Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Wybory Pszczelarz Roku 2015 - nominacje


Robi_Robson

Recommended Posts

Czas ruszyć . . .

Poproszę w tym temacie o nominowanie kandydatów na Pszczelarza Roku 2015 .

Myślę , że na zgłaszanie kandydatów/kandydatek damy tydzień czasu .
Czyli do niedzieli 20XII włącznie .
Następnie zrobimy głosowanie .





Ze swojej strony nominuję pierwszego kandydata , który w moim odczuciu był od początku istnienia tego forum najbardziej aktywny .
Który był najbardziej pomocny dla młodych stażem pszczelarzy ( i nie tylko ) .
Który zazwyczaj najszybciej pomagał kiedy ktoś pomocy potrzebował.
Moja kandydatura , to Tadek11 :)
 

Link to comment
Share on other sites

Moje propozycje jeśli mogę zaproponować większą grupę to:
piotrpodhale, boddan, Bohtyn, MAZI, Paweł, daro, dudi, sok_mir, Ślężańskie Miody, Bożena, daron6, joasia, MikołajWitwicki, PiotrekF, Slav.
Z tych najbardziej aktywnych to chyba już wszyscy, jeśli kogoś z najakwytwniejszych na forum pominąłem to przepraszam. Reszta aktywnych z tego co widze już dodana :)

 

Robi nie napisałeć ile jedna osoba może zgłosić kandydatów więc starałem się zgłosić wszystkich najbardziej aktywnych :rolleyes:  żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Moje propozycje jeśli mogę zaproponować większą grupę to:

piotrpodhale, boddan, Bohtyn, MAZI, Paweł, daro, dudi, sok_mir, Ślężańskie Miody, Bożena, daron6, joasia, MikołajWitwicki, PiotrekF, Slav.

Z tych najbardziej aktywnych to chyba już wszyscy, jeśli kogoś z najakwytwniejszych na forum pominąłem to przepraszam. Reszta aktywnych z tego co widze już dodana :)

 

Robi nie napisałeć ile jedna osoba może zgłosić kandydatów więc starałem się zgłosić wszystkich najbardziej aktywnych :rolleyes:  żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony.

 

Dziękuję za dołączenie mnie do grupy, ale ja to dopiero "adept pszczelarstwa jestem" - dopiero pierwszy sezon za mną. Ja tu się dużo uczę i do takiej rangi nie mogę pretendować. Jestem tu często, gdyż jestem współtwórcą tego forum i opieka nad nim sprawia mi ogromną frajdę. Używajcie go, piszcie, dyskutujcie, a to będzie dla mnie największym wyróżnieniem i nagrodą.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Piotr Ciebie tez nie może zabraknąć w nominacjach. Pozwolisz że Cie zgłoszę :)

Dziękuję za zgłoszenie do tego zaszczytnego grona. :rolleyes: :rolleyes: W ramach trwającej kampanii wyborczej przedstawiam swoją osobę w czasie miodobrania kilka lat temu.   49rotfl.gif                                                                                                             

                                                                                                    49rotfl.gif49rotfl.gif
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ondrej, ale myślę, że nawet nominacji na Adepta roku nie powinienem przyjąć, co dopiero pszczelarza.

Na pewno będę głosował.

Moimi faworytami są Tadek11, bohtyn, boddan  i Joasia

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zgłoszenie do tego zaszczytnego grona. :rolleyes: :rolleyes: W ramach trwającej kampanii wyborczej przedstawiam swoją osobę w czasie miodobrania kilka lat temu.   49rotfl.gif                                                                                                              https://www.youtube.com/watch?v=j1xDKrR4pkY                                                                                                      49rotfl.gif49rotfl.gif

Piotrze a który ty tam jesteś? Bo nie poznałem w tym turbanie ;)

Fajna wirówka ręczna, i niedroga ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Ondrej za nominacje, ale ja mam pszczoly dopiero 3ci sezon i za cienki jestem w uszach na taka nominacje  :D .

