Jump to content

Drogi Użytkowniku.

Zdajemy sobie sprawę, iż reklamy czasami bywają uciążliwe, jednak  staramy się z nich utrzymywać. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszej stronie, a komunikat zniknie. Dziękujemy za zrozumienie!

Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Tomzo

Witam z Opolskiego

Recommended Posts

Witam,mieszkam w pod opolskiej wsi,nie mam jeszcze pszczół ale mam ule,które chce przejąć po zmarłym ojcu.Prawdopodobnie w przyszłym roku rozpocznę pszczelarzenie,dlatego zarejestrowałem się na to Forum w celu zdobywania doświadczeń-pozdrawiam. :)  

Witaj Tomaszu .
Dobrze trafiłeś .
Korzystaj do woli z tego co już zostało napisane . A jeśli czegoś nie wiesz , lub nie zrozumiesz śmiało pytaj .
Do wiosny podstawy pszczelarstwa ogarniesz , a później to już z górki .
Jak raz się zarazisz pszczelarstwem , to już nigdy się nie wyleczysz ;)
Pozdrawiam.
Robert

Witaj Tomasz na "naszej ławeczce" Gwarantuję Ci, że od koleżeństwa na forum dużo się dowiesz - wiem to z autopsji - zaczynałem na wiosnę zeszłego roku z 3 ulami (jako całkowity laik) - teraz jest ich już 15 zasiedlonych ;)  (nadal niewiele wiem -  cały czas dopytuję, zdobywam doświadczenie).

Pytaj - pisz - zawsze znajdzie się ktoś, z doświadczonych Kolegów czy Koleżanek, kto podpowie, udzieli wskazówek...

Powodzenia.

W tygodniu wieczorami po pracy będę się zagłębiał w opisywane przez Was doświadczenia no i postaram wrzucać na to forum moje postepy z przygotowaniami do przyszłorocznego pszczelarzenia-dzięki za przyjęcie!

No i fajnie.

..........................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa