Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Program Pasieka


Recommended Posts

jakiś czas temu zaczęłem się nim bawić.Doszedłem jednak do wniosku ,że bez osobistej sekretarki,która by stała ze mną przy ulu

i na bieżąco pisała,to nie ma sensu.No może przy kilku ulach?Gdzieś miałem kontakt do twórcy tego programu.

Poszukam w wolnej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Program do prowadzenia pasieki dużo opcji, na windows ,miałem kiedyś na Kampie ale to była wersja  30 dni .i się skończyła strony tego programisty nigdzie nie ma .

Na tel .to tworzył gość  "konik " chyba  to był bardziej wychów matek,  miałem ale też to była wersja testowa .

Link to comment
Share on other sites

 

Dzięki za zainteresowanie ,mam trochę tych uli a mało  RAM-u ;)  

daro  poszło pw do Ciebie

 

Chyba o to ci chodzi- ja po kilku razach zrezygnowałem chociaż miałem w tedy mało uli i sekretarkę(córkę) do pomocy.Po prostu podwójna robota.Po przyjściu z pasieki trzeba przepisać notatki ,a przy ulu nie ma danych z komputera.

Link to comment
Share on other sites

Chyba o to ci chodzi- ja po kilku razach zrezygnowałem chociaż miałem w tedy mało uli i sekretarkę(córkę) do pomocy.Po prostu podwójna robota.Po przyjściu z pasieki trzeba przepisać notatki ,a przy ulu nie ma danych z komputera.

Emka 24 witaj w nowym świecie .W sumie tak można by drukować  :mellow: .A ty kupowałeś czy na demo próbowałeś .

Link to comment
Share on other sites

Emka 24 witaj w nowym świecie .W sumie tak można by drukować  :mellow: .A ty kupowałeś czy na demo próbowałeś .

Ja korzystałem z jego wcześniejszego dzieła-to był program.Ale jak napisałem u mnie nie zdał egzaminu,nawet córki nie mogłem nagiąć do dublowania roboty.Z resztą z biegiem czasu coraz mniej zapisuję.Albo łączę  albo dzielę poza tym po jakimś czasie te informacje są nieaktualne,bo rodzina się rozwinęła lub odwrotnie.Ja nie prowadzę badań,tylko pszczelarzę.Rodziny staram się traktować jednakowo-jak dodaję węzę to wszędzie (jak gdzieś nie daję do gniazda to i tak zostawiam w ulu na potem).Jak w czasie przeglądu w którejś rodzinie jest rebus ,to kładę na daszku kamień i robię dalej przeglądy w innych rodzinach.Na koniec wracam do tej rodziny i rozwiązuję problem.to po co to zapisywać.Jak hoduję matki to w jednym terminie,podobnie odkłady .Moje notatki to :jaka matka  w ulu .,jaki ma  nr,ew likwidacja.Do tego nie potrzeba programu.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

 

kładę na daszku kamień

Jak bym u siebie był. Ja daszki na styrodurach przycisnięte mam cegłą. Położenie cegły oznacza co mam robić następnym razem.

Przy pracach hodowlanych to tak . Pamiętam w 40 co było i gdzie , dla tego tylko jedna rasa u mni - kraińska. :D

Link to comment
Share on other sites

Kurde wyłożyłeś to ładnie ;) racje masz .

No ja chciałem trochę właśnie w kierunku "badań" ale jak tak czytam to życie staje się prostsze :mellow: .

Dzieki za dorady i linki i .....

Zabijacie we mnie naukowca :)

Musze spadać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.