Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Walce do węzy

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Bumblebee

Bumblebee

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów
  • Lokalizacjapółnocne świętokrzyskie
  • Typ ula:Wielkopolskie 1 + 2x1/2 poliuretany i Wielkopolskie 18 cm jednościenne

Nowe od producenta, walce -metal pokryty jakimś tworzywem. Cena 15000 Rubli czyli ok 1000 PLN

morzedzungli

morzedzungli

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 286 postów
  • Imię:Karol
  • LokalizacjaSulęcin
  • Typ ula:Wlkp

To dałem ciała, a jak z wysyłką? jakie koszty?

Karol

Nie ma złych pszczelarzy, są tylko źli hodowcy matek.

Bumblebee

Bumblebee

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów
  • Lokalizacjapółnocne świętokrzyskie
  • Typ ula:Wielkopolskie 1 + 2x1/2 poliuretany i Wielkopolskie 18 cm jednościenne

To cena z wysyłką w moim przypadku do Kaliningradu, ale trzeba mieć kogoś  "po tamtej stronie mocy" coby przerzucił przez granicę.

morzedzungli

morzedzungli

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaSulęcin

Cena rewelacja, niestety większość z nas nie ma znajomych w Kaliningradzie, a szkoda bo gdyby  były dostępne w PL tanie walce to rynek węzopodobnych produktów przestałby istnieć.

Ja już mam swoje, na łikend pierwsza próba.

Karol

morzedzungli

morzedzungli

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaSulęcin

Cena rewelacja, niestety większość z nas nie ma znajomych w Kaliningradzie, a szkoda bo gdyby  były dostępne w PL tanie walce to rynek węzopodobnych produktów przestałby istnieć.

W zasadzie rozwija się rynek usług przerobu wosku i to będzie duża korzyść dla pszczelarz.

Ja już mam swoje, na łikend pierwsza próba.

Karol

Załączone pliki

• Załączony plik  walce.jpg   66,24 KB   3 Ilość pobrań

Beeman

Beeman

100% Domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Imię:Bogumil
  • LokalizacjaToronto
  • Typ ula:Langstroth

Witam. W zeszlym roku ratowalem sie weza domowej produkcj metoda Marka Wos.  Prosto o Przczelarstwie tez ma film na YT.  Niestety z dobrej strony miod byl juz zasklepiony gdzie z plaskiej dopiero zaczynaly odciaganie komorek. Czesc z nich byla na trutnia, co w miodni nie bylo problemem.  W Styczniu zakupilem na Aliex. walce z chin. Walce frezowane bardzo dokladnie.  Weza z wlasnego wosku rewelacja!.  Wczoraj pszczoly to potwierdzily. Cale plastry pieknie odbudowane w dwa dni. Teraz tylko slonca potrzeba bo 5 dni w tygodniu pada. Powodzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Wolne pszczoły | Ślężańskie Miody | Stowarzyszenie "Polanka"