic w tym, że miałem ruszyć dość późno, na ostatnią chwilę, a wrócić muszę następnego dnia, dość wcześnie i prawdopodobnie nie do Wawy... prawo Murfiego działa, jak masz dwa samochody, to zepsują się jednocześnie.

 O której mniej więcej będziesz w okolicy Okęcia? Mam tam bezpośrednią SKM-kę, jak by się mi coś udało wykombinować, to odezwę się z prywatną wiadomością...

SKM? czyli koło lotniska? Bo jak coś będę leciał Żwirkami około 10 to te parę metrów zahaczyć nie problem. Z Wawy do domu i około 13-14 chcę ruszyć :) więc jak coś to na PW.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ptd napisał:

 Rano jeszcze wpadam na chwilę do Wawy ( Ochota, Okęcie).

To jest prawdopodobne , że i w drodze powrotnej zahaczysz okolice Okręcia odwożąc Marcina ?
Pytam , bo mam do podrzucenia prawie po trasie (na Ursynów) małą przesyłkę dla pewnego Pana i jakoś nigdy mi nie po drodze .
A wolę nie wysyłać , bo przesyłka "mocno narażona na stłuczenie" . ;)

Link to comment
Share on other sites

My już na miejscu. Idziemy eksplorować Reszel :D

Zamek w Reszlu. Restauracja. Atmosfera "posezonowa" tak, że bez kozery wypaliłem "Karczmarzu, piwa!". Kolejne marzenie spełnione ;)

Edited by michal79
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.