Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Miód wg PZP


Recommended Posts

Czytam i własnym oczom nie wierzę. Co się dzieje?

Okazuje się, że zarząd PZP działa na niekorzyść swych członków i doprowadza wszystkimi sposobami do rozpadu największej organizacji pszczelarskiej w Polsce.

Co gorsze jego działania jak czytam mają charakter kryminalny. A Pan Prezydent Sabat chce nam pszczelarzom prawić morały w świętym miejscu na Jasnej Górze.

Teraz z kolei sprzedaje na Allegro,  jakąś mieszankę miodów z zagranicy jako produkt czysto Polski, naklejając certyfikat jakości.

Kłamstwa, oszustwa, przemyt- wprowadzanie na rynek Polski zakazanych leków. Jak ten gościu dostał się na szczyty władzy?

Czy to prawda?To nie możliwe, zwykły Kowalski już dawno by był osądzony.

Mam ogromy szacunek do władz i się bardzo dziwię jak to jest? Te nie korzystne ustawy ?

To są moje spostrzeżenia szeregowego pszczelarza .

Władze PZP i Sabat nie idźcie tą drogą!!!

...............................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem Robert że co że zarabiają ? Zarabiaj i Ty . Miód sprzedam . :D

Bo biznes to biznes czego się spodziewaliście ? Siostry miłosierdzia  ? Kupuje się za 4 złote sprzedaje po 30 . Każdy by tak chciał ? Wolny kraj - róbcie. Ja brawo biję bo im więcej takiego gnoju tym lepiej ja sprzedam , bo mnie znają i jak trzeba wiedzą gdzie się udać.

Wracając do ,,głowy ,, czyli prezydęta - ewidentne przestępstwo sprowadzania nielegalnych leków w dodatku dających pozostałości w miodzie i co ? Ano jajco. Tyle że ten co nakręca nie ma odwagi by samemu sprawę doprowadzić do końca lub pokazać kto ukrywa pod dywan . Bo za to są prokuratorskie sankcje. Za miód z Ukrainy to tylko wstyd . Ja wolę już bez tych reprezentantów bo za siebie nie muszę się wstydzić.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem Robert że co że zarabiają ? Zarabiaj i Ty . Miód sprzedam . :D

Bo biznes to biznes czego się spodziewaliście ? Siostry miłosierdzia  ? Kupuje się za 4 złote sprzedaje po 30 . Każdy by tak chciał ? Wolny kraj - róbcie. Ja brawo biję bo im więcej takiego gnoju tym lepiej ja sprzedam , bo mnie znają i jak trzeba wiedzą gdzie się udać.

Wracając do ,,głowy ,, czyli prezydęta - ewidentne przestępstwo sprowadzania nielegalnych leków w dodatku dających pozostałości w miodzie i co ? Ano jajco. Tyle że ten co nakręca nie ma odwagi by samemu sprawę doprowadzić do końca lub pokazać kto ukrywa pod dywan . Bo za to są prokuratorskie sankcje. Za miód z Ukrainy to tylko wstyd . Ja wolę już bez tych reprezentantów bo za siebie nie muszę się wstydzić.

Mylisz się, jeżeli na słoiku piszesz, że miód z Polskich Pasiek, a sprzedajesz g...no nie wiadomo skąd to już nie jest biznes tylko złodziejstwo.

Link to comment
Share on other sites

Złodziejstwo zabrać i nie zapłacić. To to jest wprowadzanie konsumenta w błąd ale jeszcze ( chyba) nie szwindel czyli oszustwo. Koniec końców sprzedają miód a nie gó**o z cukru  ziołosmród. Jakoś nikt nie grzmi o tym a to większa zaraza niż miód z Ukrainy.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem Robert że co że zarabiają ? Zarabiaj i Ty . Miód sprzedam . :D

Bo biznes to biznes czego się spodziewaliście ? Siostry miłosierdzia  ? Kupuje się za 4 złote sprzedaje po 30 . Każdy by tak chciał ? Wolny kraj - róbcie. Ja brawo biję bo im więcej takiego gnoju tym lepiej ja sprzedam , bo mnie znają i jak trzeba wiedzą gdzie się udać.

