Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Zaproszenie dla wszystkich pszczelarzy

- - - - - Polbart Ambrozja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

Bartek11

Bartek11

Nowicjusz na forum

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • Imię:BARTEK
  • LokalizacjaBorcuchy
  • Typ ula:Wielkopolski
Jeżeli ktoś z Was ma tam konto to zapytajcie adminów jaki punkt regulaminu złamałem, bo ja nie mogę tego zrobić.

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1771 postów
  • Imię:Robert
  • LokalizacjaWarmia - okolice Bisztynka
  • Typ ula:Wielkopolskie

Ostrzegam Was nie dajcie się naciągać i nie wpłacjcie tam żadnych pieniędzy, to oszuści i naciągacze

My to już od dawna wiemy .
Wielu z nas (ja też) to przerabiało i płaciło za serwer .
Kiedy raz się spóźniłem z haraczem dla Bogdana , to moje ogłoszenie usunął kilka minut po publikacji i napisał mi , że już nie jestem vip assistance !
I dobrze mi z tym . I wcale nie tęsknię :D

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1771 postów

Jeżeli ktoś z Was ma tam konto to zapytajcie adminów jaki punkt regulaminu złamałem, bo ja nie mogę tego zrobić.

Daj na luz .
Ich regulamin mówi płać i cicho siedź .  Nie dyskutuj z administracją .
Dyskutowałeś , czym spowodowałeś jedyną możliwą i sprawiedliwą w ich mniemaniu decyzję redcard.gif

Bartek11

Bartek11

Nowicjusz na forum

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaBorcuchy
Moze powinienem wrzucić na luz ale nie lubię jak jakiś dupek myśli, że ze mną wygrał, bo mi zabronił dostępu.
Zajmę się tym od strony prawnej, mam takie możliwości i nie odpuszczę. Kurde, jakieś zasady chyba są jeszcze na tym świecie.

vincent vega

vincent vega

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów
  • Imię:Vincent
  • LokalizacjaMazowsze

Bartek, daj spokój. Z koniem nie należy się kopać. Niech sobie żyje w błogiej świadomości, że jest tam pierwszym po B. Toż to jeszcze dzieciak  - niech się wyszumi.

Bartek11

Bartek11

Nowicjusz na forum

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaBorcuchy
To chyba nie dzieciak tylko udaje dzieciaka.

Tadek11

Tadek11

Guru forumowy

• Pszczelarz Roku 2015
  • 2541 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Typ ula:Wielkopolskie z ramką 18 cm

Wydaje mi się , że nic złego nie pisałeś :D co by zasługiwało aż na taką karę  :) 

Uwaga:

Wyrażone  treści w moich postach są wyłącznie moim poglądem i nie oznacza to że narzucam swój pogląd komukolwiek

Każdy ma prawo do swoich poglądów !!!!!!!

Lepiej być głupim z nadzieją , niż beznadziejnie mądrym.

Bartek11

Bartek11

Nowicjusz na forum

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaBorcuchy
Też tak sądziłem, ale widocznie niejaki Barciak jest mądrzejszy.

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2813 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

Nie wiesz że barciak to największa menda pszczelarstwa ? Rypie wszystko . ;)

Nie bądź car . Niczego nie wygrasz bo forum prywatne nie publiczne i tylko chodzi o trzepanie kasiory i nic wiecej.

Tak czy siak , piszesz czy nie,  witamy , będziemy dumni jak czytać będziesz . :P :D

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

lalux5

lalux5

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Imię:****
  • LokalizacjaMałopolska
  • Typ ula:WL

Witaj!

piotrpodhale

piotrpodhale

• Pszczelarz Roku 2016
  • 1737 postów
  • Imię:.
  • Lokalizacja.
  • Typ ula:.

Też tak sądziłem, ale widocznie niejaki Barciak jest mądrzejszy.

Nie jestem zwolennikiem Barciakowego napinania się do początkujących i podlizywania do ulubieńców albo Polbartowych super teorii w niedzielny,ciężki poranek o zimowli pszczół na 50 ramkach wlkp :D ale wędrując po forach pszczelarskich od 11-12 lat obserwuję że tak jest na każdym forum!. Zawsze trafi się "grupa trzymająca władzę" wzajemnie się tolerująca i popierająca.Jeśli się należy do takiej ambitnej :P  grupy wtedy wolno ci więcej możesz wypisywać bzdury pszczelarskie,możesz wtedy zabiedzić-spaprać co roku połowę pasieki,a i tak jesteś mistrzem wzorem do naśladowania,możesz zrobić sobie 4 konta jak "sławny" ambrozyjny pisiorek i jest nadal gitara wszystko zgodne z ich regulaminem.Jeżeli jednak ośmielisz się mieć swoje zdanie nie pozwolisz sobie coś wmawiać,albo jesteś zwyczajnie mądrzejszy wtedy kończy się poklepywanie,natychmiast jesteś persona non grata, hejter i łamiesz regulamin forum.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego PK.        

Bartek11

Bartek11

Nowicjusz na forum

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaBorcuchy
Dziękuję Piotrze za wyjaśnienie zawiłości for internetowych i dobre słowo. Nie rozumiem tylko, po co ludzie tak się zachowują, dla mnie to bez sensu.
A barciakowi wypadałoby podziękować osobiście ale ręki na toto szkoda;).
Pozdrawiam wszystkich i znikam.

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1771 postów

Pozdrawiam wszystkich i znikam.

Tylko nie znikaj na zbyt długo ;)

Kosut

Kosut

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów
  • Imię:Andrzej
  • Lokalizacjaok Łukowa
  • Typ ula:wlkp

Widzę że większość zarobiona teraz i pisać nie ma czasu- Robert też rzadko zaglądasz ale juz niedługo i będzie po sezonie to forum ożyje. Emil chyba też żniwa zaczął.

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2813 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

Albo 500 plus . ;)

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Stowarzyszenie "Polanka" | Wolne pszczoły | Ślężańskie Miody