Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

CO BĘDZIE NA WIOSNĘ?


Recommended Posts

ja kupowałem pierwsze pszczoły od pana Tadeusz Pala największy pszczelarz Kanady który wiedział że jestem amatorem i zamiast pomóc to zrobił mnie w H...

pan TOMEK MIODEK spróbujcie na jego stronie napisać jakiś zły komentarz od razu go usuwa. ja u niego kupiłem matki i więcej tego nie zrobię. a ta cała strona to tylko reklama. 

tak naprawdę to przy większej ilości rodzin to jest dobry biznes a nikt w tych czasach nie będzie zdradzał tajemnicy swojego biznesu a tym bardziej Polak.

Link to comment
Share on other sites

ja kupowałem pierwsze pszczoły od pana Tadeusz Pala największy pszczelarz Kanady który wiedział że jestem amatorem i zamiast pomóc to zrobił mnie w H...

pan TOMEK MIODEK spróbujcie na jego stronie napisać jakiś zły komentarz od razu go usuwa. ja u niego kupiłem matki i więcej tego nie zrobię. a ta cała strona to tylko reklama. 

tak naprawdę to przy większej ilości rodzin to jest dobry biznes a nikt w tych czasach nie będzie zdradzał tajemnicy swojego biznesu a tym bardziej Polak.

K

Link to comment
Share on other sites

ja kupowałem pierwsze pszczoły od pana Tadeusz Pala największy pszczelarz Kanady który wiedział że jestem amatorem i zamiast pomóc to zrobił mnie w H...

pan TOMEK MIODEK spróbujcie na jego stronie napisać jakiś zły komentarz od razu go usuwa. ja u niego kupiłem matki i więcej tego nie zrobię. a ta cała strona to tylko reklama. 

tak naprawdę to przy większej ilości rodzin to jest dobry biznes a nikt w tych czasach nie będzie zdradzał tajemnicy swojego biznesu a tym bardziej Polak.

Kamil musisz poszukac prawdziwego Polaka, ja mam tutaj kolege ktory pracuje w Luksemburgu i nie zabardzo ma czas na zajmowanie sie pszczolami, bo nie ma go w domu od rana do nocy, ale chce miec pszczoly. W tamtym roku dalem mu jedna rodzinke, w tym dostal dwie zupelnie gratisowo- odkupil mi tylko ramki i weze. Jakby do mnie przyszedl nieznajomy ktos  i poprosil o takie cos to tez nie odmowilbym, bo widze ze to jest raczej ginacy " zawod'" i to od nas zalezy czy PSZCZOLY i pszczelarstwo przetrwa

Link to comment
Share on other sites

ja kupowałem pierwsze pszczoły od pana Tadeusz Pala największy pszczelarz Kanady który wiedział że jestem amatorem i zamiast pomóc to zrobił mnie w H...

pan TOMEK MIODEK spróbujcie na jego stronie napisać jakiś zły komentarz od razu go usuwa. ja u niego kupiłem matki i więcej tego nie zrobię. a ta cała strona to tylko reklama. 

tak naprawdę to przy większej ilości rodzin to jest dobry biznes a nikt w tych czasach nie będzie zdradzał tajemnicy swojego biznesu a tym bardziej Polak.

Ja też Polak, więc :

Dlaczego mnie obrażasz  ???

Link to comment
Share on other sites

Ja też Polak, więc :

Dlaczego mnie obrażasz  ???

a jesteś polakiem co kręci biznes? 

jeśli tak to przepraszam bo większość biznesmenów a tym bardziej polskich to cwaniaki i oszuści  

może nie jest taka prawda? w Polsce się tylko dorobili ci co kradną i oszukują

Link to comment
Share on other sites

a jesteś polakiem co kręci biznes? 

jeśli tak to przepraszam bo większość biznesmenów a tym bardziej polskich to cwaniaki i oszuści  

może nie jest taka prawda? w Polsce się tylko dorobili ci co kradną i oszukują

Kamil to ze jeden pszczelarz cie oszukal to nie znaczy ze wszyscy pszczelarze to oszusci. Pobedziesz troche na tym forum to zobaczysz ze tu sa wszyscy zyczliwi, chociaz niektorzy tez maja po 80uli :D , ale to ze sa zyczliwi nie znaczy ze czasami cie nie skrytykuja ;)

Link to comment
Share on other sites

mnie trzech wychu****   widzą młodego niedoświadczonego to patrzą tylko wydupić go na kasie i wcisnąć jakieś gó**o... ostatniego to już musiałem że tak powiem opier***** bo wciska mi chłop jakiś niby odkład gdzie pszczół garstka, brak czerwiu.... ja mówie jaki to jest niby odkład bez czerwiu jeszcze z taką ilością pszczół... to się oburzył i powiedział że co ja mogę wiedzieć.... a miał mi naszykować rójki rodziny co tylko 20szt a do dziś nic nie mam... ogólnie bojowo jestem nastawiony.... ale początki już za mną!

