Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zaproszenie dla wszystkich pszczelarzy


Robi_Robson

Recommended Posts

Ale żeśta się podniecili i rozpisali, że w niecałą dobę naćkaliśta postów na dwie strony. :D 

Pytanie może nie tutaj.

Ale  - Dlaczego mnie na tym forum nie włącza się korektor błędów ortograficznych ???

Link to comment
Share on other sites

Pytanie może nie tutaj.

Ale  - Dlaczego mnie na tym forum nie włącza się korektor błędów ortograficznych ???

 

Bohtyn, jak by Ci tu powiedzieć hmmmm

 

Taka opcja na niektórych forach kosztuje słoik miodu 2smiech.gif

 

A tak na poważnie, zmień przeglądarkę

 

Pozdrawiam

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce w 34 rocznicę stanu wojennego na największym forum pszczelarskim A.....

ZAPRASZAM wszystkich pszczelarzy którzy czują się urażeni postępowaniem administracji tamtego forum .

A konkretnie praktykami czynionymi od wielu lat przez Przemysława.G.

Jeśli nie chcecie pyskówek , obrażania innych za to , że mają inne zdanie i chcecie merytorycznych dyskusji na tematy pszczelarskie (i nie tylko)

To zapraszam Was do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego forum .

My jesteśmy tutaj po to , by wymieniać doświadczenia i dyskutować o naszej wspólnej pasji . A nie po to , by bić pianę .

 

Szczególnie zapraszam Leszka - Polbarta .

Jego sposób postrzegania pszczelarstwa daje nam często wiele do myślenia ...

Otwiera nam oczy na sprawy których nie zauważaliśmy mimo , że były naszym udziałem 

i jest zawsze na bieżąco ze światowymi nowinkami w dziedzinie pszczelarstwa ,  którymi zawsze chętnie się z nami dzieli .

 

Zapraszam na nasze forum .

 

Robert Wiśniewski

Ja nie miałem problemu z zamianą forum a w tym  "A " coś jest jakieś A..A i różnego rodzaju inne problemy. Dziwnie zostałem tam potraktowany jako młody i powiem że zniechęciło mnie to do pisania jakich kolwiek zapytań na tamtym forum.Powiem szczerze że dopiero tutaj się odnalazłem .

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nie miałem problemu z zamianą forum a w tym  "A " coś jest jakieś A..A i różnego rodzaju inne problemy. Dziwnie zostałem tam potraktowany jako młody i powiem że zniechęciło mnie to do pisania jakich kolwiek zapytań na tamtym forum.Powiem szczerze że dopiero tutaj się odnalazłem .

I bardzo nas to Cieszy :)

Pisz jak najwięcej i dziel się swoją wiedzą .

Link to comment
Share on other sites

Mario myślę dokładnie tak jak ty. Na każdym forum jakość czułem się nieswojo i bałem się cokolwiek pisać bo wiadomo zaraz leciał hejt. A tu swoje chłopy i dziołchy ... ups chyba za te dziołchy po uszach dostanę :D

 

Pozdrawiam,

Daniel

Link to comment
Share on other sites

Ja nie miałem problemu z zamianą forum a w tym  "A " coś jest jakieś A..A i różnego rodzaju inne problemy. Dziwnie zostałem tam potraktowany jako młody i powiem że zniechęciło mnie to do pisania jakich kolwiek zapytań na tamtym forum.Powiem szczerze że dopiero tutaj się odnalazłem .

Bardzo miłe słowa!!,ale rzeczywiście jak się człowiek nauczył,wdał to,to forum przy FM albo Am jest jak mercedes przy maluchu :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

A witam towarzystwo spokojnego zakątka  można się dosiąść ? ,tak sobie Cicho siedzicie nigdzie nie reklamujecie .A pytałem nie raz gdzie mozna Spokojnie pogadać .

Szczegulnie miło widzieć Joannę ,myślałem że straciła wiarę w "pozytywny świat  internetu " .

Byłem jednym z wielu którzy byli przeciw Twojemu odejściu .

Ja tam jeszcze prubuje walczyć o resztki godności dla użytkowników :(.

Pewnie większość mnie zna ale kiedyś uzupełnie braki .

Pozdrawiam Bronek

Link to comment
Share on other sites

A witam towarzystwo spokojnego zakątka  można się dosiąść ? ,tak sobie Cicho siedzicie nigdzie nie reklamujecie .A pytałem nie raz gdzie mozna Spokojnie pogadać .

Szczegulnie miło widzieć Joannę ,myślałem że straciła wiarę w "pozytywny świat  internetu " .

Byłem jednym z wielu którzy byli przeciw Twojemu odejściu .

Ja tam jeszcze prubuje walczyć o resztki godności dla użytkowników :(.

Pewnie większość mnie zna ale kiedyś uzupełnie braki .

