Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

24 Finał WOŚP już wystartował .

- - - - - WOŚP Aukcje charytatywne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Paweł

Paweł

Administrator

• Administracja
  • 617 postów
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacjaokolice Ostrowca Św.
  • Typ ula:Warszawski zwykły

Co najmniej 5 osób licytujących zidentyfikowałem jako naszych forumowiczów . W tym 4 liderów  :)
2 nie zidentyfikowałem ( pawel284  i bieta19  ), ale nie zdziwię się , jak również Oni są naszymi forumowiczami grającymi z nami w orkiestrze .
Prowadzi w licytacji oczywiście Paweł . Nie zdradzę tajemnicy , bo nick jest wszystkim dobrze znany ...
Aukcja kończy się jutro po południu , więc jeszcze można się włączyć .
Dodam , że fundusze z tej konkretnej aukcji ...
http://charytatywni....etycje-i4099823
... nie trafią do WOŚP , tylko na subkonto Agnieszki Strzelczyk , do Fundacji AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

gorzej Robert jeśli wygra np taki pawel24 i będzie chciał zostać na korepetycjach kilka dni.... :)

---

"Kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci, ten ma.. Cud."

Pozdrawiam Paweł

Słowian

Słowian

Guru forumowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1345 postów
  • Imię:Łukasz
  • LokalizacjaOsiek/Olkusz
  • Typ ula:Wlkp, Wlkp 18-stki

A jeszcze gorzej jak wygra sokrates22, to już się zadomowi na cały tydzień, może być wrzesień :D akurat szkolenie z pozyskiwania i odbierania miodu wrzosowego :D

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1753 postów
  • Imię:Robert
  • LokalizacjaWarmia - okolice Bisztynka
  • Typ ula:Wielkopolskie

gorzej Robert jeśli wygra np taki pawel24 i będzie chciał zostać na korepetycjach kilka dni.... :)

A jeszcze gorzej jak wygra sokrates22, to już się zadomowi na cały tydzień, może być wrzesień :D akurat szkolenie z pozyskiwania i odbierania miodu wrzosowego :D

Nie ma problemu .
Żadnych wariantów nie wykluczam :)

piotrpodhale

piotrpodhale

• Pszczelarz Roku 2016
  • 1722 postów
  • Imię:.
  • Lokalizacja.
  • Typ ula:.

WOŚP to wielka organizacja i jak popatrzeć z boku niestety ogromne koszty utrzymania.Dzisiaj niema nic za darmo trzeba wszystko kupić,wynająć biura,utrzymać ludzi którzy prowadzą rozdział pieniędzy przez cały rok itd...

Widać jednak że jest i sporo przeciwników chociażby po głosach na forum,ale tak powinno być i będzie w demokracji.Ja robię po cichu swoje bo pomaganie jest fajne. :) PK

Cham będzie chamem na wieki wieków amen....

robinhuud z Polanki

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2775 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

Najlepiej siedzieć na du**e i zaglądać komuś do kieszeni,

A to jest święte prawo. Publiczna zbiórka = publiczna kieszeń . To  się nazywa DEMOKRACJA i jawność finansów PUBLICZNYCH.

Do tego trzeba mieć głowę ? Tak . nie mój by był interes gdyby fundacja OWSIAKÓW

nie korzystała z telewizji za którą płaci społeczeństwo na uprzywilejowanych warunkach.

Zęby szczerzy Owsiak na każde pytanie o pieniądze i wszystkich obraża jeśli padają pytania nie po myśli.

Każdy ma prawo dawać swoje pieniądze gdzie chce , Owsiakowi , Mańce czy komukolwiek , lecz Ci co biorą muszą liczyć się z jawnością finansów i prawem do krytyki.

Moderator forum może odblokować każdy zamknięty temat a nie odgrzewać starą zupę.

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

piotrpodhale

piotrpodhale

• Pszczelarz Roku 2016
  • 1722 postów
  • Imię:.
  • Lokalizacja.
  • Typ ula:.

.

Cham będzie chamem na wieki wieków amen....

robinhuud z Polanki

zdzich123

zdzich123

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów
  • Imię:Zdzisław
  • Lokalizacjaokolice Piły
  • Typ ula:wlkp 10 ramk-korp

Róbta co chceta , W tej branży nigdy nie było jednomyślności , a teraz są takie czasy , że bardziej liczy się ten który jest zauważalny , bardziej widoczny .Tak jak piszą niektórzy koledzy , więcej fundacji jak darujących .Z drugiej strony , jak piszą znowu inni ,   "czy będziesz chciał żeby ratowano tobie życie sprzętem ORKIESTRY ".  A ja powiem tak , czy jak będziesz korzystał dumnie ze sprzętu tej swojej ORKIESTRY , będziesz miał za złe lekarzom że podają tobie moją krew , którą oddaję przez 20 lat .To tak na marginesie , anonimowo - też można komuś pomóc .