Link to comment
Share on other sites

Na poprzednim forum mieliśmy chłopaka na wózku. Padły mu wszystkie oba ule, chłopak był załamany. Wraz z kolegą postanowiliśmy mu sprezentować porządny odkład. Ponieważ nie mam pojęcia o transporcie pszczół a chłopak był z drugiego końca Polski, dogadaliśmy się z właścicielem forum, że on mu ten odkład zrobi. Pieniądze przesłaliśmy na jego konto, chłopak nigdy pszczół nie zobaczył. Kiedy zaczęłam naciskać na wywiązanie się z umowy, usłyszałam -niech sobie przyjedzie i weźmie!z tego co wiem dostał później odkład od Dudiego, mnie pewnie przeklinał że obiecałam mu, bo nie miał pojęcia jak było naprawdę . Nic to, ja chłopaka przeprosiłam a świnia  świnią pozostała i na kolejne słoiczki miodu innych naciąga . Taka jest polska rzeczywistość, choć wszystkich do tego wora spakować nie można.

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

Znów powiecie żem idiota , nie idiota - patryjota.

Dziś komuś napisałem zmienać trzeba świat od siebie. ,,Naród wspaniały tylko ludzie ku**y ,, Józef Piłsudzki.

Uogólnianie jest najgorzą rzeczą . Kamilu ja oddałem 3 rodziny bo ktoś prosił mnie aby zrobić na WZ odkłady. Dał zaliczkę i mędził bo ma być już. Zwróciłem , odkłady oddałem komu padły wszystkie.

Pyta się ktoś - czy odkłądy na ramce wysokiej przetrzymają transport 300 km pocztą. Drugi odpowiada  bez problemu . Od tego drugiego kupiłem włoszkę, minesotę i jedną matkę krainkę przyszły 3 z wyglądu identyczne. I co tam  mam psioczyć? Cygan idzie przez wieś tylko raz , kupujący odkłady też są sobie winni bo łaszczą się na 100 zet kupując odkład od Pszczelarza za 200 a nie chcą kupić za 300 rodziny od dziadka z sąsiedztwa bo ma ule zżarte przez korniki.

P.S. Co do poprzedniego Joasi forum to widziałem odkłady pszczelarza roku .......... No koments.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

ale tacy więksi już nie patrzą na to oni traktują to jak zawód i idą to robić bo z tego żyją. 

tak jak księżą jedni z powołania a drudzy lubią ministrantów  

A może byś tak bliżej wyjaśnił na jakiej podstawie tak twierdzisz i napisałeś.???

Czy sam miałeś takie doświadczeniea ???

Bo widzę, że już jeden polubił tenTwój post - a może lubi inaczej ???

 

Daro -prawdę bez ceregieli ale delikatnie napisał:

 

"Znów powiecie żem idiota , nie idiota - patryjota.

Dziś komuś napisałem zmienać trzeba świat od siebie. ,,Naród wspaniały tylko ludzie ku**y ,, Józef Piłsudzki.

Uogólnianie jest najgorzą rzeczą "

 

Kol. Kamilu nie wiem czy jesteś katolikiem, ale przed świetami kłania się dekalog nr:8 i 10 a może i 9 ??? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Joasiu temu chłopakowi pomagamy non stop. Właśnie miał żal że go tak potraktowano na ambrozji. Ten młody chłopak na wózku inwalidzkim to Damian nick Kolumb. Można go spotkać u Miodka i na ekopszczoły.pl. Pochodzi z północnej wielkopolski.

W tym sezonie dostał ode mnie ul leżak wielkopolski ponieważ rzeczą jasną jest że korpusy nie wchodzą w grę. Wysłałem mu tez apiwarol. Ogólnie zorganizowaliśmy dla niego taka małą akcje pomocy, bo wiem że dostał tez trochę ramek i węzy od innych kolegów. Założyłem tez temat z 1% podatku na rehabilitację. 

