Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Agi , Ukraina i Gwiazdy YouTuba


daro

Recommended Posts

 

Nie odpowiadam bezpośrednio panu X

ponieważ zwracał się on już do GIW kilkakrotnie z tym samym pytaniem, na

które udzielaliśmy odpowiedzi.  Może informacja przekazana przez Państwa

będzie bardziej skuteczna.

Nic nie będzie skuteczne jak ktoś uczepił się jak pijany płota i zamiast przeczytać , już nawet nie zrozumieć. a zwyczajnie przeczytać WSZYSTKO ,WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI.

Ja nie przywiozłem pakietów bo po prostu nie wolno. Podałem Ci przepisy te same co WIW w Poznaniu.

Jedź i przywieź  , choć jeden. Z poza UE nie wolno przywozić więcej pszczół niż matka z 20 robotnicami, są kraje z których nie wolno nawet i tego.

Nie wierz mi,  jedź kup 100 jak będziesz na granicy to pamiętaj co Ci pisałem. Tylko pszczół szkoda......

Link to comment
Share on other sites

Kłamiesz , zamieść zdjęcie. Oczywiście laski bipinu jakiegokolwiek. Siedzisz w sieci , czytasz i fantazjujesz .

Proszę bardzo, posyłam zdjęcie z dwóch stron opakowania. Dlaczego bez przerwy obrażasz???!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Kłamiesz , zamieść zdjęcie. Oczywiście laski bipinu jakiegokolwiek. Siedzisz w sieci , czytasz i fantazjujesz .

 

i I ten bipin stosowałem w pasiece. Dlaczego Daro obrażasz mnie/ Sprawia to Tobie jakąś satysfakcję? Przykre...bardzo przykre...

Link to comment
Share on other sites

Czytam i czytam . Temat o zupie a dyskusja o d..ie.

Więc dołączę do tego ,że dziadek na ból w kościach brał wiagrę.

Po co ten podział na działy i tematy jak w jednym miejscu dyskusja o wsiem.

Swoją drogą dziwię się Daro ,że podejmuje dyskusje z osobą ,która wstydzi się ? podać skąd jest,na jakich

ulach gospodaruje itd. Może trzeba by dla niego poszerzyć niektóre rubryki ,bo widać nie mieści się w nich

i dlatego nie podaje zadnych informacji?

Link to comment
Share on other sites

Tajaden - kłamiesz że stosowałeś  , otwórz opakowanie . Gdybyś stosował otwierałbyś. Masz fakt , ale otwórz i wyjmij te laseczki bo o to prosiłem o pokazanie lasek bipinu. :D

Ja Ciebie nie obrażam raczej Ty mojej inteligencji.Z kontaktów ze mną to chyba masz potwierdzenie że wiem, z reguły , o czym piszę.

Wracając do pszczół to jak myślisz Pan Łysoń mając przedstawicielstwo na Ukrainie odpuścił by taki biznes ? Pakiet 1,5 kg kosztuje u mnie 200 złotych , wiosną kupić za 60 ?

Bogdan wiem  skąd jest Tajaden , mam jego adres i telefon. :D Czy ma ule , tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest PawelKS3

Czy wy się kurw... musicie ciągle kłócić?!!! Każdy najmądrzejszy i wszystko wie, miał, widział, zrobił. A siądźcie wreszcie na du**e i nie pitolcie jak stare babki.

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tajaden - kłamiesz że stosowałeś  , otwórz opakowanie . Gdybyś stosował otwierałbyś. Masz fakt , ale otwórz i wyjmij te laseczki bo o to prosiłem o pokazanie lasek bipinu. :D

Ja Ciebie nie obrażam raczej Ty mojej inteligencji.Z kontaktów ze mną to chyba masz potwierdzenie że wiem, z reguły , o czym piszę.

Wracając do pszczół to jak myślisz Pan Łysoń mając przedstawicielstwo na Ukrainie odpuścił by taki biznes ? Pakiet 1,5 kg kosztuje u mnie 200 złotych , wiosną kupić za 60 ?

Bogdan wiem  skąd jest Tajaden , mam jego adres i telefon. :D Czy ma ule , tego nie wiem.

Nie mam uli. Z nudów czasami tu wpadam na forum, i udaję, że je mam... Bp na tym forum nie wypada nie mieć uli...:-)

Ta informacja jest tylko dla Darka. Inni wiedzą, że mam...

Wystarczy odrobina elementarnej logiki.

Link to comment
Share on other sites

Ma czy nie ma , wszystko jedno  dla nas , jeżeli Tajden się interesuje pszczelarstwem i lubi tą tematykę to porozmawiać zawsze można.

Tadku!

To nie jest kwestia, ma czy nie ma uli, porozmawiać można....

To jest jakaś cholerne niedowierzanie i nielogiczność.

Jak można rozmawiać z ludźmi, którzy podkreślają Tobie, że nie wierzą w to co piszesz...

