Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Nomincje Pszczelarz Roku 2016


Paweł

Recommended Posts

Nie żebym był przeciw jakiejś nominacji, ale wydaje mi się,że w tym roku

za bardzo poszło to na żywioł.

Według mnie nominacje winno się wysyłac do admina Pawła lub przez

niego upoważnionego na priwa.

Może uniknęli bysmy tworzeniu się jakis sympatii ,antypatii ,etc.

O ile dobrze pamiętam taki dobry obyczaj był stosowany i tu i na poprzednich naszych forach.

No ale może mi się tylko tak wydaje?

Link to comment
Share on other sites

Nie żebym był przeciw jakiejś nominacji, ale wydaje mi się,że w tym roku

za bardzo poszło to na żywioł.

Według mnie nominacje winno się wysyłac do admina Pawła lub przez

niego upoważnionego na priwa.

Może uniknęli bysmy tworzeniu się jakis sympatii ,antypatii ,etc.

O ile dobrze pamiętam taki dobry obyczaj był stosowany i tu i na poprzednich naszych forach.

No ale może mi się tylko tak wydaje?

Bogdan to prosta zabawa,będą dwie jawne listy na każdej liście oddasz głosy i po sprawie.

Na pierwszej liście głosujemy na pszczelarza roku tego forum czyli człowieka którego uważasz za największą osobowość na forum.

Na drugiej liście będą debiutanci którzy w 2016 zawitali na nasze forum i znowu wybieramy kogoś kogo uważasz że się wyróżnia.

A więcej nie masz se co owijać głowy ludzkimi sprawami.Pozdrawiam i życzę poczucia humoru.PK

  • Lubię 4
Link to comment
Share on other sites

A jest może jakiś regulamin kto może być pszczelarzem a kto debiutantem?

 

Nie żeby coś, ale ja zacząłem się interesować i zbierać informacje dopiero od listopada więc moim zdaniem na debiutanta całego roku to trochę za krótki okres czasu. 

 

Btw. jeśli nie ma określonych zasad to na debiutanta roku proponowałbym Robi_Robsona :P.

 

 

A i również zgadzam się z bogorem, że najlepiej byłoby aby nominacje i głosowania były "tajne". Żeby nie było jak przy wyborach, że w zasadzie to są tylko dwie słuszne opcje a reszta i tak przegra więc nie głosujcie na pozostałych (tak przynajmniej niektórzy mogą pomyśleć).

Link to comment
Share on other sites

Ludzieeeeeeeee to tylko miła zabawa. Nie spinajcie się tak. Tajne wybory ciupagi w dłoni...

 

Nie żeby coś, ale ja zacząłem się interesować i zbierać informacje dopiero od listopada więc moim zdaniem na debiutanta całego roku to trochę za krótki okres czasu.

A dla czego ?

Ktoś nawet mnie nominował ,  jak znam życie będzie na mnie 2 głosy mój i mojego psa. :D:o

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Ludzieeeeeeeee to tylko miła zabawa. Nie spinajcie się tak. Tajne wybory ciupagi w dłoni...

A dla czego ?

Ktoś nawet mnie nominował ,  jak znam życie będzie na mnie 2 głosy mój i mojego psa. :D:o

 

 

To zarejestruj się 10x i zagłosuj na siebie, ale będzie fame jak wygrasz. Wszyscy będą Ci bili brawo i kłaniali się wpół jak tylko Cię zobaczą :P

Link to comment
Share on other sites

A jest może jakiś regulamin kto może być pszczelarzem a kto debiutantem?

 

Nie żeby coś, ale ja zacząłem się interesować i zbierać informacje dopiero od listopada więc moim zdaniem na debiutanta całego roku to trochę za krótki okres czasu. 

 

Btw. jeśli nie ma określonych zasad to na debiutanta roku proponowałbym Robi_Robsona :P.

 

 

A i również zgadzam się z bogorem, że najlepiej byłoby aby nominacje i głosowania były "tajne". Żeby nie było jak przy wyborach, że w zasadzie to są tylko dwie słuszne opcje a reszta i tak przegra więc nie głosujcie na pozostałych (tak przynajmniej niektórzy mogą pomyśleć).

Przecież głosowanie będzie tajne,tylko pies Darka będzie wszystko wiedział,a on nic nie powie. :D

A jak masz inne pytania to pytaj śmiało.PK

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

na debiutanta roku proponowałbym Robi_Robsona :P.

Byłby to dla mnie wielki zaszczyt .

Ale z pewnością jest wielu innych , którzy bardziej zasłużyli  ... :)

 

Skróconą definicję Debiutanta przedstawił P.K.

 

debiutanci którzy w 2016 zawitali na nasze forum

 

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Witam Szacowne Grono !!!!

 

Wetnę się zanim padnę na pysk.

.

Może uniknęli bysmy tworzeniu się jakis sympatii ,antypatii ,etc.

 

Myślę że to właśnie o nie chodzi bo to ( patrz poniżej )

 

 to prosta zabawa,będą dwie jawne listy na każdej liście oddasz głosy i po sprawie.

Na pierwszej liście głosujemy na pszczelarza roku tego forum czyli człowieka którego uważasz za największą osobowość na forum.

Na drugiej liście będą debiutanci którzy w 2016 zawitali na nasze forum i znowu wybieramy kogoś kogo uważasz że się wyróżnia.

 

No to chyba jest proste :D

 

A jest może jakiś regulamin kto może być pszczelarzem a kto debiutantem?

 

 

 

 

Ja podzieliłbym kandydatów na trzy kategorie 1-Świetni Pszczelarze

                                                                          2-Tyrz Pszczelarze

                                                                           3-gó**o pszczelarze.

 

W plebiscycie na pszczelarza bierzemy pod uwagę dwie pierwsze kategorie,( ze szczególnym naciskiem na pierwszą )

a w plebiscycie na debiutanta tę trzecią też ( i tu nieśmiało podsunął bym swoją skromną osobę :rolleyes::P )

Ludzieeeeeeeee to tylko miła zabawa. Nie spinajcie się tak.

 

No i całkiem rozluźniony walę się spać.

 

Pozdrawiam z Szacunkiem         hucul

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.