I nie dla tego pisze żeby pokazać jak to ja pomagam ale uważam, że pora spłacić dług wdzięczności. Mi tez kiedyś pomagali. Poza tym uważam że jak dobre tak i złe wraca zawsze do człowieka - kwestia czasu.

Pszczelarz to taki sam człowiek jak każdy inny, a ludzie trafiają się różni, więc głowa do góry dla tych co maja złe doswiadczenia  

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

A może byś tak bliżej wyjaśnił na jakiej podstawie tak twierdzisz i napisałeś.???

Czy sam miałeś takie doświadczeniea ???

Bo widzę, że już jeden polubił tenTwój post - a może lubi inaczej ???

 

Daro -prawdę bez ceregieli ale delikatnie napisał:

 

"Znów powiecie żem idiota , nie idiota - patryjota.

Dziś komuś napisałem zmienać trzeba świat od siebie. ,,Naród wspaniały tylko ludzie ku**y ,, Józef Piłsudzki.

Uogólnianie jest najgorzą rzeczą "

 

Kol. Kamilu nie wiem czy jesteś katolikiem, ale przed świetami kłania się dekalog nr:8 i 10 a może i 9 ??? :angry:

Zbyt emocjonalnie podchodzicie do wpisu Kamila, widać miał powody, żeby tak napisać. Jednak uogólnianie i stawianie wszystkich w jednym szeregu oszustów jest z zasady krzywdzące. Ale nie bierzcie tego do siebie, w końcu Was to nie dotyczy, tylko paru skur... .

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

ja kupowałem pierwsze pszczoły od pana Tadeusz Pala największy pszczelarz Kanady który wiedział że jestem amatorem i zamiast pomóc to zrobił mnie w H...

pan TOMEK MIODEK spróbujcie na jego stronie napisać jakiś zły komentarz od razu go usuwa. ja u niego kupiłem matki i więcej tego nie zrobię. a ta cała strona to tylko reklama. 

tak naprawdę to przy większej ilości rodzin to jest dobry biznes a nikt w tych czasach nie będzie zdradzał tajemnicy swojego biznesu a tym bardziej Polak.

 

Ja też Polak, więc :

Dlaczego mnie obrażasz  ???

Kamilauto, w związku z tym, ze znam Dzierżoniów (blisko) a nie wiem czy Ty znasz. Uważam, że poznanie swojego miejsca zamieszkania, dużo by Ci może dało do myślenia co jest źródłem frustracji. Miasto w czasie wojny było siedzibą, wyjątkowo podłej fili hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Gros-Rosen

Otóż, po wojnie to było miasto czysto niemieckie – Reichenbach. W okolicy nic nie było polskiego a trzeba było jakoś to miasto nazwać. W 1946r. padło na Polaka, Ślązaka, Księdza i chyba największego pszczelarza- naukowca Jego czasów Jana Dzierżonia. Po opuszczeniu miasta przez Niemców, zostało zasiedlone  Polakami z różnych stron oraz innymi nacjami np. Grekami. Specyfiką miasta był silny napływ osadników pochodzenia żydowskiego, wskutek czego stało się ono jednym z 6 największych skupisk ludności żydowskiej (26%) w Polsce.

Teraz  struktura  zaludnienia się zmienia miasto zaczyna się wyludniać na wskutek braku zatrudnienia. Może właśnie walka o byt powoduje Twoje problemy w tym względzie. Pozdrawiam.

.................................................................................................................

Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa.

Link to comment
Share on other sites

Oj swoją drogą  naiwność liczyć na prywatnym forum aby własciciel dał sobie pluć w twarz. Wogóle nie eleganckie postępowanie to jest. To plucie. Że prawda ? A cóż to jest ta prawda ? Każdy ma swoją najmojszą. Te forum też powstało by nikt nikomu w twarz nie pluł , dlatego zagladaj i pisz bez względu jak kontrowersyjne poglady.

Jak widzisz nikt tu Ci  nic nie powywalał,  choć większość jest innego zdania. :rolleyes:

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Uderz w stół a nożyce się odezwą trochę dystansu do ludzi i do siebie ziomalu.Pozdrawiam wszystkich

Aaa !!! - witam,witam Cię ziomalu - i pozdrawiam.

Nie znam Cię i nie kojarzę, choć prześledziłem fora to nie mogę Cię zidentyfikować

Ale Ty jak prześledzisz moje wpiosy to na pewno mnie zidentyfikujesz. Więc zapraszam w wolnej chwili do siebie i zobaczysz, że nie mam nic do ukrycia, a wręcz pokażę Ci i wyjaśnię wszystko co związane z naszymi kochanymi pszczółkami, nawet największe tajemnice.

