Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Zapytanie o sęki w korpusach z wejmutki


Recommended Posts

Z tym to dam sobie radę Panowie ;) jak by to odemnie tylko zależało to już byłoby 3 ;) marzy mi się Marysia ;) no ale cóż sam nie zrobię ;)

 

A co do produkcji uli to chyba jeszcze was zaskocze, jak się uda pokaże w styczniu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja proszę, aby informacyjnie po ewentualnym oczyszczeniu temat pozostał, tak dla "potomnych", żeby każdy mógł swoje wnioski wyciągnąć. Nie wiem jak kiedyś było z jakością uli na Bzyki.com, ale wiem jak jest teraz. Jak pisałem, sprawa została załatwiona, korpusy zostały wymienione, co prawda tak jak Robi sam napisał, nie na najwyższej jakości ale chociaż na zdolne do użytku i tak jedna dennica ma pęknięcie od wkrętu czego nie zauważyłem wcześniej, tylko Robi zwrócił uwagę jak przywiozłem jedną, żeby robić na wzór...

 

Ogólnie w skrócie to jak pisałem, zamówiłem, wymienili towar niepełnowartościowy na lepszy. Więcej jak nie będę musiał to nie będę tam zamawiał. A na pewno nie ule.

 

Co do wątpliwości na temat "złego sektora" z którego pakowane były ule to polecam ten film, który niedawno ktoś wstawił na youtube 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xR8UXPnXH4M

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.