A z tym zakłamaniem (niedowierzaniem) niektórych spotkałem się od samego początku.

Kiedyś nadmieniłem, że jeżdżę do Zaporoża przez Krym (jeszcze nie był rosyjski), "robię" 2.000 km, to kilku pszczelarzy rzuciło się na mnie, że piszę nieprawdę. I nie rozumiałem w imię czego tak skrupulatnie zaprzeczają. A ja po całej Ukrainie jeżdżę w różnych sprawach od dziesiątków lat, bo sam pochodzę ze Lwowa.

Albo...

Piszę, że zacząłem używać BIPIN do zwalczania warrozy. I zaraz w odpowiedzi, że mam przysłać zdjęcie bipinu, a jak posłałem, to pisze, że to zdjęcie papierku, a mam posłać fotkę fiolki bipinu, bo to jest w fiolce, a nie w jakiejś lasce, jak pisze daro. Jak można być aż tak małostkowym NIEDOWIARKIEM?

Ręce opadają w kontakcie z niektórymi...

Link to comment
Share on other sites

 

Chociaż chorób pszczół na Ukrainie jest znacznie mniej, niż w Polsce, to lekarstw mają ogromnie dużo. I lekarstwa są bardzo tanie (bo są biedni).

Na warrozę najczęściej stosują lek o nazwie Bipin, który jest w formie laski, i rozpuszcza się w wodzie.

Twój post 32 w temacie , weź nie fanzol i nie wpychaj mi swego dziecka w brzuch. Kupiłeś ? Masz ?  Dobra , ale nie chrzań głupot o tym co nie masz zielonego pojęcia . Ja miałem takiego kolegę jak Ty Tajaden i nie jestem małostkowy. Nie chcę Twoich uli  czy pszczół .   Jeden pakiet z Ukrainy starczy. :D

P.S. ja nie wierzę jak kto mi coś mówi a co dopiero jak pisze w internecie. :D

Link to comment
Share on other sites

 uli z tych trzech pasiek nie chcę, - bo swoich  muszę się pozbywać. :D

Pozbywać ? z racji tego że za dużo , czy nowy typ ula w pasiece ?

Ja już pozbyłem się starych warszawiaków.

Bohtyn ze swoich starych  warszawiaków nie zrezygnuje .

Jestem gotów założyć się o puste ule z moich trzech pasiek ;)

Link to comment
Share on other sites

Tadku!

To nie jest kwestia, ma czy nie ma uli, porozmawiać można....

To jest jakaś cholerne niedowierzanie i nielogiczność.

Jak można rozmawiać z ludźmi, którzy podkreślają Tobie, że nie wierzą w to co piszesz...

A z tym zakłamaniem (niedowierzaniem) niektórych spotkałem się od samego początku.

Tajden niektórzy tak mają, że nie wierzą nawet sobie... Przypominam sobie wiosnę i te ironiczne komentarze "niedowiarków", gdy pisałem, że u mnie już kwitnie mniszek czy rzepak...

Link to comment
Share on other sites

ale niektórym nie przemówisz... mają swój świat i są naj....

 

z Miodka też się kiedyś śmiali... dzisiaj Miodek jest KIMŚ... KIMŚ kim nigdy nie będą!

Link to comment
Share on other sites

 

z Miodka też się kiedyś śmiali... dzisiaj Miodek jest KIMŚ... KIMŚ kim nigdy nie będą!

Może nie chcą ? My nie Gwiazdory i wcale jemu nie zazdroszczę a śmiać się będę jak ktoś udaje wielkiego pszczelarza a po tym pyta się co to ramka Jentera,  a tak z nim było. Obraził się i poszedł , Tajaden  nie . Być może że ten drugi nie musi zarabiać na chleb na pszczołach . Od Tomka nauczyłem się patrzeć na pszczelarstwo  mniej konserwatywnie , ule z OSB ( gdzie pukali się w głowę ) styrodur a teraz będę odważniejszy i będę miał dennice z płyty szalunkowej.Filmów jego nie oglądam po komentarzu o AGA 3 i jego ocenie linii po paru nieunasienionych matkach .

My się zTajadenem nie przepychamy . Po przepychaliśmy się na innym forum . :D

Link to comment
Share on other sites

My się zTajadenem nie przepychamy .

My to w większości wiemy , bo już Cię dobrze znamy .

Wiemy , że to taki Twój i Birkutowy folklor , który dodaje forum pikanterii .

Ale Jerzy chyba troszkę bierze to do siebie i myśli , że to ze złośliwości boisie.gif

 

TM jest kolejnym i dobrym przykładem że w Polsce z pszczół można się utrzymać ale jeszcze lepiej z pszczelarzy.

TM jest dobrym przykładem jak z małego youtubera wyrasta duży celebryta .

Takie mamy czasy , że młodzi (przede wszystkim) nie czytają książek , nawet na telewizję często nie maja czasu , ale 23 godz. na dobę ślęczą na you tube i facebook-u .

