Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Wciągamy flagi na pasiece


daro

Recommended Posts

Przeniesione do innego działu. Jeśli chcecie, a Robert uzna, że można - otworzymy tamten temat i połączymy ze sobą.

Mamy demokrację .

Skoro są głosy , że temat nie powinien być zamknięty , to za chwilę temat odblokuję .

Link to comment
Share on other sites

Na sprawy polityczne można rozmawiać. Kulturalnie bez emocji na argumenty poparte faktami.

PiotrPodhale i Joanna piszecie że z patriotyzmu Was wyleczono. To jest błędny bunt wobec obecnej rzeczywistości. Od patriotyzmu społeczeństwa zależy czy będziemy żyli na poziomie. Czesi jak się wybierzecie do nich, macie blisko, jeżdżą Skodami. Francuzi jeżdżą citro, reno... Niemcy swoimi autami. My nie mając póki co przemysłu motoryzacyjnego mamy dowolność wyboru - choć stawiałbym na auta produkowane w Polsce. Czemu ostatnio dla policji zakupiono auta nie produkowane w PL tylko Korei?

Już przy żywności mamy wybór i kupujemy polską żywność. Patriota kupi miód od lokalnego pszczelarza a nie chińskopodobny z biedry.

Patriota wykańczając poddasze kupi polskie okna dachowe Fakro a nie duńskie Welux. Na zachodzie od zawsze to wiedzą, u nas po upokarzających latach 90tych społeczeństwo budzi się. Cała nadzieja w młodym pokoleniu, dla których wzorem do naśladowania są Żołnierze Wyklęci. Nie żadne czegewary czy adolfyhitlery.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Joasiu z władza absolutna na amnezji nie tylko Ty się nie zgadzałaś. Pamiętam jak  się tam zalogowałaś i się zastanawiałem ile wytrzymasz. Ja tam oczywiście zaglądałem i zaglądam jako " nie dudi". Tez tej chorej władzy też nie akceptowałem, ale siedziałem bo nie bylo wielkiego wyboru. Dzisiaj sie dziwie tylko że ktokolwiek jeszcze tam siedzi, pisze i płaci palantom na forum ciężką kasę, gdzie serwer to 300-500 zł. 

 

No ale zyjemy w wolnym kraju i kt bogatym zabroni - niech płacą

Link to comment
Share on other sites

Koszt serwera to 200 . :D Bogdan spryciarz. No jak ktoś takiego jak kordonek zaprzęgnie do pługa .... :D :D :D :D

Mikołaju problem w tym że my nie mamy własnej marki auta. Polonez ? Syrenka z motompy :D . Co nie znaczy że nie mamy inżynierów i nie robimy aut na zamówienie. Cóż globalizacja. Renault  Francuski ? Dacia  Rumuńska ? Bzdura .

Jaguar Angielski ? Bzdura .

No i tak to jest w tym świecie. Kiełbasa polska ? Bzdura - duńska największy producent wędlin w Polsce. :o

P.S. ,,Polskie ,, okna z niemieckich profili. :D

Link to comment
Share on other sites

Dudi dobrze cię kojarzę i nie tylko ciebie, ale swoją wiedzę zachwuję dla siebie, choć gdybym ją chciała wykorzystać...oj by się działo.Dla mnie ważne jest tylko to że już nie podpisuję się więcej swoim nazwiskiem pod kłamstwami i manipulacjami, a reszta... każdy ma swój rozum , niech robi co i gdzie chce

Link to comment
Share on other sites

Jonanno nic by się tu nie działo. My też wiemy kto to dudi. :D

Zamiast wojen - https://www.youtube.com/watch?v=6sDqEhud8c0

To jest wszystkich , nie zmarnujcie .

Nie, nie, zupełnie opatrznie zrozumiałeś. Dudiego znam i nic absolutnie do niego nie mam. Mówiłam o tym że wolę przemilczeć wiele o władzy absolutnej na stronie amnezji jak ją tu ładnie nazywacie, bo niektórzy mogli by utonąć w tym bagnie jakie tam zrobili i dodam że z moich ulubieńców na tym forum raczej nie ma nikogo, więc temat lekko abstrakcyjny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.