 

Moje nominacje to przede wszystkim Tadek 11, piotrpodhale i daro oraz Bohtyn , boddan oraz joasia ktora dolaczyla do nas nieco pozniej , aczkolwiek na temat pszczol ( i nie tylko ) pisze bardzo konkretnie i rzeczowo. To tyle.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zgłoszenie do tego zaszczytnego grona. :rolleyes: :rolleyes: W ramach trwającej kampanii wyborczej przedstawiam swoją osobę w czasie miodobrania kilka lat temu.   49rotfl.gif                                                                                                              https://www.youtube.com/watch?v=j1xDKrR4pkY                                                                                                      49rotfl.gif49rotfl.gif

Piotrek co dajesz do podkurzacza bo niezly masz dymek i jaka masz rase pszczol bo bardzo spokojne jak na taka demolke ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje propozycje jeśli mogę zaproponować większą grupę to:

piotrpodhale, boddan, Bohtyn, MAZI, Paweł, daro, dudi, sok_mir, Ślężańskie Miody, Bożena, daron6, joasia, MikołajWitwicki, PiotrekF, Slav.

Z tych najbardziej aktywnych to chyba już wszyscy, jeśli kogoś z najakwytwniejszych na forum pominąłem to przepraszam. Reszta aktywnych z tego co widze już dodana :)

 

Robi nie napisałeć ile jedna osoba może zgłosić kandydatów więc starałem się zgłosić wszystkich najbardziej aktywnych :rolleyes:  żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony.

Dziękuję za zgłoszenie, ale proszę mnie nie brać pod uwagę. Na tytuł pszczelarza zasłużę za parę lat, a co dopiero na pszczelarza roku :-)

Pozwolicie, że ja swoich kandydatów nie zgłoszę, bo mógłbym kogoś pominąć, a tego nie chcę. Oczywiście w głosowaniu udział wezmę.

Link to comment
Share on other sites

... Jestem tu często, gdyż jestem współtwórcą tego forum i opieka nad nim sprawia mi ogromną frajdę ...

Właśnie dlatego postanowiłem Cię zgłosić. Jeśli nie chcesz brać teraz udziału, nie ma sprawy, niech to zgłoszenie będzie jako wyróżnienie, (nagroda pocieszenia), bo gdyby nie Twoja praca nad forum to gdzie my byśmy się spotkali, a tak tylu pozytywnie zakręconych ludzi może się spotkać :)

Link to comment
Share on other sites

Pozwólcie .... , że pozwolę sobie ....

;)

Każdy z Was w głosowaniu będzie posiadał tylko jeden głos .....  zatem gdy zgłoszę kilku kandydatów (by nikt nie poczuł się pominięty w ....) to i tak będę musiał jednak wielu pominąć .... głosując  .... taka 'karma'  ;)

  ....mój kandydat , widzę , już zgłoszony , mogę zatem 'pozwolić sobie' raz jeszcze podpowiadając :

 Pszczelarz Roku 2015 to osobowość Tego Forum , wcale nie musi mieć długoletniego stażu w chodzeniu koło pszczół .... to Ktoś ,kto wniósł 'wkład' w TO forum , kto ...... z resztą co ja Wam będę tu ...... wszak doskonale Wiecie ....

Pozdrawiam PiotrF

Link to comment
Share on other sites

Ja jeśli mogę to proszę o usunięcie mojej osoby. Jestem tu zbyt krótko a poza tym jest tu kilka osób które bardziej zasługują na ten tytuł

 

.... Aaaaaa parytet ????? .... 

   TU też jest .... obowiązkowo ...... :)

PF

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że niechcący też znalazłam się na zacnej liście,  dziękuję. Moi faworyci już tu są a dodam, że są to osoby, które poznałam na ,,tamtym "forum. Pozdrawiam wszystkich na tym forum i każdemu życzę wygranej  :D

Link to comment
Share on other sites

Ale to szybko poszło . . .
Myślałem , że z tydzień potrwa zbieranie się , a tu już mamy głosowanie :D 
Bardzo mnie to cieszy , bo pokazuje , że jednak regularnie się tutaj spotykamy .
Mam nadzieję , że nasze grono będzie się stale powiększać i że atmosfera nie zepsuje się tak jak na A.i M. :)
 

Link to comment
Share on other sites

Ale to szybko poszło . . .

Myślałem , że z tydzień potrwa zbieranie się , a tu już mamy głosowanie :D 

Bardzo mnie to cieszy , bo pokazuje , że jednak regularnie się tutaj spotykamy .

Mam nadzieję , że nasze grono będzie się stale powiększać i że atmosfera nie zepsuje się tak jak na A.i M. :)

 

 

Mnie też to cieszy :)

 

"Zespół zgrany - trąbka, pompka i organy :)"

Drodzy Państwo - TAK TRZYMAĆ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.