Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Uwaga Polski Pszczelarz zakupy !


marcina1841

Recommended Posts

W związku z tym iż dokonałem zakupów u Polski Pszczelarz, a właściwie na portalu aukcyjnym od użytkownika, którego konto należy do osoby związanej z w/w stroną internetową i po wpłacie pieniędzy nie dostałem zamówionych uli, nie ma fizycznej możliwości nawiązania kontaktu z tymi osobami jak również osoby te nie spróbowały się kontaktować ze mną w tej sprawie złożyłem zawiadomienie na Policji. Jeżeli na forum są osoby w podobnej sytuacji proszę o kontakt na pw.

Link to comment
Share on other sites

A kiedy to było kolego bo ja zamówiłem w w początku grudnia 2014 r jak miał wyprzedaże 3 ule full opcja z powałką i dennicą osiatkowana za 800 zł z przesyłka w tym wykonaniu super tylko towar ledwie do mnie dotarł na marzec jak już był potrzebny a ile się na dzwoniłem napisałem naprosiłem i nastraszyłem że opisze na forum aa wszystko to w końcu wysłał i dołożył czwartą dennice w gratisie a na stronce pisało wysyłka natychmiast zeszło 4 miechy i to jeszcze z problemami. Ten Mariuszek jak dobrze pamiętam ma super ule naprawdę najlepsze jakie do tej pory widziałem atomowe super spasowane może tylko zasuwka w dennicy mi się trochę nie podoba reszta lux  :), ale rzetelność to jego słaba strona, brałby mniej zamówień a wyrabiał by się w terminie to z czasem byłby na szczycie producentów bo ule robić potrafi i to nie z byle czego. 

Link to comment
Share on other sites

Na poczatku grudnia zeszłego 2015r.. Najgorsze, że Gość kasę wziął, zero kontaktu. Jestem w stanie wszystko zrozumieć, ale pisze się/dzwoni i mówi, że jest opóźnienie i dlaczego. Temat tego Człowieka dość często powraca na różnych forach pszczelarskich, "kilka" osób potraktował podobnie jak mnie.

Link to comment
Share on other sites

Masz kolego pecha, ja już od niego po przedpłacie na pewno nic nie wezmę, chyba że będzie miał znowu jakieś fajne promocje i tylko i wyłącznie za pobraniem, zbyt dużo nerwów mi zjadł w tamtym roku no i czasu na dzwonienie i pisanie ale towar jak podkreślam z pierwszej półki.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, jakość nie oznacza prawa do zwodzenia, chociaż ciśnie mi się inne słowo. Szlag by mnie trafił gdybym zamówił tak jak chciałem 15 uli. Teraz wiem, że tylko sprawdzeni producenci wchodzą w grę.

Mam nadzieję, że Policja "wyjaśni" sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Nic ci kolego nie pozostało tylko takie wyjście, na amnezji wiosną chcieli sie skrzyknąć w kilku i pojechać do niego (nie chodziło tylko o ule ale o zamówione odkłady) i zrobić sobie prywatny osąd  :lol: takie już mieli na niego nerwy ale zaczęli wypisywać punkty kodeksu karnego co i na ile w razie czego będzie ich to kosztowało i chyba sobie odpuścili bo już nic więcej nie pisali.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko, że przez to jest zgoda na dy....e innych.

Dlatego zawsze robiłem swoje, nie zagłębiając się w układy i fora. Przykre jest tylko, że sami we własnym środowisku dajemy cichą zgodę na wiele form patologii.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Głowa do góry. Wizyta policji u gościa podziała cuda. Ja swoje pszczelarzenie też rozpocząłem od nieudanego zakupu na allegro. Tak nie odbierał tel. i nie odpisywał na meile. W efekcie w środku sezonu musiałem pospiesznie zakupić sprzęt pszczelarski ponownie w innym sklepie i mam 2 komplety kombinezonu, zmiotek itp. Dopiero interwencja policji poskutkowała wysyłką. Albo się kredytuje twoimi pieniędzmi, albo wpadł w ciąg alkoholowy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.