Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Witamina C


Tajden

Recommended Posts

  • 2 years later...

ja biorę od dawna specjalną witaminę c w kapsułce są specjalne granulki które rozpuszczają się nawet 10 godzin. Biorę jedną rano i jedną wieczorem i od roku nie miałem kataru, przeszła mi łuszczyca i alergia. To czy dana witamina C jest dobra to jeśli ktoś cierpi na zapalenie dziąseł pierwszym symptomem działania powinno być właśnie wyleczenie tego w ciągu 1 - 2 dni brania jeśli nie to znaczy że ta witamina jest kiepskiej jakości. Próbowałem też witaminy C w proszku jest dobra ale działa bardzo krótko nie tego szukałem.  Jak ktoś jest zainteresowany daje namiar na sklep bo na Allegro tego nie ma WITAMINA C fajna jest to jest najlepsza witamina C długo działająca, do tego łykam też multiwitaminą w proszku dla koni !!!! tak nie przesłyszeliście się kupuję w sklepie internetowym przeznaczonym dla hodowców drogich koni. Jest to najczystsza postać multiwitaminy jaką możecie dostać bez żadnych dodatków chemicznych jak ten chłam z apteki a to dlatego że jedzą ją konie warte nieraz nawet tysiące, miliony dolarów, trzeba tylko umieć dokładnie dobrać dawkę.  

 

Edited by Paweł
Edycja spamerskiego linku
Link to comment
Share on other sites

Witaj na forum ?

Jak trochę się rozejrzysz po forum to może się przedstawisz w  temacie  " Przedstaw siebie i swoją pasiekę "

A wracając  do tej witaminy  , to pewnie masz końskie zdrowie ?

Pozdrawiam

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, maris napisał:

ja biorę od dawna specjalną witaminę c  w kapsułce są specjalne granulki które rozpuszczają się nawet 10 godzin. Biorę jedną rano i jedną wieczorem i od roku nie miałem kataru, p

 

Jest tyle owoców i warzyw wokół nas które zawierają witaminę C , że nie ma sensu chodzić po aptekach .

Edited by Paweł
zmiana cytatu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.