Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Petycja o odwołanie...


Slav.

Recommended Posts

Dostałem dziś na pocztę taką wiadomość z poprzedniego forum.

 

"Szanowni Forumowicze!

Po licznych skandalach, oszustwach, tragicznym stanie polskiego
pszczelarstwa i ostatniej aferze związanej z nielegalnym rozprowadzaniem
szkodliwego preparatu AbvarC na terenie RP przekazujemy internetową
petycję do podpisania w celu odwołania Tadeusza Sabata ze stanowiska
prezydenta PZP. Czas na podpisanie mija po upływie 30 dni, stąd, bardzo
gorąco prosimy o rozsyłanie i udostępnianie petycji w środowiskach
pszczelarskich. Nie jesteśmy autorami tego dzieła, jednak musimy zebrać
jak najwięcej podpisów, by w grudniu na zjeździe walnym móc
zaprezentować petycję i zdymisjonować cały, upośledzony zarząd."

 

http://www.petycje.pl/petycja/11551/odwolac_tadeusza_sabata_z_funkcji_prezydenta_pzp_.html

 

 

 

Coś szerzej w temacie ?,bo mało zorientowany jestem.

Link to comment
Share on other sites

A czemu nas się pytasz? Zapytaj się tam. My gówniarstwem się nie zajmujemy a do ścigania przestępstw jest prokuratura nie fejsbok.

P.S. autor - gilian vel vel vel

Czasami ten "fejsbok" itp. może przynieść więcej korzyści niż prokuratura ;) Wiadomość wkleiłem,bo może są zainteresowani tą informacją.

 

Kopiuj/wklej.

 

"W Stalowej Woli dr. Pohorecka po raz pierwszy powiedziała o przestępczym procederze na wielką skalę z udziałem działaczy związkowych. Są filmy z tego wystąpienia, byłam i słyszałam na własne uszy, był tam też pan Jasina z Polanki(Lublin). Na spotkaniu rozdawano ulotkę ostrzeżenie o ABvarC. Podobno do Polski przyjechało kilka furgonetkowych transportów niedozwolonego leku z kumafosem. Istnieje realna groźba skażenia miodu w 30tys uli i jego utylizacji. Nikt nie wie przecież czy nie przebadany i niezarejestrowany lek nie pozostawi pozostałości." 

 

"Abstrahując od źródła, jeśli ktoś jeszcze nie widzi filmu, warto przybliżyć co Pani dr Pohorecka mówi w końcowej części już po zakończeniu wykładu. Dziwi się mianowicie, że można w Polsce masowo sprowadzać i rozprowadzać lek, który nie jest w żaden sposób dopuszczony do używania w żadnych warunkach. Ostrzega też pszczelarzy, że kupując go i stosując współuczestniczą w przestępstwie." 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MsHd9Vs5Ays 

Link to comment
Share on other sites

D..pa tam . Fejzbuk sam czerpie korzyści i nie zamyka winnych do ancla a i tylko lubić można. Temu co sprowadzał do d. liczba lajków.

Wiem kto to pisał i kto filmował, rzekomo za zgodą . Nie będę sprawdzał ,dr Pohorecka nie wymienia nazwisk i nazw. Proceder trwa od dwóch lat z okładem. Powiedziano mi że całe Tartry Gabonem czeskim stoją i powiedziano że wiadomo kto sprowadza i nabija sobie kase ( podał nazwisko). Powiedziano że GIW szykuje wyrywkowe kontrole stosowanych środków , próbki z uli.

I co na fejsie ?

Zaintresowanie sprowadzi się do większej liczby kupujących środka kumulującego się w wosku i po tem przechodzącego do miodu. Smacznego.

Link to comment
Share on other sites

D..pa tam . Fejzbuk sam czerpie korzyści i nie zamyka winnych do ancla a i tylko lubić można. Temu co sprowadzał do d. liczba lajków.

 

Od 4 lat próbuje odzyskać swoje wynagrodzenie u byłego pracodawcy.Sąd wydał wyrok i klauzule wykonalności - sprawa prosta i jasna. Później się zaczęły realia. Pan pracodawca zbył majątek na brata,przyjął się u niego na pół etatu i jest "goły i wesoły" komornik zajął ruchomości i wyceniał je razem z "gołym" pracodawcą. Zdezelowany sprzęt wycenili podobnie jak nowe sztuki w sklepie, w efekcie zero zainteresowania i komornik zamyka sprawę. Sprawa ląduje w prokuraturze i generuje koszta,bo wnioski pisze Pan prawnik i pobiera za to odpowiednie wynagrodzenie.Po pół roku Prokurator umarza śledztwo,bo nie widzi podstaw aby kogoś ukarać.Jest odwołanie i koleje koszta u pana Prawnika. Za kolejne pół roku odbywa się rozprawa odnośnie odwołania i dowiadujemy się(są też inni poszkodowani),że Prokurator ma racje,a my uprawiamy gołosłowną polemikę.Nie możemy się już odwołać! Widać,że ciężko tym torem walczyć o sprawiedliwość.

Śnieżka z której może powstać lawina wymaga innych torów.

"Fejsbuki",portale internetowe a w końcu media grubszego kalibru mogą przynieść więcej korzyści niż wspomniana władza.Dlaczego ?bo czasami narobi się tyle bałaganu,że nie da się go zamieść pod dywan.

 

Przepraszam za off top.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.