Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Słoje na miód


Słowian

Recommended Posts

Panowie i nasze Panie ;)

 

 Interesuje mnie temat słoików na miód, myślę nad całą paletą było by na dwa sezony ;). Na wiadomym forum był temat niedawno o słojach, i jakiś kolega wstawił kontakt czy link do fajnych słoików z odlanym plastrem miodu na słoju za fajna cene 70 -kilka groszy. Dodatkowo w cenie transport przynajmniej dla mnie bo była to południowa polska  :) , kojarzy ktoś tego producenta i ma jakieś namiary ewentualnie mógłby ktoś luknąć na amnezje bo ja nie mogę z wiadomych przyczyn  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Proponuję huta szkła Moszczenica.

Zakrywki fi 66 wzór 1 z załącznika 
Cena  16,80zł/100szt brutto
 
Zakrętki fi 82 litografia miód ceny od 19,00zł/100szt
 
Zakrywki fi 82 złote białe cena 17,80zł100szt brutto
Fi 66 złote białe Cena 15,00zł/100szt brutto
TO-900x8   Cena 74,00zł/100szt brutto
TO-450x8   Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-500x8 Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-346 Cena 50,00zł/100szt brutto
Słoiki pakowane w zgrzewki
Rysunki słoików w załączeniu.
 
Ważne  Nalew w słoiki TO-450 i TO-500 jest taki sam - różnią się kształtem i oznaczeniem producenta - który sugeruje iż jest mniejszy a podał na słoiku nalew nominalny gdy na słoiku TO- 500 jest podany całkowity nalew.
Zakrywki fi 82 miód Ceny od 19,00zł/100szt brutto
 
 
Ceny słoi z dostawą do Pana  przy zamówieniu minimum 1 palety
Możliwy mix słoi na palecie
Dostawa samochodem z windą i wózkiem paletowym.
 
Płatność: pobranie
 
Jeśli jest Pan z okolic Łodzi lub Piotrkowa Trybunalskiego proszę o informację - podam ceny w naszym magazynie.
 
pozdrawiam serdecznie
Tomasz Barceluk
 
victoriasloje@gmail.com

 
--
Opakowania Szklane Victoria
Rękoraj 47
97-310 Moszczenica
606-730-480
Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie tylko trochę drożej i chyba bez graweru plastra miodu  :(

 

Daro do Moszczenicy napisałem, zobaczymy co odpiszą, widzę tam że w mailu wysłał ci jakieś załączniki, przesłał byś mi na maila jak jeszcze to masz bym sobie obczaił ;)

 

Na bank około max 3 miesiące temu na amnezji była dyskusja o tym i oferta całej palety z plastrem miodu z boku z dostawą za ok  75 gr. dobra cena zajrzał by ktoś bo nie mogę tego znaleźć a nie mam opcji użyć wyszukiwarki :D

Link to comment
Share on other sites

Też ciekawy ale tamto było jeszcze co innego, zwykły słoik 0,9 i dokładnie na samym środku wysokości słoja był taki fajowy plaster miodu, fajnie to wyróżnia miód od danego pszczelarza a koszt kilka gr. na słoiku

Link to comment
Share on other sites

Te komórki wybijają się .Litr od Piotra poszedł w błoto. Komórka wypadła. Słoiki jak słoiki . Wysłali gratis paczke ze wzorami. Napisz bo z załącznika nic nie skumasz.

Link to comment
Share on other sites

To ja myślałem o tym słoiku.Zeszłego roku pakowałem na próbę 150 takich słoików.

Tego roku chciałbym połowę swojego miodu tak zapakować.Ludziom się podoba i wyróżnia się od innych miodów i miodopodobnych przetworów.Jest droższy u mnie w hurtowni na miejscu po 1zł,ale chyba warto.PK

0,9L%20Mi%C3%B3d-228x228.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czym się różnią słoiki http://sklep.krauz.com.pl/S%C5%81OIKI/500%20-%201000?product_id=110od http://sklep.krauz.com.pl/S%C5%81OIKI/500%20-%201000?product_id=111 wygląd i opis taki sam a pierwszych mniej i droższe.

