Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Pszczelarza oraz Debiutanta roku 2015


Paweł

Pszczelarz Roku/Debiutant Roku 2015  

31 members have voted

  1. 1. Pszczelarz Roku

    • Tadek11
      16
    • Robi_Robson
      8
    • Daro
      2
    • Piotrpodhale
      13
    • Boddan
      2
    • Bohtyn
      2
    • Dudi
      4
    • Sok_mir
      1
    • Bożena
      1
    • Daron6
      0
    • Joasia
      2
    • PiotrekF
      1
    • Slav
      0
    • Radek40
      0
    • Birkut
      3
    • Bogor
      0
    • Bumblebee
      0
  2. 2. Debiutant Roku

    • Artur
      7
    • DrHause
      2
    • Jurgen
      1
    • Mariopalmeral
      2
    • Mazi
      3
    • Mikołaj Witwicki
      4
    • Paweł
      7
    • Skelar
      1
    • Ślężańskie Miody
      15
    • Wreichert
      3
    • Xpand
      2
    • Krzysiek1614
      3
    • Mirosław
      1
    • Chudy1579
      2


Recommended Posts

Witajcie

Z jednodniowym opóźnieniem uruchamiam ankietę do głosowania.

Każdy może oddać po 2 głosy (dla dwóch osó B) na Pszczelarza  Roku 2015 oraz 2 głosy (dla 2 osó B) na debiutanta.

Wyniki głosowania będziecie widzieli na bieżąco - oficjalne ogłoszenie wyników 01.01.2016. Dla wygranych przyznany zostanie tytuł, oraz jak wszystko potoczy się po naszej myśli upominki.

W sprawie sponsoringu upominków proszę zgłaszać się do Piotra - nick: piotrpodhale

Zapraszam do udziału w naszej zabawie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Bogdan!Ja nie wiem jak to się stało i komu dziękować.Oby się nie skończyło banem jak na Michałowie! :o :o

Żarcik taki... :D :D :D

Piotr - dziękować nie ma za co - jesteś zaangażowany, często na forum a Jarka nie ma już dłuższy czas, a silna ekipa moderatorów jest potrzebna :). Nie wiem co było na tamtym forum (pszczelarstwem zająłem się dopiero w tym roku na wiosnę) - oceniam użytkowników po ich aktywności i pracy na forum. Zaproponowałem, koledzy nie mieli nic przeciwko, a nawet gorąco poparli więc nastąpiło :) Kończymy na tym. Temat dotyczy głosowania.

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Administracji i Moderatorów, współtwórców naszego forum ogłaszam:

Tytul Pszczelarz Roku 2015 otrzymuje:

Tadek11 z 16 glosami

Piotrpodhale z 13 glosami

 

Tytul Debiutanta Roku 2015 otrzymuje:

Ślężańskie Miody z 15 glosami

Artur z 7 glosami.

Gratulujemy

http://scr.hu/1nja/f4q3d

Link to comment
Share on other sites

HURRAAA!!! O mamo, że ja? JA? Lece na pasiekę pochwalić się dziewczyną!

 

Powiem szczerze, jestem zaszczycony tytułem, ale najbardziej chciałbym podziękować za głosy oddane na mnie. W 2016 roku dostałem od was super motywację tym tytułem. Cieszy mnie fakt, że brać pszczelarska doceniła moją skromną osobę :D

 

Gratulację dla pozostałych zwycięzców ;) 

Panowie zdrowie za naszych wyborców :D

 

Jeszcze raz dziękuję za głosy i super MEGA motywację

Daniel

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Paweł widzę drugą pozycję ex aequo z Arturem,to nic nie stoi na przeszkodzie aby były dwa drugie miejsca.!!

Paweł przez skromność pominął swój wynik , ale dla mnie , to właśnie Jego debiut jest niesamowity .

W gruncie rzeczy początkujący pszczelarz stworzył i wciąż rozwija tak wspaniałe forum .

Brawo Paweł .

I oczywiście gratulacje dla wszystkich laureatów

win2.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Robert za cieple slowa - wazne ze z Wasza ogromna pomoca udalo sie stworzyc cos fajnego i mam nadzieje ze nietuzinkowego miejsca, do ktorego uzytkownicy beda chetnie wracali i przebywali. Bez pomocy Darka, Twojej i pozostalej ekipy (przepraszam, ze nie wymieniam z nickow, imion) nie byloby tego miejsca. Uwazam to za sukces , nawet wiekszy od pierwszego sezonu z pszczolami. Pamietajmy tylko, ze to ludzie tworza forum - nie administracja, nie moderacja, ale wlasnie Wy uzytkownicy.

 

Koniec przemowienia :)

P.S

Przepraszam za brak polskich znakow.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Robert za cieple slowa - wazne ze z Wasza ogromna pomoca udalo sie stworzyc cos fajnego i mam nadzieje ze nietuzinkowego miejsca, do ktorego uzytkownicy beda chetnie wracali i przebywali. Bez pomocy Darka, Twojej i pozostalej ekipy (przepraszam, ze nie wymieniam z nickow, imion) nie byloby tego miejsca. Uwazam to za sukces , nawet wiekszy od pierwszego sezonu z pszczolami. Pamietajmy tylko, ze to ludzie tworza forum - nie administracja, nie moderacja, ale wlasnie Wy uzytkownicy.

