Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Pasieka Zdrojowa - witam wszystkich.

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

kubek33

kubek33

As forumowy

• Moderator/Organizator
  • 513 postów
  • Imię:Jacek
  • LokalizacjaTurek/Wielkopolska
  • Typ ula:oczywiście wielkopolski

Po ostatniej spinie z WALCEM powiedziałem sobie dość - Jacek szukaj czegoś nowego.... no i jestem. Ku mojemu zaskoczeniu :o   (bardzo pozytywnie jestem zaskoczony) sami znajomi użytkownicy a to gwarantuje wysoki poziom fachowych porad i ..... żartów. U mnie powoli do przodu - wiele zmian. Postanowiłem że pasieka nazywać będzie się "Pasieka Zdrojowa" bo jest na ulicy Zdrojki. Zimuje 27 rodzin, wiosna pokaże co będzie dalej. Buduje pracownie do wirowania miodu, myślę o nowych ulach - krótko mówiąc "kupa"roboty ale są chęci i idę dalej. Życzę wszystkim udanego nowego sezonu. Pozdrawiam wszystkich. 

• Ślężańskie Miody i irkor lubią to

Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony pond własną inteligencje (Jerzy Dobrowolski) ;)

daro

daro

SPRAWCA ZAMIESZANIA :)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2831 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Typ ula:Dadant

No witamy przeciwnika warszawskich maszyn drogowych! Witamy , kurde nick chyba se powinienm zmienić czy cuś ? :rolleyes:

SPRAWCA ZAMIESZANIA :-) Władca Pierścienia

piotrpodhale

piotrpodhale

• Pszczelarz Roku 2016
  • 1754 postów
  • Imię:.
  • Lokalizacja.
  • Typ ula:.

Witam,dobrze że wreszcie jesteś.Tamto forum teraz to nawet szkoda komentować :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

chudy1579

chudy1579

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacjawarmia/wieś rogale
  • Typ ula:ule dadanta
Witam i ja choć dużego doświadczenia nie mam ale dobrze że przybywa doświadczonych pszczelarzy będzie od kogo czerpać wiedzę.

Paweł

Paweł

Administrator

• Administracja
  • 621 postów
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacjaokolice Ostrowca Św.
  • Typ ula:Warszawski zwykły

witamy na "naszej ławeczce" - tu wychodzimy z założenia, że "wszystko można co nie można, byle z deka i ostrożna..." A tak na serio - trzymają nas tylko ryzy internetowej netykiety, dobrego smaku i kultury osobistej.

---

"Kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci, ten ma.. Cud."

Pozdrawiam Paweł

MAZI

MAZI

Guru forumowy

• Redaktorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1108 postów
  • LokalizacjaJordanów Śląski
  • Typ ula:wielkopolskie i dadant 1/2 styrodur korpusowe

Witam!

baru

baru

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
  • Imię:Bronisław
  • LokalizacjaRzepiennik Biskupi
  • Typ ula:wielkopolskie

witaj

Dążyć do ideału nie znaczy nim być

Skelar

Skelar

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaTrzebnica, Dolny Śląsk
  • Typ ula:stojak wielkopolski

Witaj!

stojak wielkopolski, 10 ramkowy, ocieplany

Ślężańskie Miody

Ślężańskie Miody

Znany również jako Lagnapis :)

• Debiutant Roku 2015
  • 379 postów
  • Imię:Daniel
  • LokalizacjaSobótka k. Wrocławia
  • Typ ula:Wielkopolskie

Witam witamy :D

Chce reprezentować idee. Chce reprezentować możliwości. Ty też to możesz!
Wspomóż projekt edukacyjny! https://polakpotrafi...yczepka-edukuje

Słowian

Słowian

Guru forumowy

• Użytkownicy
  • 1345 postów
  • Imię:Łukasz
  • LokalizacjaOsiek/Olkusz
  • Typ ula:Wlkp, Wlkp 18-stki

Witam kolegę , a tamto forum to chyba umrze śmiercią naturalną 

henry650

henry650

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 42 postów
  • Imię:Henryk
  • LokalizacjaCzaszyn /Londyn
  • Typ ula:435x240,360x220,wielkopolskie

Witaj 

irkor

irkor

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • Imię:Irkor
  • Lokalizacjawielkopolska
  • Typ ula:WP

Po ostatniej spinie z WALCEM powiedziałem sobie dość .........

No i wreszcie rozsądna decyzja. Witam.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu dzisiejszym, jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Stowarzyszenie "Polanka" | Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami! | Ślężańskie Miody