Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zakończenie sezonu 2021 - 12 listopada - Spotkanie integracyjne.


Recommended Posts

Szczęśliwie w tym roku Święto Niepodległości wydarzy się w czwartek. Czyli piątek 12 listopada jest takim dniem, że będzie łatwiej wygospodarować wolne popołudnie na pogaduchy i wypicie za zdrowie pszczół, jeśli kto by chciał.

Tak się składa, że będę wtedy w gospodarstwie agroturystycznym "Malinowy Chruśniak" w Łędławkach k. Bisztynka, czyli całkiem niedaleko Robiego - "Ranczo w Kaczej Dolinie".

Do dyspozycji jest cały dom z pokojami, bo to już po sezonie i nie będzie gości.

Serdecznie zapraszam, kto chce dołączyć w luźnej formule - siadamy, gadamy i pijemy. Tutaj strona "Malinowego" z cennikiem. 

Dajcie znać, jeśli macie jakieś pytania. 

 

Po prostu chcesz się przyłączyć - rezerwujesz pokój u gospodarzy. 

Edited by michal79
  • Lubię 5
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, daro napisał:

Albo od Robiego ?

Ten ci i na czołganego dotrze . Tyle że arbeit macht frei ?

 

 

Kto będzie pracował do późna między 11 listopada a weekendem?

Daro, pojawisz się? Spod Zambrowa masz 3h ;) 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, michal79 napisał:

Kto będzie pracował do późna między 11 listopada a weekendem?

 

Tylko jak tu planować ;) 

 

Miałem podpisany urlop na 2-13 sierpnia. I co? Nagle jestem niezastąpionym, wykwalifikowanym specjalistą a interes firmy beze mnie jest zagrożony (Pracodawca spełnia wymóg kodeksu pracy, który mówi w jakim wypadku może przesunąć urlop/ściągnąć pracownika z urlopu).

Dlatego muszę odwołać urlop. Nawet nie przesunąć. Bo wiem, że później będzie o wiele więcej roboty. 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Krzychu napisał:

 

Tylko jak tu planować ;) 

 

Miałem podpisany urlop na 2-13 sierpnia. I co? Nagle jestem niezastąpionym, wykwalifikowanym specjalistą a interes firmy beze mnie jest zagrożony (Pracodawca spełnia wymóg kodeksu pracy, który mówi w jakim wypadku może przesunąć urlop/ściągnąć pracownika z urlopu).

Dlatego muszę odwołać urlop. Nawet nie przesunąć. Bo wiem, że później będzie o wiele więcej roboty. 

 

Nie znam lepszej daty na 1 dzień urlopu, niż między 11 listopada (święto narodowe), a weekendem. ;) Walcz, niezastąpiony specjalisto! 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Krzychu napisał:

Tylko jak tu planować ;) 

dokładnie

 

4 godziny temu, michal79 napisał:

Kto będzie pracował do późna między 11 listopada a weekendem?

A co to jest ten wekend ? Ja nocami pracuję , zawijam te cukierki w sreberka . ?

Link to comment
Share on other sites

  • Robi_Robson changed the title to Zakończenie sezonu 2021 - 12 listopada - Spotkanie integracyjne.

Dodam , że gdyby ktoś chciał w tym samym czasie pojawić się na miejscu własnym kamperem , lub z przyczepą kempingową bez wykupowania noclegów w folwarku,
to bezpłatnie udostępnię miejsce pod pojazdy , lub namioty na moim ranchu .
To tylko 3km. od miejsca które Michał wskazał jako miejsce spotkania integracyjnego .
Czyli nawet gdyby kierowcy byli niedysponowani , to jest to zaledwie 30 minutowy spacer na nogach .
Zapraszam .

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Robi_Robson napisał:

To tylko 3km. od miejsca które Michał wskazał jako miejsce spotkania integracyjnego .
Czyli nawet gdyby kierowcy byli niedysponowani , to jest to zaledwie 30 minutowy spacer na nogach .

Robi to do rana taka odległość będąc niedysponowanym . No tak szybko bo po drodze nie ma  miejsca na koncerty. ?

