Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Debiutanta oraz Pszczelarza Roku


Paweł

Wybór Debiutanta oraz Pszczelarza 2016 roku  

46 members have voted

  1. 1. Debiutant 2016r.

    • Emik3
      14
    • kri
      1
    • Ewunia
      13
    • PawelKS3
      15
    • Kubek33
      9
    • Nacek
      2
    • siverit
      8
    • hucul
      8
  2. 2. Pszczelarz 2016r.

    • Tadek11
      6
    • daro
      8
    • piotrpodhale
      12
    • joasia
      6
    • Imker
      2
    • Słowian
      9
    • Mazi
      1
    • Bohtyn
      7
    • Boddan
      0
    • Robi_Robson
      20
    • bogor
      1
    • Xpand
      2
    • Ślężańskie Miody
      2


Recommended Posts

Walka robi się ciekawa zacięta :D Emik, Ewunia, albo PawełKS3, Kubek33 oraz hucul też jeszcze nie są bez szans więc walka do końca :D kto dostanie nagrodę główną czyli nówka sztuka nie śmigany ul korpusowy mojej pożal sie boże produkcji :D ??????? hmmmm???

Link to comment
Share on other sites

Proponowałbym jednak, aby na czas trwania nakiety temat jakoś wyróżnić, aby po zalogowaniu na forum, każdy wiedział, że takie coś obecnie jest, gdyż chwilę po utworzeniu tematu, w ogóle ciężko go znaleźć. W wątku postał inny temat, na stronie głównej nic nie widać i łatwo jest takie coś przeoczyć. No chyba, że nie zależy nam, żeby jak najwięcej ludzi wzięło udział.

Link to comment
Share on other sites

emik bardzo dobry pomysł Paweł lub nasz Car powinni się z tym zająć, albo ten podpadnięty Piotr szybszy niż grzechotnik bedzie chciał odkupić soje winy i zrobi z tym porządek :D (i tak mu nie wybaczę ale zawsze coś :D)

Link to comment
Share on other sites

Teraz trochę późno i dużo dłubaniny by było. Szczerze, to za wyklinanie na forum powinni bana na 24h dawać żeby dać czas ochłonąć a nie tylko cenzurę nakładać :P.

 

Ogólnie to można by w ten sposób na przyszłą ankietę zrobić, że na stronie głównej dodać mały moduł jak teraz jest ze zbiórką na jazdę rowerami po zaspach, z wątkiem obecnie ważnym na forum, bądź też akcją jakąś organizowaną na forum. Jedno aktualnie najważniejsze wydarzenie związane z działalnością forum, no ale teraz to już nie zmuszajmy nikogo do grzebania, jednak w przyszłości taka opcja będzie na pewno pomocna.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiści jestem przeciw takim ankietom na  przodownika jakiegokolwiek  forum w mało liczebnych środowiskach osobowych składających się z kilkudziesięciu aktywnych członków i znających się korespondencyjnie i dotyczy to  jakiegokolwiek forum , takiego jak nasze też.  Dlaczego -  bo antagonizuje to nas zamiast zachęcać do partnerskiej wymiany poglądów i doświadczeń. Takie jest moje zdanie uczestnika już kilku forów i na każdym z nich w którym był taki konkurs zawsze były nieporozumienia  i niezdrowa rywalizacja pyskówki  albo jakieś koneksje towarzyskie osób znających się bliżej osobiście i nawzajem się popierających  . Dlaczego ? Bo nie podano precyzyjnych kryteriów konkursu , tylko zostawiono to do widzimisię każdego i efekt , sporo głosów oddanych na niezbyt merytorycznych uczestników ale na tak zwanych "zabawowych" lub "swoich" . Widocznie ja też byłem zabawowy w ubiegłym roku 2015 :D

Ale oczywiście to jest demokracja !!!!!!!

I jak mówią niektórzy,  bez obrazy i żadnych kontekstów do naszej zabawy tu na forum. 

