Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zauważono pszczelarzy w programie TV


Recommended Posts

To wśród pszczelarzy też są tacy co telewizja żony musi im szukać? Z pszczołami sobie radzi a z kobietą nie może dać rady?Przecież to prawie to samo ,czasem łagodna jak baranek a jak się wku....wi także potrafi użądlić ;)

Link to comment
Share on other sites

Joanno, starsza pani zadeklarował że może się przenieść do Eugeniusza. To Eugeniusz chciał zabłysnąć w lokalnej społeczności. Edzio to w Enneagramie 7 a Liliana 4. Pasują do siebie :-)

Te wszystkie osoby są na moment "celebrytami" mają setki ofert na swoich fejs-zbukach i w nosie mają dotychczasowe wybranki/wybranków. Serial zszedł na psy. Pierwszą wersję dało się oglądać, teraz tandetne sztuczne pytania i odpowiedzi.

 

Mam nadzieję, że wybiorą do następnej serii pszczelarza oby młodego :-) zrobi dobrą reklamę dla polskiego miodu.

Link to comment
Share on other sites

No jakoś nie zauważyłam , ta starsza pani  się deklarowała że choćby już może się przenieść do pana Eugeniusza ,jak widać nie tylko młodzi są otwarci na współczesne tendencje ;)

No fakt ta pani jest super! zobaczymy czy coś z tego będzie ja myślę że nici.Tak samo Anna widziałem strach w jej oczach jak zobaczyła pierścionek. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Nie oglądam tego serialu , ale przypomniało mi się przy okazji ogłoszenie w lokalnej prasie u mnie o treści - " Młody , bez nałogów rolnik poszukuje partnerki  z ciągnikiem w celu matrymonialnym ".

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Nie oglądam tego serialu , ale przypomniało mi się przy okazji ogłoszenie w lokalnej prasie u mnie o treści - " Młody , bez nałogów rolnik poszukuje partnerki  z ciągnikiem w celu matrymonialnym ".

Pozdrawiam

Tadek

Tadek dobry jesteś świetna puenta tego programu .Jak dla mnie to trzeba być naprawdę nieudacznikiem życiowym,aby kwestie wyboru żony powierzyć telewizji.A jeśli chodzi o reklamę to naprawdę są leprze sposoby .

Link to comment
Share on other sites

 

 

MikołajWitwicki:

"Mam nadzieję, że wybiorą do następnej serii pszczelarza oby młodego :-) zrobi dobrą reklamę dla polskiego miodu."

 

 

 

 

Żeby tylko wstydu  nie narobił... A o reklamę zadbamy sami :-)

 

Wstyd to już jest wystąpić w takim programie ,a gdzie dalej.

Link to comment
Share on other sites

A jeśli chodzi o reklamę to naprawdę są leprze sposoby .

Konkretnie co przebije reklamę w TV? Póki ludziska oglądają TV, a jak widać w tym temacie oglądają nawet takie bzdetne programy, to jest to najlepsza forma reklamy. Najdroższa, ale dociera do największej rzeszy ludzi. A pewnie że wstyd wystąpić w takim programie.

 

MAZI tak sami dbamy o reklamę, że ludzie nie mają zaufania do pszczelarzy w obecnych czasach.

Link to comment
Share on other sites

Konkretnie co przebije reklamę w TV? Póki ludziska oglądają TV, a jak widać w tym temacie oglądają nawet takie bzdetne programy, to jest to najlepsza forma reklamy. Najdroższa, ale dociera do największej rzeszy ludzi.

 

MAZI tak sami dbamy o reklamę, że ludzie nie mają zaufania do pszczelarzy w obecnych czasach.

No jak można mieć zaufanie do do człowieka który nie potrafi z kobietą rozmawiać?

A reklamę w tv przebije rzetelność .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.