Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Cukier w życiu pszczelarza

- - - - - ceny ilość kg cukier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1994 postów
  • Imię:Robert
  • LokalizacjaWarmia - okolice Bisztynka
  • Typ ula:Wielkopolskie

Limit na paragon 3 kg :D więc 200 razy :D

A tak na poważnie to na tyle paragonów hurtem wydrukiwanych, tak po znajomości i na ładny uśmiech :D

To dużo razy się musiałeś uśmiechać .

To ja moim pszczółkom kupię syropy inwertowane za 2x tyle i nie będę się pół dnia uśmiechał do kasjerek .
Moje bzyczki zasłużyły na to :D

Krzychu

Krzychu

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów
  • Imię:Krzysztof
  • LokalizacjaBraniewo / Trójmiasto
  • Typ ula:WP / WLKP
Robert, to było tak :D 1 ładny uśmiech - 200 paragonów na raz :D inwert w przeliczeniu na suchą masę wychodzi drożej niż 2x :D

Xpand

Xpand

As forumowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 651 postów
  • Imię:.
  • LokalizacjaMałopolska
  • Typ ula:Wlkp 18/wlkp - jedna deska + osiatkowana dennica

Krzychu, a moim zdaniem to Ty poszedłeś na rękę biedronce ponieważ reglamentacja towaru jest niezgodna z prawem obowiązującym w Polsce. Takie rzeczy można zgłosić do UOKIK oraz Inspekcji Handlowej. W moim lokalnym Tesco już się z tym nie wygłupiają, wystarczyła zwykła rozmowa. Oczywiście sklep może się bronić, ale jak zaczną przeginać to zawsze zostają jeszcze ceny dumpingowe.

Tutaj masz opinie PIHu

https://www.bankier....zy-1334668.html

Tutaj ogólnie o problemie

https://www.rp.pl/ar...asadniona-.html

Użytkownik Xpand edytował ten post 30 czerwiec 2019 - 11:45

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3015 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

Krzychu, a moim zdaniem to Ty poszedłeś na rękę biedronce ponieważ reglamentacja towaru jest niezgodna z prawem obowiązującym w Polsce.

To nie jest reglamentacją a zakupem w promocyjnej cenie  . Kiedyś się przepychałem że firma nie prowadzi sprzedaży hurtowej .Cena była atrakcyjna , nic o ograniczeniu a Pani na kasie taki tekst .  To ja kierownika poproszę . Przepychanka trwała ze 2 godziny . Cukier kupiłem i ile chciałem . Wózek nie ma ograniczeń nośności bo  padło że nie wolno tyle ładować :D . Jak się zapytałem że jak naładuję koniaku po 200 pln butelka to też nie sprzedacie , to Pani zapowietrzyła się . Telefon był gorący .

P.S. To pierwsze to nie opinia PIH a portalu który w dodatku myli PIH z inspekcją pracy ( wiarygodność ) . Sprawa oparła się w sądach i takie praktyki są dopuszczalne  bo to jest udzielanie rabatu i tak to jest księgowane . Zjedli by biedronkę z kropkami gdyby to  było nielegalne .

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

Krzychu

Krzychu

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów
  • Imię:Krzysztof
  • LokalizacjaBraniewo / Trójmiasto
  • Typ ula:WP / WLKP

Moim zdaniem ustalanie zasad limitowych na promocję nie jest nielegalne. 

Przecież nikt nie ogranicza Cię w zakupie większej ilości towaru - tylko, że po starej cenie z przed promocji go dostaniesz.

• Beeman lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ceny, ilość, kg, cukier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami! | Wolne pszczoły | Ślężańskie Miody