Może chodzisz na zebrania Stowarzyszenia Świętokrzyskiego ??? - bo ja chodzę i w tą niedzielę też będę.

Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam.

Hej !!!.

Link to comment
Share on other sites

Panowie bez obrazy, ale jesteście jak małe dzieci. Kto kogo poznaje, kto nie, kto kogo wyśledzi lub nie, kto kogo po charakterze pisania pozna itd.....Tak naprawdę , to nie sztuka występować na każdym z for pod innym nickiem, pisać co ślina na język przyniesie i kpić sobie z rozmówców, bo któż mnie pozna???????????? :D Ja mam na wszystkich forach , czy to medycznych czy pszczelarskich jeden i nic nie mam do ukrycia, wręcz przeciwnie skoro coś piszę to biorę za to odpowiedzialność a jeśli zawalę to zbieram na klatę. Pozdrawiam wszystkich tajniaków

Link to comment
Share on other sites

Aaa !!! - witam,witam Cię ziomalu - i pozdrawiam.

Nie znam Cię i nie kojarzę, choć prześledziłem fora to nie mogę Cię zidentyfikować

Ale Ty jak prześledzisz moje wpiosy to na pewno mnie zidentyfikujesz. Więc zapraszam w wolnej chwili do siebie i zobaczysz, że nie mam nic do ukrycia, a wręcz pokażę Ci i wyjaśnię wszystko co związane z naszymi kochanymi pszczółkami, nawet największe tajemnice.

Może chodzisz na zebrania Stowarzyszenia Świętokrzyskiego ??? - bo ja chodzę i w tą niedzielę też będę.

Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam.

Hej !!!.

Bogusław Strzeszkowski       mieszkam w małej miejscowości Dębiany do żadnej partii nie należę mam żonę (kobieta)  i dwoje dzieci ,na innych forach też mam nick radek40 poza elektrodą gdzie mam lakik, jak grasz w szachy to na kurniku też mam nick radek40.Pozdrawiam

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

To w Dzierżoniowie 26% po wojnie ludności żydowskiej? Myślałem, że Łódź była kolebką.

 

.... Specyfiką miasta był silny napływ osadników pochodzenia żydowskiego, wskutek czego stało się ono jednym z 6 największych skupisk ludności żydowskiej (26%) w Polsce.

.................................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa.

 

 

Co do dzielenie się wiedzą. Jak pszczelarz ma pszczoły dla hobby lub dorabia na nich to wiedzą się podzieli, a jak pasieka to główny dochód to zapomnij o dzieleniu się tajemną wiedzą.

Po drugie, tak jak w temacie charakter pszczelarza przedstawiłem enneagram, jest wiele ludzkich charakterów jedni są pomocni innym inni żerują na innych taka biologia człowieka.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

radek 40 -- to Ty nie jesteś górolem Świętokrzyskim, bo wszystkie te miejscowości w Świętokrzyskim to są na nizinach.

Zobacz Ociesęki w jakich są pięknych górkach. Dzisiaj też tam byłem i pomimo szarych dni widoki przepiękne.

 

Co do charakteru pszczelarzy to ja nie narzekam, bo dzisiaj odwiedziłem jednego z moich stron i od razu na powitanie dostałem

swojskiego 0,7 na Święta, :P a przecie jeszcze nie zużyłem wszystkiego co otrzymałem od Daro i jeszcze innego kolegi z drugiej klatki. Żona już mi kluczyk od barku schowała. :D 

Link to comment
Share on other sites

Panowie bez obrazy, ale jesteście jak małe dzieci. Kto kogo poznaje, kto nie, kto kogo wyśledzi lub nie, kto kogo po charakterze pisania pozna itd.....Tak naprawdę , to nie sztuka występować na każdym z for pod innym nickiem, pisać co ślina na język przyniesie i kpić sobie z rozmówców, bo któż mnie pozna???????????? :D Ja mam na wszystkich forach , czy to medycznych czy pszczelarskich jeden i nic nie mam do ukrycia, wręcz przeciwnie skoro coś piszę to biorę za to odpowiedzialność a jeśli zawalę to zbieram na klatę. Pozdrawiam wszystkich tajniaków

A

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Piotr, ja się zabrałam za zmianę wystroju kilku pokoi. Polecam wszystkim, nowe meble i... mega problem , wciąż coś komuś nie pasuje,, więc przestawiają już tydzień i końca nie widać :) A ja mam spokój i czas dla siebie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.