Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Wybory Pszczelarz Roku 2015 - nominacje


Robi_Robson

Recommended Posts

Dzięki  za nomnację i głosy , bo widzę że głosowaniej juz się zaczęło , chociaż nie wiem czym sobie zasłużyłem na to.

Nie uzgodniliśmy żadnych kryteriów tylko pojęcie " osobowość" (dobrze że PiotrekF to uścislił) ,  które to pojęcie  jest bardzo obszerne w interpretacji.  W mojej ocenie i mój głos zdobędędzie ( szkoda  ze tylko jeden głos jest do dyspozycji) szczególnie w pierwszym roku edycji Forum , ktoś z założycieli forum za wkład w założenie forum - bo tak uważam że  będzie słusznie i sprawiedliwe , ale każdy może mieć inne zdanie w tej sprawie i  nie kierujcie się moim punktem widzenia i bardzo cenię sobie Osoby bardzo aktywne na forum.  Przydało by się jeszcze wyznaczyć datę zamknięcia głosowania.

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Proponuję niech termin głosowania określi Paweł , jako ten , który w największym stopniu temat ogarnia .

Dla zwycięzcy/zwyciężczyni  ... mały skromny pamiątkowy upominek .
Nie wyszedł mi tak pięknie jak chciałem , ale ludwisarz ze mnie żaden :)

Św. Ambroży.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Koledzy,Koleżanki!! myślałem ,że troszkę inaczej będą wyglądały te wybory,a mianowicie.

Kiedyś był pomysł(PiotrF) wyboru na forum debiutanta roku,ponieważ niema takich wyborów na żadnym forum bylibyśmy jako pierwsi,moglibyśmy jakoś uhonorować ten zapał i zamiar zostania pszczelarzem. :rolleyes: Ja jestem zwykłym użytkownikiem tego forum,i mogę tylko dać taki pomysł do przedyskutowania,ale ze swojej strony mógłbym wykombinować jakieś dwie nagrody dla dwóch zwycięzców.Rok 2015 miałem całkiem,całkiem to niema problemu jakieś zabawki do pasieki się znajdą.Marzy mi się dla tych pszczelarzy tytuł  "Debiutant Roku 2015"  napis w kolorze zielonym. :rolleyes: :rolleyes:

 

Jeśli chodzi o trwające wybory "Pszczelarza Roku" to uważam że powinniśmy wybrać również dwie osoby.Na amnezji wybiera się chyba trzy ale moim zdaniem to zbyt dużo. Zapraszam do dyskusji na te tematy jest wolne od prac w pasiece, to można poszaleć.Pozdro Piotr K   

Link to comment
Share on other sites

Proponuję nominację do tytułu Pszczelarza Roku naszego wielkiego na razie nieobecnego

Staszka Birkuta.

Jednocześnie zachęcam do głosowania na mojego kandydata.

Może ten kredyt zaufania zmobilizuje go do częstszych wizyt, zresztą dla naszego dobra.

Jak widzicie nie raz nie jestem bezinteresowny.

No odwagi moi drodzy, bo na razie doliczyłem się tylko  18 głosów. Coś cieniutko.

Link to comment
Share on other sites

20.12 zresetujemy listę z głosowaniem - przeprowadzimy je jeszcze raz z poprawkami - 2 tytuly dla Pszczelarki/Pszczelarza roku i 1 dla Debiutanta. Prosze o dalsze zgloszenia.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

20.12 zresetujemy listę z głosowaniem - przeprowadzimy je jeszcze raz z poprawkami - 2 tytuly dla Pszczelarki/Pszczelarza roku i 1 dla Debiutanta. Prosze o dalsze zgloszenia.

To ja proponuję na debiutanta :D

Artur,DrHause,jurgen,mariopalmeral,Mazi,radek40,Mikołaj Wytwicki,Paweł,Skelar,Sok_mir,Ślężańskie Miody,Wreichert,Xpand krzysiek1614,Ondrej.

 

Jeśli kogoś pominąłem ,albo ktoś jest urażony nominacjami na debiutanta roku to proszę pisać bez krępacji. :D PK

To taka wstępna lista!!

 

Usunąłem bogora z listy przecież to stary wyjadacz  :D 

Link to comment
Share on other sites

To ja proponuję na debiutanta :D

Artur,bogor,DrHause,jurgen,mariopalmeral,Mazi,radek40,Mikołaj Wytwicki,Paweł,Skelar,Sok_mir,Ślężańskie Miody,Wreichert,Xpand krzysiek1614.

 

Jeśli kogoś pominąłem ,albo ktoś jest urażony nominacjami na debiutanta roku to proszę pisać bez krępacji. :D PK

To jeszcze krynek, Mirosław , chudy - Grzesiek ...

Link to comment
Share on other sites

Artur skasuj swój glos i oddaj ponownie. I tak to glosowanie 20 zostanie skasowane - na razie zbieramy liste kandydatow a w poniedzialek 21 bedzie mozna ponownie glosowac i to glosowanie bedzie waznym.

Link to comment
Share on other sites

20.12 zresetujemy listę z głosowaniem - przeprowadzimy je jeszcze raz z poprawkami - 2 tytuly dla Pszczelarki/Pszczelarza roku i 1 dla Debiutanta. Prosze o dalsze zgloszenia.

Paweł może żeby nie było , że ktoś nie doczytał i nie był pewny głosować , czy nie głosować ...

Może na razie dazaktywować całkiem możliwość głosowania i do 20 ,12 tylko dopisywać nominowanych .

I dopiero wtedy zrobimy głosowanie ze wszystkimi kandydatami  .

Link to comment
Share on other sites

Robert - na razie musimy tak zostawic - nie mam technicznej mozliwosci zablokowania glosoawania. Chyba ze w 1 poscie zrobimy same kandydature a dopiero glosowanie i ankiete uruchomimy 21.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ale dla mnie wpisywanie na listę ludzi, którzy zarejestrowali się na forum dzień bądź kilka dni wcześniej i nawet nie zdążyli się pokazać jest co najmniej dziwne.

Link to comment
Share on other sites

Mazi - spokojnie - kazdy moze byc na liscie, gdyz to jeszcze o niczym nie swiadczy. Glosowanie bedzie od 21 do konca roku i  tytul otrzyma osoba ktora zdobedzie najwiecej glosow i to bedzie dla nas wyznacznikiem :) Kazdy byl tu kiedys nowy i jesli nie w tym roku to moze w przyszlym uda sie zdobyc tytul :) Podchodzmy do tego na luzie :)

Link to comment
Share on other sites

Mazi pojęcie "osobowość" jest tak obszernym pojęciem , że gdyby u nas na przykład zarejestrował się Andrzej Duda albo Robert Lewandowski dwa dni wcześniej to pewnie wygrał by ?? jako "osobowość" na forum. I o czy pisałem wcześniej  jeżeli nie dopracujemy się jakiegoś regulaminu wyborów to tak będzie chociaż i z regulaminem może być różnie ? Ale przynajmniej będzie ktoś  musiał walczyć z sumieniem dlaczego głosował na Lewandowskiego. (zapomniałem dodać Robert , bo jest jeszcze i Michał który trzyma pszczoły)

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.