Teraz jest tak , że jak chcesz zaistnieć , to tylko tam !

Link to comment
Share on other sites

Tadku!

To nie jest kwestia, ma czy nie ma uli, porozmawiać można....

To jest jakaś cholerne niedowierzanie i nielogiczność.

Jak można rozmawiać z ludźmi, którzy podkreślają Tobie, że nie wierzą w to co piszesz...

A z tym zakłamaniem (niedowierzaniem) niektórych spotkałem się od samego początku.

Kiedyś nadmieniłem, że jeżdżę do Zaporoża przez Krym (jeszcze nie był rosyjski), "robię" 2.000 km, to kilku pszczelarzy rzuciło się na mnie, że piszę nieprawdę. I nie rozumiałem w imię czego tak skrupulatnie zaprzeczają. A ja po całej Ukrainie jeżdżę w różnych sprawach od dziesiątków lat, bo sam pochodzę ze Lwowa.

Albo...

Piszę, że zacząłem używać BIPIN do zwalczania warrozy. I zaraz w odpowiedzi, że mam przysłać zdjęcie bipinu, a jak posłałem, to pisze, że to zdjęcie papierku, a mam posłać fotkę fiolki bipinu, bo to jest w fiolce, a nie w jakiejś lasce, jak pisze daro. Jak można być aż tak małostkowym NIEDOWIARKIEM?

Ręce opadają w kontakcie z niektórymi...

Ja tam Tobie wierzę Jerzy , pamiętasz jak jeszcze na starym forum prowadziliśmy na priw długą wymianę poglądów na temat wyboru pilarki do produkcji uli i chyba pamiętasz że starałem się Tobie wszystko , kawę na ławę wyłożyć i wybrać odpowiednią pilarkę dla Twoich potrzeb. Mnie  chodziło o to że forum powinno być dla wszystkich tych którzy interesują się pszczelarstwem , niezależnie od tego czy mają ule czy nie . Przecież wielu Kolegów pisze tu takich którzy mają dopiero w planach założenie pasieki i pytają , radzą się żeby dokonać jak najlepszego wyboru.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 

TM jest kolejnym i dobrym przykładem że w Polsce z pszczół można się utrzymać ale jeszcze lepiej z pszczelarzy.

Święta prawda.

 

Takie mamy czasy , że młodzi (przede wszystkim) nie czytają książek , nawet na telewizję często nie maja czasu , ale 23 godz. na dobę ślęczą na you tube i facebook-u .

Myślą że tam jest tylko prawda. Jam nauczony - media kłamią.

 

Bohtyn ze swoich starych  warszawiaków nie zrezygnuje .

Jestem gotów założyć się o puste ule z moich trzech pasiek

Pszczoły nawet w beczce na kapustę a o ule się zakłada.

Fe.

Link to comment
Share on other sites

książki a książki co wy macie z tymi książkami... o dennicach osiatkowanych też pisali 15 lat temu? nie jeden by sobie wtedy dał jaja ogolić a by ich nie wprowadził a teraz co drugi no jaka rewelacja... cud techniki...... każdy ma tak dopiętą pasiekę na ostatni guzik i tak perfekcyjnie wszystko zrobione.... no książkowo... nie mówię żeby ich nie czytać ale teraz są czasy internetu i świata nie zmienicie... każdy uruchamia google i szuka nurtujacego go tematu

 

wolę Miodka oglądać jak turczynki z dwoma korpusami nawłoci

 

Panie piotrpodhale Pan chyba miał Agi? miał?

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

 

wolę Miodka oglądać jak turczynki z dwoma korpusami nawłoci

Nie kumam rozjaśnij.

 

nie mówię żeby ich nie czytać ale teraz są czasy internetu i świata nie zmienicie

Dobze godos - wejdź na http://apis-polonia.eu/ (też internet ) dużo więcej się nauczysz . Ale każdy ma swój wybór. A głowę trzeba mieć zawsze otwartą nawet jak siwą. :D

Link to comment
Share on other sites

A z tym zakłamaniem (niedowierzaniem) niektórych spotkałem się od samego początku.

Kiedyś nadmieniłem, że jeżdżę do Zaporoża przez Krym (jeszcze nie był rosyjski), "robię" 2.000 km, to kilku pszczelarzy rzuciło się na mnie, że piszę nieprawdę. I nie rozumiałem w imię czego tak skrupulatnie zaprzeczają. A ja po całej Ukrainie jeżdżę w różnych sprawach od dziesiątków lat, bo sam pochodzę ze Lwowa.

Albo...

 

Ręce opadają w kontakcie z niektórymi...

Pochodzisz ze Lwowa ??? - toż to - musisz być starszy ode mnie o jakieś 5 lat.

A ja się denerwuję jak do mnie moje dzieci i wnukowie mówią: :angry:

"Dziadziuś daj se du**e spokój z tymi pszczołami i nie lataj tam tak

siądź sobie z nami na zydelku przy grillu i piwku i pogadaj "

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.