Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zaproszenie dla wszystkich pszczelarzy


Robi_Robson

Recommended Posts

W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce w 34 rocznicę stanu wojennego na największym forum pszczelarskim A.....
ZAPRASZAM wszystkich pszczelarzy którzy czują się urażeni postępowaniem administracji tamtego forum .
A konkretnie praktykami czynionymi od wielu lat przez Przemysława.G.
Jeśli nie chcecie pyskówek , obrażania innych za to , że mają inne zdanie i chcecie merytorycznych dyskusji na tematy pszczelarskie (i nie tylko)
To zapraszam Was do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego forum .
My jesteśmy tutaj po to , by wymieniać doświadczenia i dyskutować o naszej wspólnej pasji . A nie po to , by bić pianę .

Szczególnie zapraszam Leszka - Polbarta .
Jego sposób postrzegania pszczelarstwa daje nam często wiele do myślenia ...
Otwiera nam oczy na sprawy których nie zauważaliśmy mimo , że były naszym udziałem 
i jest zawsze na bieżąco ze światowymi nowinkami w dziedzinie pszczelarstwa ,  którymi zawsze chętnie się z nami dzieli .

Zapraszam na nasze forum .

Robert Wiśniewski

  • Lubię 4
Link to comment
Share on other sites

Dodam od siebie , bo niektórzy "młodsi stażem" nie wiedzą , że Polbart jest osobistym znajomym wielu z osób , które współtworzą to forum .
Nie wszyscy mają  pozytywne zdanie na temat Jego mateczek , ale Nie jest to powodem do darcia szat , czy skakania sobie do oczu .
A Leszek , jak to Leszek wciąż pracuje nad tym , żeby jego pogłowie było lepsze i lepsze .
Osób niezadowolonych nigdy nie zostawia bez załatwienia sprawy .
Raczej straci niż pozostawi swojego klienta niezadowolonego samemu sobie .
Ale ... nie będę słodził , bo to nie ten temat ;)

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

a może by tak nasze forum zareklamować na amnezji? :D chyba BANan murowany ;)

 

ten temat to dobrze by było przypiąć gdzieś na początku strony żeby się w oczy rzucało

Link to comment
Share on other sites

Dobre zaproszenie , im nas będzie więcej tym większą rangę wśród pszczelarzy będzie miało Nasze Forum i pewnie i Leszek  "Polbart" też zawita u nas , wszak to będzie w jego interesie. Ale przydało by się zwerbować jeszcze kilku bardziej doświadczonych Kolegów z forum A ..

nawet przez kontakty osobiste , żeby podnieść rangę fachowości naszego Forum , a reszta pójdzie już samoistnie.

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Przecież nie dam zdjęcia o jaką matkę mi chodzi bo nasze panie z forum nam urwą.....

Spokojnie Piotr, gdyby chłopaki nie dopowiedzieli wieku, ja bym to zrobiła :D Poza tym ja w sercu mam nadal 18 lat, spryt i figura też została na swoim miejscu, więc się nie ma o co obrażać, żadna siksa konkurencjom dla mnie nie jest :D  :D . A tak poważnie to ja na temat dodam tylko tyle. Jako administrator  amnezji napatrzyłam się na działania cara. Od zawsze manipuluje forum. Zmienia i kasuje posty, edytuje w taki sposób, aby ośmieszyć innych a wybielić siebie. O przyswajaniu kogoś tekstów i wpisywaniu w swoje wypociny nie wspomnę, bo o tym i głośno nie raz były sprzeciwy na forum. Tyle tylko że tak jak powody mojej rezygnacji czy podziękowania dla ludzi wylądowały w koszu tak i każdy głos sprzeciwu natychmiast zostaje usunięty. Mimo tak rażących zajść wielu nadal wierzy w uczciwość caratu, bo sam guru daje na to przyzwolenie . Za pracę informatyka, pan PG dostał nieograniczoną władzę  a właściciel stał się  jego marionetką. Taki był powód mojego odejścia, nikt nie ma prawa moderować ani kontrolować cara, a efekty widać już po pól roku

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

To się Joasiu mylisz . Właściciel dobrze wie co robi i to Car marionetką. Podskoczył i dostał lekcję posłuszeństwa. To facio kuty na cztery łapy.Byli jedno w PZP drugie  w Polance (jak jeszcze było można coś ugrać). Wiele innych spraw przy których chłopak na wózku inwalidzkim to pikuś. Swoją drogą sporo wiem jak na człowieka który nie zagląda. A nie tylko prawda na wierzch z czasem wypływa , gó**o też . :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.