Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Sign in to follow this  
Bohtyn

To My - Górole Świętokrzyscy !!!

Recommended Posts

Hej, hej, hej - Witam i pozdrawiam - To ja Bohtyn - będę się z Wami witał.

Ładnie to tak, żeby mnie starego ganiać po forach i żebym Was szukał nie wiadomo gdzie.

Ale niech ta, jak już tak chcecie to i mnie tu też macie.

Na razie to witajcie , a resztę będziemy pisać jak będzie czas, bo teraz to Żona spakowała już tobołki i zaraz wyjeżdżamy do pszczółek. Hej !!!

Bohtynie - pora rójek to trzeba nie raz 4 litery ruszyć z zydelka. :D Wiem że Ty jesienią jak z wyraju wracasz.

Hej, hej, hej - Witam i pozdrawiam - To ja Bohtyn - będę się z Wami witał.

Ładnie to tak, żeby mnie starego ganiać po forach i żebym Was szukał nie wiadomo gdzie.

Ale niech ta, jak już tak chcecie to i mnie tu też macie.

Na razie to witajcie , a resztę będziemy pisać jak będzie czas, bo teraz to Żona spakowała już tobołki i zaraz wyjeżdżamy do pszczółek. Hej !!!

Witam, bohtynie. Ja też, mam mało czasu, ale na powitanie dla Ciebie musi się znaleźć.  Czekam na relacje. Pozdrawiam.

................................................................................................................

Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Bohdanie ! onegdaj ,  już na tym nowym ...., zastanawiali się : co z bohtynem ...

PiotrK, dnia 21 Cze 2015 - 21:32, napisał:snapback.png

Ciekawe gdzie bohtyn pewnie mu wnuki myszkę zepsuły albo na działce walczy z nadmiarem miodu.

Pewnie ryby biorą , to korzysta .
Staw miał piękny , rybny i w ładnym miejscu ,  ale jeszcze go powiększył , więc i ryby pewnie teraz większe !?
Mam nadzieję , że żadna wielka ryba nie złapała wędkarza !?  ;)
actionsmiley045.gif

:) PF

Witam Kolegę Bohtyna uklon.gifw nowym miejscu ,ale tu są prawie Wszyscy ze starego forum którym się jeszcze chce pisać i dzielić uwagami z życia pszczółek.

Pozdrawiam

Tadek

Witam, witam i pozdrawiam - już jestem - przyjechałem prze chwilą.

Po pierwsze :

Chciałem złożyć spóźnionae ale szczere życzenia Wszystkim naszym wczorajszym solenizantom Piotrom i Pawłom.

Po drugie:

Zydelek był nie potrzebny bo jak na razie nie wyroiła mi się żadna rodzina, ale nadal zydelek w pogotowiu, i pożytek skutecznie przerywa nastrój rojowy.

Po trzecie:

Z zakupionych w kwietniu 96 sztuk kroczka karpia do sadzawki, jedną trzecią z tego wyrzuciłem w ciągo miesiąca śnięte, ale już przestały i chyba już jest dobrze ale to z mojej winy bo za mało na początku było wody i sadzawka za bardzo była zarośnięta różnym zielskiem.

Po czwarte:

Miodobrania już były i już mam średnią krajową po 8 litrów z ula, ale wszystko przed nami.

Po. .....

Zapraszam chętnych w odwiedziny przy okazji na jakąś lekturę.

Koniec bo z dużo tego Po, a ja nie specjalnie ......

Gdzie tam Królu Złoty skoroś z nami to może żeś i zydelkiem . :D

Ręka była we właściwy miejscu. A swoją drogą jak gówniaż musiał dopiec ludziom że Towarzystwo w try miga znów razem. :)

No to widzę że starzyzna na nowości się przenosi? A mówili że starych drzew się nie przesadza. :P A tu masz , nawet stare korzenie można przeszczepić ;)

To mamy według stanu na dzień dzisiejszy "pięćdziesiątkę". Z czymś mi się to kojarzy, ale ja wolę od razu setkę.

Gdzi te czasy co litra na łebka i jeszcze było mało, a teraz setka i sztywny.

Hej,hej hej !!!.

Gdzie te chłopy z tych Gór Świętokrzyskich ???

Czy żadnego nie ma na tym forum. ???

Meldować się - tutaj - jeżeli jestescie.