Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Nomincje Pszczelarz Roku 2016


Paweł

Recommended Posts

Myślę, że jak w roku poprzednim, również w tym rozpoczniemy plebiscyt na Pszczelarza Roku. Proszę o kandydatury.

Uważam, że termin ogłoszenia wyników to 15.01.2017.

Jeśli macie uwagi, propozycje - proszę piszcie śmiało.

 

Aktualnie zgłoszone osoby:

 

Mamy dla Pszczelarz Roku
Tadek11

daro

joasia

Imker

Słowian

Mazi

Bohtyn

Boddan

Robi_Robson

bogor

Xpand

 

 

Dla Debiutanta:

Emik3

kri

Ewunia

PawelKS3

Kubek33

Nacek

siverit

hucul

Link to comment
Share on other sites

Nasi dwaj pszczelarze roku postawili poprzeczkę tak wysoko , że nie pozostaje mi nic innego jak nominować ich ponownie .
Są tutaj po prostu niezastąpieni
piotrpodhale
Tadek11

Jako trzeciego kandydata na pszczelarza roku nominuję
daro

A na debiutanta roku nominuję kolegę , który jeszcze nie ma pszczół ,ale już kompletuje sprzęt , intensywnie pogłębia wiedzę , udziela się na forum
i jak na osobę , która dopiero raczkuje w pszczelarstwie , to bardzo trafnie wyciąga wnioski z obserwacji i uzyskanych różnych ... czasem sprzecznych informacji  .

Nominuję
Emik3
 

Link to comment
Share on other sites

Piotr ale żeś mu dowalił :D uśmiałem się :D

 

Co do nominacji ja zgłaszam po jednej 

 

Pszczelarz Roku oczywiście Robi Robson, chyba oczywiste nikt z nas nie idzie tak do przodu z pszczołami, sklepikiem itd :D

 

A debiutant to popieram Robiego Emik3 

Link to comment
Share on other sites

Co do debiutanta to nie mam zdania. Sporo "nowych twarzy" ciężko wytypować bo za rzadko tutaj zaglądam (poprawie się obiecuję) ale jako pszczelarza w pierwszej kolejności widzę Roberta. Kiedy tutaj nie zajrzę Robi zawsze na posterunku ;) Pozostali też nie gorsi, ale muszę się trochę rozejrzeć żeby jeszcze kogoś zgłosić 

Link to comment
Share on other sites

Panowie to jest tylko zgłaszanie nominacji nie głosowanie i nie ma sensu kilkakrotnie nominowanie tej samej osoby , Paweł i tak ją zapisze na liście tylko jeden raz ,  jako jedna osoba.  Paweł pewnie sporządzi imienną listę osób nominowanych i podawajcie raczej tych których jeszcze nikt nie zgłosił . Ale oczywiście każdy może swoje typy do nominacji jakoś uzasadniać . No i oczywiście trzeba się zastanowić nad kryteriami wyborów . Czy kto ma najwięcej uli ? Czy kto najwięcej postów napisał ?  czy "osobowość roku  " czyli coś niewymiernego co powoduje że zgłaszamy daną osobę z jakichś tam względów ??

Ja bym wymienił a w zasadzie wyróżnił :

 daro - bo on w zasadzie to forum trzyma za pysk i nadaje mu charakter w pozytywnym tego słowa znaczeniu

 Robi - wiadomo jest twarzą tego forum i adminem

Słowian - za aktywność i pozytywną energię

 Xpand , Mazi , boddan , Bohtyn , piotrpodhale , bagor - za wiedzę pszczelarską , doświadczenie i również aktywność

 kubek33 , Emik3 - debiutant roku

 joasia - za wiedzę i rozsądek i dla zachęty żeby częściej pisała u nas na forum.

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

...Paweł i tak ją zapisze na liście tylko jeden raz ,  jako jedna osoba.  Paweł pewnie sporządzi imienną listę osób nominowanych i podawajcie raczej tych których jeszcze nikt nie zgłosił ......

Listę uaktualniam w 1 poście.

Link to comment
Share on other sites

Proponuję aby wprowadzić kadencyjność tytułu tylko na jeden rok . Czyli osoba która już zdobyła ten tytuł  następny raz mogła być nominowana  dopiero po upływie dwu lat czyli na trzeci rok kalendarzowy. Myślę że uatrakcyjni to zabawę bo przecież mamy tylu świetnych pszczelarzy że jest z czego wybierać.

Link to comment
Share on other sites

.......Ja wobec chamstw, które kol.Tadek wypisuje na forum administracyjnym pod moim adresem tego roku z udziału rezygnuje.Oto prawdopodobnie temu osobnikowi chodziło.    .....

 

 

Umówcie się kiedy na jakiegoś browara, to Wam może przejdzie.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.