Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Program (aplikacja) do hodowli pszczół


Recommended Posts

Czy ktoś ma jakieś informacje czy takowa aplikacja pod windows istnieje? Nie ukrywam, że z laptopem prawie się nie rozstaję, więc taki program by mi się przydał. Chodzi konkretnie o możliwość wpisywania danych danej  rodziny typu matka, czerwienie, ramki , leczenie itp.

Widziałem w necie program online rosyjskojęzyczny - a czy cos takiego jest w naszym?

Link to comment
Share on other sites

Może takie coś się nada. System kontroli pasiekiPobierz plik

Dzięki Piotr - o coś takiego mi chodzi.

Ale wywala mi błąd - zrzut ekranu:

 

http://scr.hu/1nja/kh8h4

 

Już mam - stworzyłem "ręcznie" katalog Bartnik i poszło.

Edited by Paweł
Problem rozwiązany
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no właśnie, też chciałem w tym programie zapisywać wszelkie przeglądy itp. ale okazało się, że aby zobaczyć co napisałem trzeba znać datę kiedy to pisałem, a wszystkie notatki są puste. To bez sensu kompletnie. Skąd mam pamiętać kiedy coś zapisywałem. Szkoda, że program okazał się porażką.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że nie ma obecnie godnego uwago programu bezpłatnego , a te płatne których wersje domo przeglądałem zawierają dużo niepotrzebnych informacji do wypełnienia i okien albo innych utrudnień  i w sumie niewiele pomogą w codziennej pracy pszczelarza. A jeżeli już ktoś ma kilkadziesiąt uli i się gubi w notatkach to oprócz tak zwanych  kart ulowych można sobie w excelu zrobić odpowiedni dla siebie układ  i zapisywać tylko potrzebne informacje a nie takie co sobie wymyślił programista najczęściej w ogóle nie mający pojęcia o prowadzeniu pasieki i jakie informacje są istotne do zapisania dla pszczelarza jak chociażby program Pasieka 2004 Pana Stachury.

Pozdrawiam

Tadek

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że nie ma obecnie godnego uwago programu bezpłatnego , a te płatne których wersje domo przeglądałem zawierają dużo niepotrzebnych informacji do wypełnienia i okien albo innych utrudnień  i w sumie niewiele pomogą w codziennej pracy pszczelarza. A jeżeli już ktoś ma kilkadziesiąt uli i się gubi w notatkach to oprócz tak zwanych  kart ulowych można sobie w excelu zrobić odpowiedni dla siebie układ  i zapisywać tylko potrzebne informacje a nie takie co sobie wymyślił programista najczęściej w ogóle nie mający pojęcia o prowadzeniu pasieki i jakie informacje są istotne do zapisania dla pszczelarza jak chociażby program Pasieka 2004 Pana Stachury.

Pozdrawiam

Tadek

To prawda - zainstalowalem teraz Pasieka 2004 - podoba mi się. Wysłalem maila z prosbą o informacje o licencji.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 years later...

Szukam prostej aplikacji do hodowli matek.

Padl mi telefon na którym używałem sprawnego terminarza. lecz nie pamiętam jego nazwy i nie mogę tej aplikacji teraz znaleźć. 

Poniżej zamieszcze scrina znalezionego w sieci. Może ktoś z Was ma ja zainstalowana i poda mi dokladna nazwę aplikacji?

 

Screenshot_20210311-093305_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Robi_Robson napisał:

Jeśli ma być prosta , to może kartka , ołówek i kalendarzyk ? ;)

To może na emeryturze jak będzie mniej na głowie ; ) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Turqs napisał:

To może na emeryturze jak będzie mniej na głowie ; ) 

Taaak - na emeryturze dopiero wtedy zobaczysz ile będzie na głowie.?

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.