- W demokracji dwóch  meneli spod budki z piwem przegłosuje profesora uniwersytetu bo mają większość

I tym morałem wypada mi zakończyć.

Pozdrawiam

uklon2.gif

  • Lubię 4
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie jak pisze Paweł, przecież to tylko taka zabawa, prosze sie nie spinać :D, tylko nie piszcie mi że za  podpis pod nickiem "Pszczelarz Roku" byłby ktoś skłonny namieszać lub pokłócić użytkowników forum bo normalnie padne na pysk :D 2smiejsie.gif 2smiech2.gif 2smiech.gif

 

Jeszcze bym może i zrozumiał na debiutantach bo tam walczą o ul mojej produkcji :D , ale tobie Tadziu chodzi chyba o przekaz merytoryczny pszczelarza roku ?? Ale jak pisalismy wyżej bez spiny to tylko zabawa :D

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ,że się wtrącę . Nie jestem pszczelarzem i nigdy nim nie będę. Mam pszczoły którymi się chcę zaopiekować, dlatego zapisałam się na to forum aby móc zadać pytanie i otrzymać odpowiedź. Nie będę zmyślać, chwalić  się i stawiać sobie poprzeczki, jeśli uda mi się utrzymać pszczoły, poprostu  będę dumna z siebie. Jeśli chodzi o merytoryczne wpisy to przepraszam ale o czym ja zielony człowieczek mam pisać. A poza tym dużo odpowiedzi można znaleźć na forum po co powielać pytania.Dziękuję za nominację i za  otrzymane głosy pomimo ,że jest to wirtualna zabawa dziękuję wszystkim za uznanie :).                   

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

A ja się założę że jak cię złapie z tymi pszczółkami to już nie odpuści. :D Będzie piękna pasieka,bo kobiety z racji tego,że są matkami potrafią się wspaniale opiekować pszczółkami,dlatego są dobrymi pszczelarzami.Ja znam dużo kobiet pszczelarzy i niema wśród nich żadnego paproka jakimi bywają faceci. ;) PK 

Obyś się Piotrze nie mylił :D :D :D. Gdybym była młodsza to może miało by to sens :lol: :lol: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiści jestem przeciw takim ankietom na  przodownika jakiegokolwiek  forum w mało liczebnych środowiskach osobowych składających się z kilkudziesięciu aktywnych członków i znających się korespondencyjnie i dotyczy to  jakiegokolwiek forum , takiego jak nasze też.  Dlaczego -  bo antagonizuje to nas zamiast zachęcać do partnerskiej wymiany poglądów i doświadczeń. Takie jest moje zdanie uczestnika już kilku forów i na każdym z nich w którym był taki konkurs zawsze były nieporozumienia  i niezdrowa rywalizacja pyskówki  albo jakieś koneksje towarzyskie osób znających się bliżej osobiście i nawzajem się popierających  . Dlaczego ? Bo nie podano precyzyjnych kryteriów konkursu , tylko zostawiono to do widzimisię każdego i efekt , sporo głosów oddanych na niezbyt merytorycznych uczestników ale na tak zwanych "zabawowych" lub "swoich" . Widocznie ja też byłem zabawowy w ubiegłym roku 2015 :D

Ale oczywiście to jest demokracja !!!!!!!

I jak mówią niektórzy,  bez obrazy i żadnych kontekstów do naszej zabawy tu na forum. 

- W demokracji dwóch  meneli spod budki z piwem przegłosuje profesora uniwersytetu bo mają większość

I tym morałem wypada mi zakończyć.

Pozdrawiam

uklon2.gif

 

 

Też się zgadzam, do zabawy mogą być inne ankiety, np. co pijemy w sobotę na śniadanie, a nie wyłaniające co roku szerszą grupę osób "równiejszych" ewentualnie "wyróżnionych" na forum :).

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.