Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Debiutanta oraz Pszczelarza Roku


Paweł

Wybór Debiutanta oraz Pszczelarza 2016 roku  

46 members have voted

  1. 1. Debiutant 2016r.

    • Emik3
      14
    • kri
      1
    • Ewunia
      13
    • PawelKS3
      15
    • Kubek33
      9
    • Nacek
      2
    • siverit
      8
    • hucul
      8
  2. 2. Pszczelarz 2016r.

    • Tadek11
      6
    • daro
      8
    • piotrpodhale
      12
    • joasia
      6
    • Imker
      2
    • Słowian
      9
    • Mazi
      1
    • Bohtyn
      7
    • Boddan
      0
    • Robi_Robson
      20
    • bogor
      1
    • Xpand
      2
    • Ślężańskie Miody
      2


Recommended Posts

Witajcie

Zgodnie z obietnicą uruchamiam ankietę do głosowania.

Każdy może oddać po 2 głosy (dla dwóch osó B) na Pszczelarza  Roku 2016 oraz 2 głosy (dla 2 osó B) na debiutanta.

Wyniki głosowania będziecie widzieli na bieżąco - oficjalne ogłoszenie wyników 20.01.2016. Dla wygranych przyznany zostanie tytuł, oraz jak wszystko potoczy się po naszej myśli upominki.

 

Zapraszam do udziału w naszej zabawie.

Link to comment
Share on other sites

Ludzieeeeeeeee to tylko miła zabawa. Nie spinajcie się tak. ...

Witam !!!!!!

Ja podszedłem do sprawy śmiertelnie poważnie !!!!

Zatrudniłem profesjonalny " Sztab Plebiscytowy"

 

Zróbmy tak, żeby ilość głosów była równa dla każdego i każdy nominowany zdobędzie tytuł i każdemu będzie miło :P

Pomysł wydaje mi się świetny !!!!!

Myślę też że nominowani powinni kupić sobie sami nagrody. ( unikniemy nietrafionych prezentów ).

 

Wyłączam wszystkie serwisy informacyjne. Rozpuszczam sztab. Otwieram wcześniej zakupioną nagrodę. Daję w szyję i idę spać, bo ledwo stoję z emocji :) :) :) :)

 

Pozdrawiam    hucul 

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

To ja wpadłem na pomysł, że dla debiutanta roku za sponsoruję nagrodę :D dowolny ul korpusowy mojej produkcji z mojej nieszczęsnej topoli :D. Leżaki proszę sobie wybić z głowy nie robię :D.

 

To dla debiutanta na dobry początek :D, pszczelarz roku musi się obejść smakiem bo to "stare du*y" i nic im  się nie należy :D (Robert wybacz, bo wygrasz ty :D)

 

Może Bozia z Ambrożym widzą moje dobre serce i nie dopuszczą do tego aby te moje ule i cała robocizna poszła do pieca :( heheheh :D

 

Ps. nie rzucam słów na wiatr !!!!

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

Słowian - dziękuję.

Jeśli ktoś miałby życzenie jeszcze zafundować jakiś drobiazg - bardzo proszę o informację. Wszelkie gesty mile widziane- na pewno uatrakcyjni to nasz konkurs :)

Link to comment
Share on other sites

Słowian - dziękuję.

Jeśli ktoś miałby życzenie jeszcze zafundować jakiś drobiazg - bardzo proszę o informację. Wszelkie gesty mile widziane- na pewno uatrakcyjni to nasz konkurs :)

 

 

Paweł za co mi dziękujesz, przecież to nie ty dostaniesz ul, stary koniu :D, a tak na serio to przecież "Nasze"  forum i trzeba dbać o naszych nowicjuszy :)

Link to comment
Share on other sites

Paweł za co mi dziękujesz, przecież to nie ty dostaniesz ul, stary koniu :D, a tak na serio to przecież "Nasze"  forum i trzeba dbać o naszych nowicjuszy :)

 

 

Przyznaj się po prostu, że zwątpiłeś w jakość materiału :P

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Guest PawelKS3

Może Ryszard P. odda swoje bilety:-D

Larss1, to forum pszczelarskie i nie róbmy tu polityki. Już wystarczająco mi politycy życie obrzydzili żeby o nich tutaj jeszcze pisać.
  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Larss1, to forum pszczelarskie i nie róbmy tu polityki. Już wystarczająco mi politycy życie obrzydzili żeby o nich tutaj jeszcze pisać.

Pawle, Madera sytuacyjnie się skojarzyła;-) a jakbyśmy mieli o tym gadać do pewnie wszyscy by się "pogryźli";-)

Link to comment
Share on other sites

wpadłem na pomysł, że dla debiutanta roku za sponsoruję nagrodę :D dowolny ul korpusowy mojej produkcji z mojej nieszczęsnej topoli :D. Leżaki proszę sobie wybić z głowy nie robię :D.

 

To dla debiutanta na dobry początek :D, pszczelarz roku musi się obejść smakiem bo to "stare du*y" i nic im  się nie należy :D (Robert wybacz, bo wygrasz ty :D)

Debiutant roku dostanie ul od Łukasza .

a Pszczelarz Roku ...

 

 kupić sobie sami nagrody. ( unikniemy nietrafionych prezentów ).

No i fajnie :D

 

Dorzucę do puli nagród komplet nowych ramek czopowanych sosnowych (niezbitych , nieodrutowanych ) mojej produkcji do nowego ula topolowego , który zrobi  Łukasz .

Proszę tylko po ogłoszeniu werdyktu o informację jaki to będzie typ ula i ile korpusów  ?

Mam nadzieje , że nie będzie to 20-korpusowy Apipol

mixedsmiley042.gif

Link to comment
Share on other sites

To zobacz kto Ciebie nominował . Ale to jest tylko zabawa :D wiadomo.  Bo można zostać wyróżnionym za posty w "Zabawne linki i śmieszne ........" i widocznie nasi Koledzy chcą zabawnych  linków , a nie merytorycznych ,  to jest demokracja  :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.