PawelKS3

PawelKS3

100% Domownik

• Debiutant Roku 2016
  • 376 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
  • Typ ula:Wielkopolski

OWSIAKÓW [/color]
nie korzystała z telewizji za którą płaci społeczeństwo na uprzywilejowanych warunkach.

Akurat z telewizji publicznej orkiestra nie korzystała w tym roku. A druga sprawa to chyba to jest misja tv publicznej żeby o takich wydarzeniach informować a nie wycinać serduszka.
Za tv płaci całe społeczeństwo - i Ci co dają na WOŚP też mają prawo usłyszeć o sobie w tv.
  • piotrpodhale lubi to

daro

daro

• Użytkownicy
  • 2775 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

Akurat z telewizji publicznej orkiestra nie korzystała w tym roku.

A zgadnij dlaczego ?

Ci co dają na WOŚP też mają prawo usłyszeć o sobie w tv.

Nie tylko Ci ale wszyscy. Usłyszeć a nie robić całodzienny szoł . :D

Piotrze piszesz tak mądrze że nic nie rozumiem . Pisz po prostemu :D :P

PawelKS3

PawelKS3

100% Domownik

• Debiutant Roku 2016
  • 376 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
  • Typ ula:Wielkopolski
Oj, Daro, Daro. Szkoda do Ciebie słów.
Po jakimś czasie znow odwrócisz kota ogonem i będziesz udawał, że wszysko OK.

daro

daro

• Użytkownicy
  • 2775 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

Po jakimś czasie znow odwrócisz kota ogonem i będziesz udawał, że wszysko OK

Nie ze mną te numery . Za stary już jestem na ciąganie kotów za ogony. Pieczenie to tak .

P.S.

A zgadłeś ?

• Słowian lubi to

gImker_*

gImker_*
  • Goście

czyli standardowo rozmowa buta z ... :lol:

daro

daro

• Użytkownicy
  • 2775 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

https://youtu.be/c2X-BNGmNHI

7 minuta .

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1753 postów

Przetłumacz , bo nawet jednego słowa nie mogę załapać.
a bez słów , to widzę tylko , że sympatyczna ta mała ;)

Jasnowidz , cy cóś ? :)

Ja robię po cichu swoje bo pomaganie jest fajne. :) PK

Robisz kawał dobrej roboty .
I za to Cię lubię (i nie tylko za to ) ;)

moją krew , którą oddaję przez 20 lat .

Przebijam ! :D

Oddaję ( 100%  honorowo ) od 27 lat .
Oddałem ponad 6 x tyle ile ma w sobie dorosły człowiek :) 

• sok_mir lubi to

daro

daro

• Użytkownicy
  • 2775 postów
  • Lokalizacjapodlaskie

Przetłumacz

A co tłumaczyć , wejdź na 7 minutę. To o tych kotach pieczonych tudzież zawracanych.

Słowian

Słowian

Guru forumowy

• Użytkownicy
  • 1345 postów
  • Imię:Łukasz
  • LokalizacjaOsiek/Olkusz
  • Typ ula:Wlkp, Wlkp 18-stki

Ja zaczołem oddawać rok temu ale od grudnia niestety zlikwidowali, punk krwiodawstwa w Olkuszu miasto powiatowe !!!!!!!! :( normalnie w głowie się nie mieści teraz trza będzie po robocie jeździć do krk :(  

sok_mir

sok_mir

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 455 postów
  • Imię:mirek
  • LokalizacjaFrancja , Moselle
  • Typ ula:Dadant korpus plus nadstawka

Przetłumacz , bo nawet jednego słowa nie mogę załapać.
a bez słów , to widzę tylko , że sympatyczna ta mała ;)

Jasnowidz , cy cóś ? :)

Robisz kawał dobrej roboty .
I za to Cię lubię (i nie tylko za to ) ;)

Przebijam ! :D

Oddaję ( 100%  honorowo ) od 27 lat .
Oddałem ponad 6 x tyle ile ma w sobie dorosły człowiek :) 

To ja wam nie podskocze  :(  bo oddalem zaledwie jakies 12l.

Robi_Robson

Robi_Robson

Rancho w Kaczej Dolinie

• Administracja
  • 1753 postów

To ja wam nie podskocze  :(  bo oddalem zaledwie jakies 12l.

To jak się nie mylę (pamięć już szwankuje)  , to już chyba wystarczy na Zasłużonego - II stopnia ,
a może ... nawet I-go !?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ślężańskie Miody | Wolne pszczoły | Stowarzyszenie "Polanka"