Tu Kruz ma na aledrogo komplet z wieczkiem ale słoik zwykły http://allegro.pl/sloik-0-9l-wieczko-pszczola-0-98-zl-zestaw-i5983368355.html

 

Ja też planuję zakup palety. O 1/3 taniej niż w lokalnych hurtowniach. Jakby tak zrobić listę osób z forum to hurtowo daliby nam upust :-)

Link to comment
Share on other sites

U mnie moje Stowarzyszenie załatwiło dla całego "koła" dostawcę słoików i zakrętek , cena wyszła o 1/3 niższa niż jak bym zakupował w najtańszym sklepie w mojej okolicy. Oto zalety Koła lub Stowarzyszenia przy zakupie hurtowym bezpośrednio od producenta. Warto należeć do jakiegoś zgromadzenia pszczelarskiego bo niedawno Koledzy pytali na naszym forum czy warto - więc piszę WARTO.

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ten słoik ma ponoć jeden mankament: otóż wg firmy BARĆ z Biszczy, którzy także mają je w ofercie nie da się w nie zmieścić 1,25kg miodu. Niby podane jest 0,9 litra ale troszkę brakuje. Zamówiłem na próbę i zobaczę czy da się wcisnąć 1,25 bo mam tak już na etykiecie :( może ktoś coś wie już na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaka cena  ja kupiłem paletę -

TO-900x8   Cena 74,00zł/100szt brutto
TO-450x8   Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-500x8 Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoje TO-346 Cena 50,00zł/100szt brutto
Słoiki pakowane w zgrzewki
Rysunki słoików w załączeniu.
 
Ważne  Nalew w słoiki TO-450 i TO-500 jest taki sam - różnią się kształtem i oznaczeniem producenta - który sugeruje iż jest mniejszy a podał na słoiku nalew nominalny gdy na słoiku TO- 500 jest podany całkowity nalew.
Zakrywki fi 82 miód Ceny od 19,00zł/100szt brutto
 
 
Ceny słoi z dostawą do Pana  przy zamówieniu minimum 1 palety
Możliwy mix słoi na palecie
Dostawa samochodem z windą i wózkiem paletowym.
 
Płatność: pobranie
 
Jeśli jest Pan z okolic Łodzi lub Piotrkowa Trybunalskiego proszę o informację - podam ceny w naszym magazynie.
 
pozdrawiam serdecznie
Tomasz Barceluk
Opakowania Szklane Victoria
Rękoraj 47
97-310 Moszczenica
606-730-480
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Te komórki wybijają się .Litr od Piotra poszedł w błoto. Komórka wypadła. Słoiki jak słoiki .

masz na myśli ten słoik 0,9 ?Jeśli tak to trochę niepokojące szczególnie przy wysyłce miodu kurierem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Nie wiem jaka cena  ja kupiłem paletę -

TO-900x8   Cena 74,00zł/100szt brutto
TO-450x8   Cena 58,00zł/100szt brutto
Słoiki pakowane w zgrzewki
Płatność: pobranie
(...)
pozdrawiam serdecznie
Tomasz Barceluk
Opakowania Szklane Victoria

Rękoraj 47

97-310 Moszczenica

606-730-480

 

Wziąłem paletę, miks słoików, od tego dostawcy co Daro. Jestem zadowolony. Daro - dzięki za podpowiedź. 

(TO-900 po 0,72 za sztukę, TO-500 po 0,57 za sztukę, zakrywki fi 82 po 0,19zł - cena z dostawą do domu).

Link to comment
Share on other sites

Fajnie,że można liczyć na życzliwość kolegów. Ja natomiast kupiłem słoiki 0,9 l w cenie 65 groszy za sztukę.

Ale, nie są foliowane po 8 sztuk, tylko luz w palecie 864 sztuki. I to jest minus (wolę foliowane). Ani jeden słoik nie rozbity. Firma ZHU Iwona.

...........................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Link to comment
Share on other sites

Guest PawelKS3

 

Fajnie,że można liczyć na życzliwość kolegów. Ja natomiast kupiłem słoiki 0,9 l w cenie 65 groszy za sztukę.

 

Zamawiałeś z wysyłką czy własny transport?
Link to comment
Share on other sites

 

Ale, nie są foliowane po 8 sztuk, tylko luz w palecie 864 sztuki.

Chłop sprzedaje też i takie ale - tanie mięso psy jedzą . Jak kto może całą paletę wstawić i z niej brać . Ja tak nie mam i w nosie mam się gibać . Nie mogę wstawić palety z tira na podwórko. Jednym słowem totalna porażka. U mnie + nakrętki i małe pizdółki w kartonach.

Boddan a ile za transport ? Gratis ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.