Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Sign in to follow this  
boddan

Witam, przyjaciół pszczół.

Recommended Posts

Szanowni Państwo, witam wszystkich z wielkim szacunkiem i cieszę się, że znowu się spotykamy choć w zmienionych warunkach. Jest to mój pierwszy wpis, więc parę słów na mój temat. Urodziłem się  w rodzinie pszczelarskiej, dziadek gospodarował w ulach słomianych, ale ojciec w warszawiakach,  przekazał pasiekę  już w ulach wielkopolskich. Ja zostałem przy tym typie uli. Różnie bywało nawet miałem 10 lat przerwy w pszczelarzeniu.

Były lata, że miałem ponad 100 uli i pawilon. Obecnie remontuję małe ranczo i dostosowuję do gospodarki pasiecznej. Rodzin w tym sezonie mam ok.60. Jestem emerytem po pracy w korpusie służby cywilnej. Chroniczny brak czasu, zmęczenie na pewno nie pozwoli mi na aktywność, która by mi odpowiadała, ale czekam z niecierpliwością na Wasze wpisy. Pozdrawiam serdecznie.

................................................................................................................

Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Witaj.
Cieszę się , że się tutaj pojawiłeś .
TAM dawno źle się działo , ale wspólnymi siłami próbowaliśmy to ratować .
Choć w żadnych scenariuszach nie spodziewałem się , że taki będzie mój TAM koniec .
Wspólnymi siłami mam nadzieję odbudujemy nasze forum od podstaw i żaden pi,pi,pi (to cenzura :D ) nie będzie nam już mieszał .
Wspieraj nas , pomagaj , a i młodzi przyjdą tutaj za nami , bo TAM już wkrótce nie będzie kogo zapytać o radę i nie będzie komu udzielić odpowiedzi .

Witam i również cieszę się, że jesteś z nami i może znajdziesz trochę czasu żeby tu zaglądać bo potrzeba tu doświadczonych Kolegów pszczelarzy.

Pozdrawiam

Tadek

Daro wychodzi na to samo bo własnie forum tworzą  jak napisałeś ludzie, tamto chyba padnie przez brak własnie takich osób.