Wszystko w rękach szefowej

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, daro napisał:

Robi to do rana taka odległość będąc niedysponowanym . No tak szybko bo po drodze nie ma  miejsca na koncerty. ?

Wszystko w rękach szefowej

 

Trzeba nocleg na miejscu i napitki na miejscu. Można. Trzymam kciuki za Szefową.

Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2021 at 11:44 AM, Krzychu said:

 

Tylko jak tu planować ;) 

 

Miałem podpisany urlop na 2-13 sierpnia. I co? Nagle jestem niezastąpionym, wykwalifikowanym specjalistą a interes firmy beze mnie jest zagrożony (Pracodawca spełnia wymóg kodeksu pracy, który mówi w jakim wypadku może przesunąć urlop/ściągnąć pracownika z urlopu).

Dlatego muszę odwołać urlop. Nawet nie przesunąć. Bo wiem, że później będzie o wiele więcej roboty. 

Mi raz tak też zrobił. I zgadnij co się stało?? 

 

-ze stresu i nawału pracy zachorowałem bo choroba nie wybiera

 

Jak dla mnie deko kawałek ale pomysł zacny. Jak będzie już pewne to podanie o urlop. 

Edited by Brzytwiarz
  • Lubię 4
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Kosut napisał:

Generalnie na zjazd sìę piszę. Mam nadzieję że tym razem na koncerty też.

A skoro już przy koncertach jesteśmy ...
Jeśli ktoś ma uzdolnienia muzyczne i potrafi troszeczkę grać , to niech weźmie ze sobą gitarę, mandolinę, harmonijkę, czy akordeon .
Wspólny koncert przy kominku (ognisku) do białego rana to jest to co misiaczki lubią najbardziej ?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 27.07.2021 o 18:46, daro napisał:

Robi to do rana taka odległość będąc niedysponowanym .

W razie czego po drodze jest stary poniemiecki wiadukt .
Zawsze można się pod nim przekimać ;)
Rzadko odwiedzany więc miejsca nie zabraknie i nawet nie jest zanieczyszczony .

W dniu 27.07.2021 o 19:24, michal79 napisał:

Trzeba nocleg na miejscu i napitki na miejscu. Można. Trzymam kciuki za Szefową.

Znam tamtejsze źródła zaopatrzenia . Na pewno napitki rozmaite regionalne będą "na miejscu" .
Ale znam i Towarzystwo . I wiem , że sami przywieziemy tyle , że do niedzieli tego nie wypijemy ?

Jacek (Kubek....) jest na saksach i ma utrudniony dostęp do internetu .
Ale rozmawiałem z Nim przez tel.
W ciemno się pisze .
Szuka tylko chętnych , do wspólnej trasy , żeby lepiej rozłożyć koszt paliwa i ewentualnie , żeby zmieniać kierowców po trasie .
Może Daniel (Ślężańskie Miody) nas jeszcze czytuje jeszcze i ma chęć ?
 

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dobre wieści.

Podobno 70% mieszkańców Polski ma przeciwciała.

Dla tych pozostałych, zapewne będzie potrzebne coś do ochrony podczas spotkania. Część z tego gąsiora powinno spełnić się w tej roli. To trójniak na odsklepinach. Młody, ale zacny. 

oH5v7aE.jpg?1 

Edited by michal79
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Dopisuję się do listy. Chętnie pogłębię swoją wiedzę. Nocleg wstępnie zarezerwowałem.

Mam nadzieję iż nie zawyżę średniej wiekowej ;)

Edited by ptd
  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/16/2021 at 9:41 AM, michal79 said:

Dobre wieści.

Podobno 70% mieszkańców Polski ma przeciwciała.

Dla tych pozostałych, zapewne będzie potrzebne coś do ochrony podczas spotkania. Część z tego gąsiora powinno spełnić się w tej roli. To trójniak na odsklepinach. Młody, ale zacny. 

oH5v7aE.jpg?1 

Rozumiem że to nawiązanie do francuskiego Bordeaux. - piękne miasto. 

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.