Wracając do ,,głowy ,, czyli prezydęta - ewidentne przestępstwo sprowadzania nielegalnych leków w dodatku dających pozostałości w miodzie i co ? Ano jajco. Tyle że ten co nakręca nie ma odwagi by samemu sprawę doprowadzić do końca lub pokazać kto ukrywa pod dywan . Bo za to są prokuratorskie sankcje. Za miód z Ukrainy to tylko wstyd . Ja wolę już bez tych reprezentantów bo za siebie nie muszę się wstydzić.

Czym gorzej tym lepiej? Nas pszczelarzy ta zasada nie dotyczy a Ciebie Daro, przede wszystkim. To wiem. W moich oczach PZP na Allegro zyskał wizję sprzedawcy-cwaniaka, który zbija fortunę na ludzkiej niewiedzy. Wielu ludzi jako argument popierający łamanie zasad moralnych i etycznych podaje fakt, że powinna być to sprawa osobista, każdego człowieka. Nikt nie pomyśli o tym, że gdyby tak właśnie było, ludzie zbłądziliby myśląc jedynie o własnych korzyściach i interesach, spełnianych najczęściej kosztem innych osób. Na szczęście jeszcze nie wszyscy ludzie myślą w kategoriach zaspokajania tylko i wyłącznie własnych potrzeb. Nadal istnieją tacy, którzy potrafią postawić dobro ogółu nad swoje własne. Jako przykłady można tu podać osobę  Marka Kotańskiego pomagającego osobom z tzw. marginesu społecznego ? Fundacje,stowarzyszenia, domy dziecka itd.

Człowiek, jako jedyne "zwierze rozumne", jest całkowicie świadomy tego, co czyni, ma świadomość tego, co w jego społeczności jest dozwolone, a czego się nie dopuszcza.  Czy władze PZP wiedzą o tym? Mają przecież wpływ na własne czyny, mogą podejmować wybory przewidując  ich konsekwencje. Dlatego też w tym, co robią, można kierować się bądź własnym, egoistycznym dobrem, bądź etycznym postępowaniem.

Rola etyki i moralności w życiu społeczeństwa jest ogromna. Są to zjawiska spotykane powszechnie ? w pracy, szkole, domu, kościele. Określone zachowania obowiązują, a przynajmniej powinny obowiązywać nas wszędzie, niezależnie, czy znajdujemy się we wspólnocie koleżeńskiej czy na konferencji na skalę światową. Moje wyobrażenia i oczekiwania od PZP w tym temacie całkowicie się rozmijają. Pozdrawiam.

...............................................................................................................

Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

 

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

To tak jak Kiszczak człowiekiem Honoru.

 

Czy władze PZP wiedzą o tym

Jakie władze ? Sabat ?

PZP to twór rodem z PRL trwa siłą inercji , brakiem kontroli i możliwości wymuszenia zmian . Co w zamian ? Nic. Kolejne związki odejdą , zostanie kadłubek i żył będzie dalej.

 

 

Rola etyki i moralności w życiu społeczeństwa jest ogromna.

Dokładnie , tyle że różni ludzie różnie to rozumieją.

P.S. Co zrobili robinhood i znanych hodowca matek Sabatowi z kumafosem ? A no jajco.

Bo trzeba teraz użerać się z prokuratorem . Trzeba zacząć inny temat. Zniknie Sabat ( wątpię) coś się zmieni ? Wątpię.

Link to comment
Share on other sites

Cały problem jest w tym że PZP jako organizacja jest rozliczany tylko przez swoich członków i jeżeli nie popełni jakiegoś czynu zabronionego przez prawo , to jest nie do ruszenia , przykład mieliśmy podobny w piłce nożnej z ich leśnymi dziadkami co za Zarządem stali murem i popierali jego poczynania . Ale na pocieszenie coraz więcej komórek w terenie wypisuje się z PZP i zakłada swoje Stowarzyszenia i może z czasem to bagno wyschnie.

Link to comment
Share on other sites

Import nielegalnych leków ( jakichkolwiek ) jest zagrożony sankcją karną . I co ? A no jajco.

 

Nie wiadomo czy jeszcze tego kumafosu nie dopuszczą u nas ? , ostatnio na konferencji weterynaryjnej z wiceministrem w Kielcach Leszek był za jego dopuszczeniem ? To znaczy żeby stosować różne leki przemiennie w tym i kumafos i wszystkie jakie są produkowane na świecie i dopuszczone w innych Krajach to i u nas dopuścić w Polsce do stosowania

https://www.youtube.com/watch?v=lFBx1H3eV9E

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.