Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ul warszawski korpusowy


Paweł

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś zna takie rozwiązanie? Nie mogę nigdzie znaleźć zdjęć , a w ofercie bartodzieja istnieje taki rodzaj ula. Czy ma może ktoś więcej informacji na ten temat? Napisałem do producenta, czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Z racji wagi korpusu jedynie układ taki może mieć miejsce 1x wp na gniazdo +1/2 nadstawki jako miodnie.

 właśnie o takie rozwiązanie chodzi, ale jestem ciekawy jak to wygląda w "kupie" czyli dennicą, powałką itd.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Czy ktoś zna takie rozwiązanie? Nie mogę nigdzie znaleźć zdjęć , a w ofercie bartodzieja istnieje taki rodzaj ula. Czy ma może ktoś więcej informacji na ten temat? Napisałem do producenta, czekam na odpowiedź.

https://lyson.com.pl/warszawski/2991-Ul-Warszawski-Zwykly-niemalowanyx-2059766051304.html?gclid=CMeeuNXm78wCFQXicgodDPcBmA

Link to comment
Share on other sites

Dam link ale żeby nie było że go znowu reklamuje.

Odradzam zakupy z racji długiego terminu oczekiwania a w niektórych wypadkach nie realizuje wcale zamówień.

Także tylko jako poglądowy.

http://www.polskipszczelarz.pl/e-sklep/ule/13-ule-warszawskie-poszerzane.html

Dzięki - tu pokazany jest poszerzany - mam nadzieję, że zwykły jest taki sam (chodzi o konstrukcję)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam po doświadczeniach z warszawskimi to powiem tyle - pomiędzy bajki włożyć 2 nadstawki z tak wysoką ramką. No pewnie , stawić można i 10 tyle że pszczoły mają to w poważaniu. Konstrukcja plastra pszczelego ( w naturze bez drucianych wzmocnień ) wytrzymuje 65 cm przy pełnym zapełnieniu . Druga ramka nadstawkowa powoduje przeniesienie budowy do góry i podcięcie plastra gniazdowego. To ul na pożytki późniejsze i długotrwałe. U mnie z regóły takie dla tego pierwszy z miodem to ja. :D:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo duży wybór uli ...usunięty link reklamowy... każdy pszczelarz powinien zaznajomić się z tą ofertą, wiele produktów pszczelarskich. Ja tam ciągle coś kupuje, dozowniki, miodarki, ubrania itp. 


Edited by Paweł
Spam reklamowy
Link to comment
Share on other sites

 

Bardzo duży wybór uli ...usunięty link reklamowy... każdy pszczelarz powinien zaznajomić się z tą ofertą, wiele produktów pszczelarskich. Ja tam ciągle coś kupuje, dozowniki, miodarki, ubrania itp. 

 

Wygląda mi to na reklamę -  jeśli się mylę - to przepraszam, ale myślę, że nie.

Link to comment
Share on other sites

jednak się nie myliłem:

http://warszawa.naszemiasto.pl/forum/temat/asortyment-pszczelarza,329796,t,id.html -

 

Link kasuję i daję ostrzeżenie - wszytko można (nie blokujemy linków), ale w ramach przyzwoitości. Ten typ reklamy kwalifikuje się na reklamę płatną.

I tak sądzę, że jest to jednorazowa wizyta tego użytkownika.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziś do mnie dotarły:

warszawski - korpusowy, pomimo rad kolegów poszedłęm w tą stronę. Bartodziej - miesiąc oczekiwania, ale jak na razie pełne zadowolenie z otrzymanego sprzętu..

 

c992e936ccf7.jpg

 

53809e62c805.jpg

 

aa478943336b.jpg

 

068d6707836b.jpg

 

40d423342d28.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.