Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Recommended Posts

Witam serdecznie, bo bardzo  długiej nieobecności,  milo widzieć stare  nicki,a  i dziękuje za  wiadomość na FM ,że tutaj jesteście, bo zapewne nigdy bym tutaj nie trafiła , trochę mi smutno,że  wśród was już nie zastałam  Malone , gdy czytałam dziś stare wiadomości od Niego ,zakręciła mi się łezka w oku,że się spóźniłam,że się mu nie pochwalę ..mam nadzieję ,że jednak  tam z góry nas widzi i słyszy  i wie  że jednak Jego trud  nie pójdzie na marne. Cieszę  że was widzę , jednych dobrze  pamiętam, innych mniej, ale cieszę że jesteście, że trzymacie się razem i cieszę że mogłam do was wrócić, choć moja droga jeszcze daleka , ale  grunt że  nią idę . Od września rozpoczynam półtoraroczny kurs,więc teraz  będę wam często zawracała głowę pytaniami nowicjusza. Pozdrawiam was serdecznie .jagoda  

Gralka76  czytałaś to co napisałaś????  spytam wprost ... Piłaś coś????  jak nie to witaj u nas.

Gralka76  czytałaś to co napisałaś????  spytam wprost ... Piłaś coś????  jak nie to witaj u nas.

a dzięki , teraz  zauważyłam  pogubione słówka...ale to pośpiech i emocje..przepraszam

No to tym bardziej mi miło - witam Cię Jagodo na naszej ławeczce  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  

Miło tu i zapewniam Cię, że nie jest to ławeczka z pewnego serialu.... z winem marki wino

Witam i ja , my się nie znamy bo od nie dawna mnie wciągnęło ale myślę , że się poznamy. Pozdrawiam

Witam i ja :D

kurczę widać że sporo użytkowników PM nie wie o istnieniu tego forum a w głowę zachodzi gdzie się podziali niektórzy użytkownicy  

Witaj.

Cieszę się , że do nas tutaj zawitałaś .

Adam (Malon) z pewnością spogląda na nas z góry .
Ja jeszcze zdążyłem poznać Go osobiście i boleję nad tym , że przedwcześnie odszedł na niebiańskie pasieki .
Tyle jeszcze pytań do Niego zostało bez odpowiedzi ...

Czy Twój pierwszy zielony ul jeszcze masz ?
Czy mieszkają w nim bzyczki ?
Czy noszą Ci miodek dla dzieciaczków ?
Mam nadzieję , że tak . :)

Pozdrawiam.
Robert

Witaj.

Cieszę się , że do nas tutaj zawitałaś .

Adam (Malon) z pewnością spogląda na nas z góry .

Ja jeszcze zdążyłem poznać Go osobiście i boleję nad tym , że przedwcześnie odszedł na niebiańskie pasieki .

Tyle jeszcze pytań do Niego zostało bez odpowiedzi ...

Czy Twój pierwszy zielony ul jeszcze masz ?

Czy mieszkają w nim bzyczki ?

Czy noszą Ci miodek dla dzieciaczków ?

Mam nadzieję , że tak . :)

Pozdrawiam.

Robert

Witaj Robercie,

Mój pierwszy i równocześnie jedyny ul jest i ma się dobrze i czeka tak , jak i ja  na odpowiedni czas : bo ostatnie lata, było mi ciężko wychowywać dzieci  i mieć czas na coś więcej tym bardziej ,że miałam troszkę problemów z dziećmi , ale teraz  gdy one już mi troszkę podrosły , powoli wracam do marzeń, takimi malutki kroczkami ..a zielony ul , to taka motywacja  dla mnie i nadzieja na przyszłość , jeszcze raz  za niego ogromnie i całego serca dziękuję , ..pszczółek w nim nie ma , choć raz, blisko  byłam decyzji o ich zakupie, ale ostatecznie się wystraszyłam ,że swoją niewiedzą i brakiem doświadczenia skrzywdzę  pszczółki i się wycofałam ...i  teraz czekam , planuję że jak dobry  Bóg pozwoli to za półtora roku, może dwa zacznę już tak  konkretnie, namacalnie,a  teraz nauka, zapisałam się na kurs pszczelarza  i mam nadzieję ,że od strony praktycznej zdobędę upragnioną wiedzę ..a co do dzieci, byliśmy u mojej  koleżanki,a jej ojciec ma taką malutką pasiekę i tam moje dzieci totalna  fascynacja  , najbardziej  syn , pszczoły latały koło niego, siadały mu na ręce i ani jednego użądlenia , i teraz syn  stwierdził  że ten zielony ul jest Jego i On  będzie miał tyle uli ile pan Józek ..tak że nadzieja jest jakby się mi nie uda , to nadzieja  ze synek spełni marzenia ( choć kto Go wie jak dorośnie ) .

Tak  teraz myślę ,że jak już rozpocznę ten kurs , to będę tu bardzo często wpadać, i zadawać konkretne pytania ,i cieszę się że jesteście .Robercie dziękuję że  się do mnie odezwałeś , przypomniałeś ,bo dopiero teraz skojarzyłam twój nick .Pozdrawiam serdecznie wszystkich ,

Super , że Twój syn garnie się do pszczół .
Moje córki też miały takie przebłyski , ale już u kolejnej z nich zapał wygasa .
Tablety , komórki , facebooki są silniejsze .
Oby jemu chęć do obcowania z pszczołami nie wygasła .
Zorientuj się na swoim kursie ... może będzie można syna zabierać na zajęcia ?
Ja swoją 13-letnią córkę kilkakrotnie zabierałem na praktyki ( w UWM Olsztyn - katedra pszczelnictwa ) i efekty były zaskakujące .
Dziecko nawet mnie zaskoczyło wiedzą zarówno teoretyczną , jak i praktyczną .
Szkoda , że rok później ten zapał wygasł ...
Ale mam jeszcze nadzieje , że jak Natalia dorośnie , to chwilowe zauroczenie pszczołami wróci ...

Witam i ja serdecznie. Cieszę się, że nadal myślisz o pszczołach  :) Szkoda, że jeszcze ich nie masz a musiałabyś mieć na początku dwa ule by zaczynać, tak dla wygody.