 

Koniec przemowienia :)

P.S

Przepraszam za brak polskich znakow.

Brawo TY :D

Link to comment
Share on other sites

Miło widzieć ,że tytuł przypada tym , którzy w sposób wyraźny tworzą charakter tego forum a przy tym posiadają cenną wiedzę i umieją ją przekazać. Gratulacje, tym większe iż moi faworyci zajęli te miejsca. Panowie, szacunek.

Link to comment
Share on other sites

Proszę Pszczelarzy Roku Tadeusza i Piotra i podesłanie mi na pw swoich adresów i telefonów kontaktowych.
Bo jak nie , to ... będę musiał wysłać w teren swoich agentów ;)
Wiem , że gdzieś kiedyś miałem , ale ... chyba utopiłem kiedyś kontakty  razem z telefonem, albo zostały w poczcie  na FPM sailor.gif

Link to comment
Share on other sites

Proszę Pszczelarzy Roku Tadeusza i Piotra i podesłanie mi na pw swoich adresów i telefonów kontaktowych.

Bo jak nie , to ... będę musiał wysłać w teren swoich agentów ;)

Wiem , że gdzieś kiedyś miałem , ale ... chyba utopiłem kiedyś kontakty  razem z telefonem, albo zostały w poczcie  na FPM sailor.gif

Okej Robson nie zatrudniaj agentów :angry: oddam adres po dobroci. :rolleyes:  :rolleyes: 

 

Nagrody dla zwycięzców z mojej strony pójdą po niedzieli,bo jeszcze nie wszystko gotowe :(       

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !

  Chmmmm ... nowe Forum ... nowa 'tradycja' .... : dość 'cicho' odbyły się  Nasze Wybory (bo na naszym Nowym ....) , a teraz jeszcze oficjalnie nie ogłoszone przez ... 

  i moja w tym wina , moja ....  myślę 'okrzepniemy' z Naszym Nowym , bardziej oswoimy się ..... wypracujemy Naszą 'tradycję' ....

 Zatem : 

  z prawdziwą przyjemnością  ogłaszam :

Pszczelarzem Nr1 Naszego Forum jest : Tadek11   ( jest również tym pierwszym )

Forumowym Debiutantem  Naszego Forum jest : Ślężańskie Miody (... tym pierwszym  na Naszym ....)

  

 

Jest mi niezmiernie miło , że mogłem , miałem tą przyjemność (no pozwoliłem sobie) , publicznie  Wszem i Wobec oznajmić ....

... i  powinszować Wam  wyboru : - Tadku!    - Miodzie Ślężański (mus mi było tak ... bo inaczej zacytowali by mnie w "Cytacie"  ;) ) rad jestem , że to Wam mogę winszować i gratulować !!!!

 

Zaś Wszystkim  'wymienionym' w Ankiecie: Winszuję Wam i ..... to taka .... ktoś Was docenia i ceni .

ps 

 Teraz bo .....

 popatrzyłem sobie na "Ankietę" ..... zauważyłem całkiem niezły 'wynik' birkuta , zważywszy na .... aktywność i posty  ;)

 i ... i jeszcze  całkiem niezły mój 'wynik', zważywszy na .... i na mych 'kolanach' 'siedzi' Joasia .... 

.... jest  to miłym 'uznaniem' ,  miłym i zupełnie wystarczającym ... ;)  ;)  ;)  ;)

PF

Link to comment
Share on other sites

Łooooooooooo!!

Witajcie !

  Chmmmm ... nowe Forum ... nowa 'tradycja' .... : dość 'cicho' odbyły się  Nasze Wybory (bo na naszym Nowym ....) , a teraz jeszcze oficjalnie nie ogłoszone przez ... 

  i moja w tym wina , moja ....  

Jest mi niezmiernie miło , że 

.....łoooooooooooo...

..."jest mi niezmiernie" .... głupio że ...

 ... czy już tak niedowidzę , czy już tak  ... mam  ...

.... przepraszam Was a Pawła zwłaszcza za to com w poprzednim ..... a nie zauważyłem  ,że Paweł już i to 2 stycznia ....

.... ale za to mam 'okazję' ponownie  winszować i gratulować zarówno wybranym jak i nominowanym .....

PF - ślepiec  ;)

Link to comment
Share on other sites

Łooooooooooo!!

.....łoooooooooooo...

..."jest mi niezmiernie" .... głupio że ...

 ... czy już tak niedowidzę , czy już tak  ... mam  ...

.... przepraszam Was a Pawła zwłaszcza za to com w poprzednim ..... a nie zauważyłem  ,że Paweł już i to 2 stycznia ....

.... ale za to mam 'okazję' ponownie  winszować i gratulować zarówno wybranym jak i nominowanym .....

PF - ślepiec  ;)

Gratulacji nigdy za wiele . . .

 

To nie ślepota , tylko za rzadko tu  bywasz ostatnio i coś Ci umknęło .

Ale wiemy , że masz teraz tyle na głowie ...

 

Pozdrowienia dla całej Twojej Rodzinki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.