Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Rzepak 2016


Ks. Tomasz

Recommended Posts

Ja pierwsze 40 l już sprzedałem :D 60 słoiczków 0.25 zanoszę jutro do przedszkola syna (taki "chłyt martetingowy" :D), 120 się kremuje w wiadrach od Roberta, 20 rozlewam normalnie a jeszcze sporo zostawiłem w ulach około 30-50 l zaraz po niedzieli trzeba będzie to wykręcić i przerzucić dziewczyny na akacje bo pomału już się zbiera do kwitnienia. Podsumowując wziąłem już ok 180 l plus jeszcze to co w ulach zostało razem będzie ponad 200 l z 10 rodzin :D (stoi 12 ale do 2 nic nie nosiły matule do wymiany bo staruchy jakieś chyba ), Jak na początkującego super wynik dla mnie no i każda rodzina odbudowała po korpusie 18 niektóre nawet dwa :D. Tylko komu ja jeszcze sprzedam ponad 150 sloi rzepaku :( , baner zamówiony może bedzie jutro powieszę na płot może sie coś ruszy plus akcja w przedszkolu może się rozniesie :D. Żeby na akacji poszło tak samo to będzie lux, jak to mówia od przybytku głowa nie boli :D  

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Co do Promocji i chciałbym do tego zachecić Wszystkich. Biorę 0,5 litra z pierwszego kręcenia ( jeszcze ciepły) na 30 smyków i niosę do 1 klasy  w szkole. ( teraz to chyba 5 latki) .

Mam Panie obcykane i Rodziciele pełniąc swoje obowiązki dostarczają chleb , masełko. Panie Nauczcielki robią święto Miodu, ja nie raz pomarudzę ( jak potrzeba) .

Ktoś kto zna smaki dzieciństwa wie jak one wpływają. :D

Mój Pardziadek mówił - rzuć przed siebie a znajdziesz za sobą. ;)

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

No kurde nie wiem bo to słabo chodliwy u mnie towar. Na tym miejscu wszystkie rójki , odkłady . Ładnie się odbudują , trudno.

Najwyżej u Roberta wiader dokupię bo w słoikach mam ponad 250 l. I starczy.

P.S. Moja Ślubna słodsza od miodu . Nie jeden się ślini. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.