Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ankieta na Debiutanta oraz Pszczelarza Roku


Paweł

Wybór Debiutanta oraz Pszczelarza 2016 roku  

46 members have voted

  1. 1. Debiutant 2016r.

    • Emik3
      14
    • kri
      1
    • Ewunia
      13
    • PawelKS3
      15
    • Kubek33
      9
    • Nacek
      2
    • siverit
      8
    • hucul
      8
  2. 2. Pszczelarz 2016r.

    • Tadek11
      6
    • daro
      8
    • piotrpodhale
      12
    • joasia
      6
    • Imker
      2
    • Słowian
      9
    • Mazi
      1
    • Bohtyn
      7
    • Boddan
      0
    • Robi_Robson
      20
    • bogor
      1
    • Xpand
      2
    • Ślężańskie Miody
      2


Recommended Posts

:)  ;)

Ja pierdzielę głos dostałem! /.../

Hmmm ... bylbym z tym ''pierdzieleniem" b. ostrożny ... bardzo  ... by nie urazić  głos oddającego ... ale rozumiem iż to jest (pierdzielenie) takie 'luźne' (by nie rzec luzackie) 'podejście' do siebie/swojej osoby  ... ;)  ;)  :)

Dzisiaj Paweł zakończy te wasze męki :D .Błędem było ustalenie tak długiego terminu na głosowanie.No ale w przyszłości będziemy już cwani.PK

 Ano , Piotrze,  "zakończy"...  czyli finał ... ale  myślę  iż błędem nie był "długi:termin" .... pozwoliło 'pogadać'  (no popitolić)  na luzie choć wydawać by się mogło , że 'emocje'....' emocje' też dawało się zauważyć mimo że zabawa (taka Nasza) .... "na przyszłość" ; życzyłbym Wam (sobie w szczególności) takiej samej jeśli nie 'lepszej' (w najwyższym tego słowa znaczeniu) 'zabawy' ... moim zdaniem integrującej zabawy .

   

 

    Wam za wszystko co powyżej żeście ..... ;SZACUN i .... dziękuję  ....  też się 'bawiłem' i  emocjonowałem  :)  ;) ;)  ;)  ;)  

Link to comment
Share on other sites

Zamykam ankietę.

Miło mi ogłosić:

Debiutant 2016r:

Ewunia      15 głosów

PawelKS3  15 głosów

 

Tytuł Pszczelarza Roku 2016:

Robi_Robson  20 głosów

piotrpodhale   13 głosów

 

Gratuluję. Zajmuję. Chwilę potrwa praca nad ikonkami.

Link to comment
Share on other sites

A ja śliznołem się o pudło, pierwsze miejsce niemianowane najgorsze :(, no ale cóż w przyszłym roku wapniaki odchodzą do lamusa to może i uda się coś ugrać 2smiejsie.gif

 

 

Również gratuluję zwycięzcom 2puchar.gif

 

Tylko jak robimy z tą moja nagrodą dla debiutanta rżniemy na pół :D

Link to comment
Share on other sites

na zadymiacza to Daro jest bezkonkurencyjny :D

 

Ale nam fajne to forum wyszło ;) , Nowotnika pewnie szlag trafia, a te jego aktykuły w pasiece ble ble ble przypomina mi trochę Trybinskiego o wszystkim i o niczym, lanie wody

Link to comment
Share on other sites

 

 

A ja śliznołem się o pudło, pierwsze miejsce niemianowane najgorsze :(, no ale cóż w przyszłym roku wapniaki odchodzą do lamusa to może i uda się coś ugrać 2smiejsie.gif
 
 
Również gratuluję zwycięzcom 2puchar.gif
 
Tylko jak robimy z tą moja nagrodą dla debiutanta rżniemy na pół :D

Nie ma takiej potrzeby :) Nie obraź się, ale po co mi pół ula, ha ha.Wiesz ,że ja zaczynam i mam warszawiaki więc nie chcę bynajmniej na razie innego ula. Dlatego swoją część przekazuję dla Pawła.
Link to comment
Share on other sites

Guest PawelKS3

No i się narobiło ;)

Nie wyrywajcie się tak z nagradzaniem Ewuni, bo to ja pierwszy powinienem ją nagrodzić :D

Dziękuje bardzo wszystkim za głosy.

Pszczelarz roku, jak wytrzeźwieje/ochłonie po przyswajaniu wiedzy, to niech mi podpowie jakie trunki preferuje.

Ps. Ide gotować obiad, bo chyba potomstwo głodne :)

Link to comment
Share on other sites

No i się narobiło ;)

Nie wyrywajcie się tak z nagradzaniem Ewuni, bo to ja pierwszy powinienem ją nagrodzić :D

Dziękuje bardzo wszystkim za głosy.

Pszczelarz roku, jak wytrzeźwieje/ochłonie po przyswajaniu wiedzy, to niech mi podpowie jakie trunki preferuje.

Ps. Ide gotować obiad, bo chyba potomstwo głodne :)

Zależy o którego ci chodzi Piotra czy Roberta? Bo Robert to nawet nie wie ,że został Pszczelarzem Roku :rolleyes: . Siedzi chłopak na tej konferencji w Pszczelej Woli ,mam nadzieje ,że podzieli się z nami tą wiedzą. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest PawelKS3

Robert miał od początku taką przewagę, że mógł być spokojny.

Na początku myślałem o jednej flaszce ale Piotr to tak fajny gość, że z przyjemnością mu sprezentuję buteleczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.