Pozdrawiam Bronek

Zapraszamy do dyskusji oraz przedstawienia swojej pasieki http://pasiekapszczelarska.pl/forum/6-przedstaw-siebie-i-swoj%C4%85-pasiek%C4%99/ jak widzisz tu nikt nikogo nie zagryzie :rolleyes: można nawet o polityce z umiarem bez wojny.Pozdrawiam PK

Link to comment
Share on other sites

A witam towarzystwo spokojnego zakątka  można się dosiąść ? ,tak sobie Cicho siedzicie nigdzie nie reklamujecie .A pytałem nie raz gdzie mozna Spokojnie pogadać .

Szczegulnie miło widzieć Joannę ,myślałem że straciła wiarę w "pozytywny świat  internetu " .

Byłem jednym z wielu którzy byli przeciw Twojemu odejściu .

Ja tam jeszcze prubuje walczyć o resztki godności dla użytkowników :(.

Pewnie większość mnie zna ale kiedyś uzupełnie braki .

Pozdrawiam Bronek

Witaj Bronku . Miło Cię widzieć .

Link to comment
Share on other sites

Dostałem odpowiedź na nasze zaproszenie od Leszka .
Pozwolę sobie wkleić je tutaj :


Polbart napisał :
 

Witaj Robercie,
 
Dziękuję Tobie i Wszystkim Forumowiczom za zaproszenie na Wasze Forum.
 
Zdaje sobie sprawę, że nasycanie terenu trutniami i wprowadzanie genów pszczoły Graaff Reinet może wzbudzać spore emocje.
Nasycanie terenu wyselekcjonowanymi trutniami, znane jest od ponad stu lat i wielokrotnie było opisywane w miesięczniku Pszczelarstwo.
Nieżyjący już Pan Doktor Andrzej Zawilski, kilkanaście lat temu przekonał mnie do stosowania tej metody, którą stosuje szeroka rzesza hodowców na świecie.
Przykładem może być chociażby Paul Jungels.
Geny górskiej pszczoły GR występują już od prawie dziesięciu lat w pszczole Buckfast od Atlantyku aż do Rosji. 
Proszę poszukać chociażby oznaczeń GR na tej stronie.
 
Oto kilku z wielu hodowców pszczoły Buckfast, którzy już pracują z genami pszczoły Graaff Reinet 
--- Breeders --- SNB: Stichting Nederlandse Buckfastbijenteelt CS:
Christian Salau (DE) IC:
Bioland Imkerei Ivan Curić (DE) MKK:
Pierre de Koning (NL) PN:
Horst Preissl &   Johannes Neuburger (AT) ST:
Peter Stougård (DK)
TR:Thomas Rueppel (DE) Wszyscy Ci z Państwa, którzy posiadacie już u siebie pszczoły B320, B366, MKN160 i MKN615 staliscie się posiadacz

Dziękuję jeszcze raz za zaproszenie. Być może w przyszłości...

Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie, polbart


P.S.
Robert, jeśli uważasz za stosowne, umieść proszę moją odpowiedź na forum.
Dziekuję.
     
 
 
 
Pozdrawiam,
polbart
 
 

Polbart - Matki Pszczele 

Wybrane królowe rasy Buckfast sposród linii: 

Alis Sword * Anatolica * Capensis * Elgon * Lamarckii * Margret's Hive * Meda * Monticola * Primorski * Sahariensis * Lunden Resistance Bees

matkipszczele@gmail.com * 502 575 960 www.polbart.com

Link to comment
Share on other sites

 

Dostałem odpowiedź na nasze zaproszenie od Leszka .

Pozwolę sobie wkleić je tutaj :

 

Polbart napisał :

 

Witaj Robercie,
 
Dziękuję Tobie i Wszystkim Forumowiczom za zaproszenie na Wasze Forum.
 
Zdaje sobie sprawę, że nasycanie terenu trutniami i wprowadzanie genów pszczoły Graaff Reinet może wzbudzać spore emocje.
Nasycanie terenu wyselekcjonowanymi trutniami, znane jest od ponad stu lat i wielokrotnie było opisywane w miesięczniku Pszczelarstwo.

Nieżyjący już Pan Doktor Andrzej Zawilski, kilkanaście lat temu przekonał mnie do stosowania tej metody, którą stosuje szeroka rzesza hodowców na świecie.

Przykładem może być chociażby Paul Jungels.

Geny górskiej pszczoły GR występują już od prawie dziesięciu lat w pszczole Buckfast od Atlantyku aż do Rosji. 
Proszę poszukać chociażby oznaczeń GR na tej stronie.
 
Oto kilku z wielu hodowców pszczoły Buckfast, którzy już pracują z genami pszczoły Graaff Reinet 

--- Breeders --- SNB: Stichting Nederlandse Buckfastbijenteelt CS:

Christian Salau (DE) IC:

Bioland Imkerei Ivan Curić (DE) MKK:

Pierre de Koning (NL) PN:

Horst Preissl &   Johannes Neuburger (AT) ST:

Peter Stougård (DK)

TR:Thomas Rueppel (DE) Wszyscy Ci z Państwa, którzy posiadacie już u siebie pszczoły B320, B366, MKN160 i MKN615 staliscie się posiadacz

 

Dziękuję jeszcze raz za zaproszenie. Być może w przyszłości...

