Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zaproszenie dla wszystkich pszczelarzy


Robi_Robson

Recommended Posts

Z reguły zawsze tak jest,że w grupie na początku ktoś zaczyna wkupywać się w łaski pozostałych ,potem wypycha się na pozycję lidera a ostatnim etapem jest pozbycie się konkurencji lub jej uciszenie i dyktatura w chwale.Tylko takie osoby nie powinny zapominać,że w mauzoleum Lenin leży sam  ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam.  Wiem ze to stary post, ale zrozumialem teraz dlaczego  przez dwa lata bylem olewany na tamtym forum.  Nie wiem tylko czym sobie przechlapalem ze mnie tam nie chca. Nawet nikt nie odpowiedzial na moje mejle ze nie moge sie zarejestrowac na ich forum.  No ale chyba nie wielka strata. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Wywalili i mnie z ambrozji, nie wiem za co, nie jestem aktywnym członkiem forum, czasem coś napiszę. Nie spodobała sie moja polemika z niejakim Barciakiem zobaczcie -

http://www.pasiekaambrozja.pl/forum/index.php

http://forum.pasiekaambrozja.pl/viewtopic.php?f=50&t=21523

Ostrzegam Was nie dajcie się naciągać i nie wpłacjcie tam żadnych pieniędzy, to oszuści i naciągacze, sprzedają tylko od siebie i siebie promują. Żenada

Edited by Bartek11
Link to comment
Share on other sites

Ostrzegam Was nie dajcie się naciągać i nie wpłacjcie tam żadnych pieniędzy, to oszuści i naciągacze

My to już od dawna wiemy .

Wielu z nas (ja też) to przerabiało i płaciło za serwer .

Kiedy raz się spóźniłem z haraczem dla Bogdana , to moje ogłoszenie usunął kilka minut po publikacji i napisał mi , że już nie jestem vip assistance !

I dobrze mi z tym . I wcale nie tęsknię :D

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś z Was ma tam konto to zapytajcie adminów jaki punkt regulaminu złamałem, bo ja nie mogę tego zrobić.

Daj na luz .

Ich regulamin mówi płać i cicho siedź .  Nie dyskutuj z administracją .

Dyskutowałeś , czym spowodowałeś jedyną możliwą i sprawiedliwą w ich mniemaniu decyzję redcard.gif

Link to comment
Share on other sites

Moze powinienem wrzucić na luz ale nie lubię jak jakiś dupek myśli, że ze mną wygrał, bo mi zabronił dostępu.

Zajmę się tym od strony prawnej, mam takie możliwości i nie odpuszczę. Kurde, jakieś zasady chyba są jeszcze na tym świecie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiesz że barciak to największa menda pszczelarstwa ? Rypie wszystko . ;)

Nie bądź car . Niczego nie wygrasz bo forum prywatne nie publiczne i tylko chodzi o trzepanie kasiory i nic wiecej.

Tak czy siak , piszesz czy nie,  witamy , będziemy dumni jak czytać będziesz . :P:D

Link to comment
Share on other sites

Też tak sądziłem, ale widocznie niejaki Barciak jest mądrzejszy.

Nie jestem zwolennikiem Barciakowego napinania się do początkujących i podlizywania do ulubieńców albo Polbartowych super teorii w niedzielny,ciężki poranek o zimowli pszczół na 50 ramkach wlkp :D ale wędrując po forach pszczelarskich od 11-12 lat obserwuję że tak jest na każdym forum!. Zawsze trafi się "grupa trzymająca władzę" wzajemnie się tolerująca i popierająca.Jeśli się należy do takiej ambitnej :P  grupy wtedy wolno ci więcej możesz wypisywać bzdury pszczelarskie,możesz wtedy zabiedzić-spaprać co roku połowę pasieki,a i tak jesteś mistrzem wzorem do naśladowania,możesz zrobić sobie 4 konta jak "sławny" ambrozyjny pisiorek i jest nadal gitara wszystko zgodne z ich regulaminem.Jeżeli jednak ośmielisz się mieć swoje zdanie nie pozwolisz sobie coś wmawiać,albo jesteś zwyczajnie mądrzejszy wtedy kończy się poklepywanie,natychmiast jesteś persona non grata, hejter i łamiesz regulamin forum.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego PK.        

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Piotrze za wyjaśnienie zawiłości for internetowych i dobre słowo. Nie rozumiem tylko, po co ludzie tak się zachowują, dla mnie to bez sensu.

A barciakowi wypadałoby podziękować osobiście ale ręki na toto szkoda;).

Pozdrawiam wszystkich i znikam.

Link to comment
Share on other sites

Widzę że większość zarobiona teraz i pisać nie ma czasu- Robert też rzadko zaglądasz ale juz niedługo i będzie po sezonie to forum ożyje. Emil chyba też żniwa zaczął.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.