Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Pszczelarza oraz Debiutanta roku 2015


Paweł

Pszczelarz Roku/Debiutant Roku 2015  

31 members have voted

  1. 1. Pszczelarz Roku

    • Tadek11
      16
    • Robi_Robson
      8
    • Daro
      2
    • Piotrpodhale
      13
    • Boddan
      2
    • Bohtyn
      2
    • Dudi
      4
    • Sok_mir
      1
    • Bożena
      1
    • Daron6
      0
    • Joasia
      2
    • PiotrekF
      1
    • Slav
      0
    • Radek40
      0
    • Birkut
      3
    • Bogor
      0
    • Bumblebee
      0
  2. 2. Debiutant Roku

    • Artur
      7
    • DrHause
      2
    • Jurgen
      1
    • Mariopalmeral
      2
    • Mazi
      3
    • Mikołaj Witwicki
      4
    • Paweł
      7
    • Skelar
      1
    • Ślężańskie Miody
      15
    • Wreichert
      3
    • Xpand
      2
    • Krzysiek1614
      3
    • Mirosław
      1
    • Chudy1579
      2


Recommended Posts

Łooooooooooo!!

.....łoooooooooooo...

..."jest mi niezmiernie" .... głupio że ...

 ... czy już tak niedowidzę , czy już tak  ... mam  ...

.... przepraszam Was a Pawła zwłaszcza za to com w poprzednim ..... a nie zauważyłem  ,że Paweł już i to 2 stycznia ....

.... ale za to mam 'okazję' ponownie  winszować i gratulować zarówno wybranym jak i nominowanym .....

PF - ślepiec  ;)

Hmmm, ślepnie się podobno od pewnych sprośnych, zakazanych działań małego majsterkowicza.

Link to comment
Share on other sites

Robercie dziękuje bardzo za Ambrożego :)

muszę go umieścić na jakimś honorowym miejscu :)

teraz to się musi powodzić w pasiece !!!!!!!!!!!

i mam nadzieję że każda ramka w sezonie będzie ważyła tyle co Ambroży  :D

 

DZIĘKI !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

mam nadzieję że każda ramka w sezonie będzie ważyła tyle co Ambroży  :D

Tego Ci życzę .

Planowany był Ambroży złoty , lub srebrny .
Niestety dostępność pewnych składników  spowodowała , że  ostatecznie powstał  w mniej szlachetnej kolorystyce :D

Link to comment
Share on other sites

Cholercia nie wczytałem się w temat i widzę że to po 2 osoby wytypowano - Piotr i Ślężańskie Miody - wam również gratuluję i przepraszam za przeoczenie.

Macie to na co zasłużyliście :)

 

A na "część artystyczną" wyborów zapraszam na konferencje pszczelarska w pszczelej woli 

Link to comment
Share on other sites

Tak jest Robert! To super Debiutant! Żen

 

Cholercia nie wczytałem się w temat i widzę że to po 2 osoby wytypowano - Piotr i Ślężańskie Miody - wam również gratuluję i przepraszam za przeoczenie.

Macie to na co zasłużyliście :)

 

A na "część artystyczną" wyborów zapraszam na konferencje pszczelarska w pszczelej woli 

Dudi ale mnie kusisz :D Odemnie to kawał drogi, ale pojawiłbym się i was poznał :D

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze jestem ZACHWYCONY!!! Pierwszy raz w życiu dostałem tak zajefajnie prezenty! Robert i Piotr jesteście wielcy. Oto co dostałem od naszych chłopaków.
Od Roberta: odlew Św Ambrożego (już wisi w pracowni :D)
Od Piotra: kalendarze pszczelarza polskiego, polecam nabycie wszystkim którzy nie mają :D Piękna płaskorzeźba Św. Ambrożego (również wisi już w pracowni) Miód pitny, który zostanie otwarty w towarzystwie jego twórcy :D Piotr szykuj się w tym roku muszę się do ciebie wybrać :D

0aa20764c12f.jpg
81cae116fb9d.jpg
7df4a6a1c0a0.jpg
abec37e7f7ab.jpg
d130574685d7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze jestem ZACHWYCONY!!! Pierwszy raz w życiu dostałem tak zajefajnie prezenty! Robert i Piotr jesteście wielcy. Oto co dostałem od naszych chłopaków.

Od Roberta: odlew Św Ambrożego (już wisi w pracowni :D)

Od Piotra: kalendarze pszczelarza polskiego, polecam nabycie wszystkim którzy nie mają :D Piękna płaskorzeźba Św. Ambrożego (również wisi już w pracowni) Miód pitny, który zostanie otwarty w towarzystwie jego twórcy :D Piotr szykuj się w tym roku muszę się do ciebie wybrać :D

 

Cieszę się że się podoba,do pozostałych laureatów upominki w drodze lub prawie w drodze.

Jak Bóg da to wiadomo będziemy się spotykać,plany są to najważniejsze.Pozdrawiam PK vel KK

Link to comment
Share on other sites

Piotrze dziękuje bardzo i  na prawdę nie spodziewałem się od Ciebie takiego prezentu. dziekuje.gif

Cieszę się bardzo  bo to bardzo miłe prezenty , płaskorzeźba w drewnie Św. Ambrożego ,bardzo ładna , kalendarz pszczelarski na 2016r fajnie opracowany i z ciekawymi wiadomościami i artykułami i figi w miodku malinowym własnej kompozycji , które najbardziej przypasowały mojej żonie , która jak w piątek odbierała przesyłkę od kuriera to była mocno zdegustowana że znowu zamówiłem jakieś żelastwo. Wczoraj byłem w rozjazdach i nie mogłem od razu podziękować , co czynię dzisiaj.

Na prawdę bardzo się cieszę i jednocześnie myślę jak by tu się zrewanżować Tobie i Robertowi oczywiście, któremu jeszcze raz przy tej okazji  dziękuje za bardzo ładny odlew.

Pozdrawiam

Tadek

uklon2.gif

Link to comment
Share on other sites

Piotrze dziękuje bardzo i  na prawdę nie spodziewałem się od Ciebie takiego prezentu. dziekuje.gif

Cieszę się bardzo  bo to bardzo miłe prezenty , płaskorzeźba w drewnie Św. Ambrożego ,bardzo ładna , kalendarz pszczelarski na 2016r fajnie opracowany i z ciekawymi wiadomościami i artykułami i figi w miodku malinowym własnej kompozycji , które najbardziej przypasowały mojej żonie , która jak w piątek odbierała przesyłkę od kuriera to była mocno zdegustowana że znowu zamówiłem jakieś żelastwo. Wczoraj byłem w rozjazdach i nie mogłem od razu podziękować , co czynię dzisiaj.

Na prawdę bardzo się cieszę i jednocześnie myślę jak by tu się zrewanżować Tobie i Robertowi oczywiście, któremu jeszcze raz przy tej okazji  dziękuje za bardzo ładny odlew.

Pozdrawiam

Tadek

uklon2.gif

I ja się cieszę że jest ok :D :D ,nie oczekuję żadnych rewanżów. Hej...

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.