 

Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie, polbart

 

P.S.

Robert, jeśli uważasz za stosowne, umieść proszę moją odpowiedź na forum.

Dziekuję.

     

 
 
 
Pozdrawiam,
polbart
 
 

Polbart - Matki Pszczele 

Wybrane królowe rasy Buckfast sposród linii: 

Alis Sword * Anatolica * Capensis * Elgon * Lamarckii * Margret's Hive * Meda * Monticola * Primorski * Sahariensis * Lunden Resistance Bees

matkipszczele@gmail.com * 502 575 960 www.polbart.com

 

 

 

Robert dziękujemy za informację. Ja wiem że i tak Polbart tu zawita i poopowiada nam szerzej o matkach, bo patrząc po liniach jest od kogo się uczyć.

 

Czekam zatem na nowego użytkownika na forum.

Link to comment
Share on other sites

Zdziwiłem się e-mailem z Ambrozji informującym mnie że moje "Konto zostało uaktywnione" .
Nie wiedząc o co chodzi , bo konto jak mi się wydawało miałem aktywne od 2010r. napisałem Administratorowi , że nie wiem o co z tym e-mailem chodzi .
Dostałem odpowiedź z prośbą o przekazanie informacji na naszym forum .
Więc żeby było uczciwie zgodnie z życzeniem przekazuję .

Treść poniżej :

"Ale Ja wiem O co chodzi Kolego
i przekaż innym którzy na tym forum co administrujesz by się odpierdzielili ode mnie
bo ja wam tam nie wchodzę i nie mam zamiaru
To jest Bardzo nie uczciwe gdy się opisuje kolegów i kogoś na innym forum
Pozdrawiam
Kowaliczek

 

Link to comment
Share on other sites

Skoro nie wchodzi to skąd wie???? :D lepiej niech się zajmie pilnowaniem swojego forum, bo do tej pory to się tylko naiwnymi , których złapał na piękne słówka wysługuje. Pozdrawiam cię Boguś, na twoim tego zrobić nie mogę , bo wszystko co napisałam natychmiast znikało i miłej lektury, ucz się jak mogą rozmawiać ze sobą ludzie :D

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Tam mało że wywalają co niewygodne to jeszcze czytają pw.

 

Łukaszenka na Białorusi może sie od nich uczyć :)

 

Dudi jeżeli masz taką wiedzę i możesz to udowodnić to jest za to kryminał.

Administrator/moderator czy jakakolwiek inna osoba nie ma prawa czytać korespondencji PW.

Nie jest ważne co mówi na ten temat Regulamin forum. Nikt nie ma prawa czytać korespondencji.

Mówi o tym m.in. Art.23. kodeksu cywilnego a odpowiedzialność karna określona jest w Art. 24.

Jeśli teksty admina mają dodatkowo charakter pomawiający, to można złożyć niezależne doniesienie na policję z Art.212. kodeksu karnego.

Link to comment
Share on other sites

Dudi jeżeli masz taką wiedzę i możesz to udowodnić to jest za to kryminał.

Administrator/moderator czy jakakolwiek inna osoba nie ma prawa czytać korespondencji PW.

Nie jest ważne co mówi na ten temat Regulamin forum. Nikt nie ma prawa czytać korespondencji.

Mówi o tym m.in. Art.23. kodeksu cywilnego a odpowiedzialność karna określona jest w Art. 24.

Jeśli teksty admina mają dodatkowo charakter pomawiający, to można złożyć niezależne doniesienie na policję z Art.212. kodeksu karnego.

Witam Krzyżak Twój nick kojarzę chociaż amnezje najczęściej tylko czytałem.Witam i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zdziwiłem się e-mailem z Ambrozji informującym mnie że moje "Konto zostało uaktywnione" .

Nie wiedząc o co chodzi , bo konto jak mi się wydawało miałem aktywne od 2010r. napisałem Administratorowi , że nie wiem o co z tym e-mailem chodzi .

Dostałem odpowiedź z prośbą o przekazanie informacji na naszym forum .

Więc żeby było uczciwie zgodnie z życzeniem przekazuję .

 

Treść poniżej :

 

"Ale Ja wiem O co chodzi Kolego

i przekaż innym którzy na tym forum co administrujesz by się odpierdzielili ode mnie

bo ja wam tam nie wchodzę i nie mam zamiaru

To jest Bardzo nie uczciwe gdy się opisuje kolegów i kogoś na innym forum

Pozdrawiam

Kowaliczek

 

 

a czy ktoś pisał o Panu wyżej wymienionym?  bo sobie nie przypominam...  dobrze że na amnezji uczciwie postepuje administracja... a ten mail to zwykły "ból du*y" że nic nie mogą tutaj zrobić... bo są tylko nauczeni niewygodne posty utylizować

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.