Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Kupuj polskie produkty, bo kapitał ma narodowość


Xpand

Recommended Posts

Pod tym linkiem można zobaczyć produkty, które są polskie i te, które wydają się polskie. Wspierając polskie produkty wspierasz siebie i swój kraj. Kupuj i pytaj w sklepach o polskie produkty! Przekaż dalej.

 

http://prawicowyinternet.pl/kupuj-polskie-produkty-zobacz-polskie-odpowiedniki-znanych-marek/

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

Wspieraj lokalnych producentów a nie wielkie fabryki a tym bardziej koncerny!

 

Kupuj tylko w lokalnych browarach!!!

 

 

 

Ooooo nie wiedziałem, że hoop colę zdążyli opchnąć. Tak samo nie zdawałem sobie sprawy, że GOODRAM to polska firma, mają niezły sprzęt jak na komputerowe standardy.

Link to comment
Share on other sites

Tak jest, to marka firmy Wilk Elektronik :) Akurat tą firmę dobrze znam, bo od małego interesowałem się PC i overclockingiem. Pamiętam jeszcze jak malowałem ołówkiem scieżki na duronie, aby mnożnik odblokować i go przekręcić :)

Link to comment
Share on other sites

Ten kto robi w transporcie dopiero ma jakiś pogląd na to co się przywozi z zagranicy, co wywozi a czemu się tylko przystawia pieczątkę i tranzytem dalej przepycha. Tak naprawdę większość części , komponentów czy składników ,produkuje się w kilku krajach , często i składa poszczególne części w kilku  a finalnie przystawienie pieczątki dyktuje pochodzenie. Nie mam złudzeń ,że to co tu pokazane jako  polskie  nie jest tylko polskie :(

Link to comment
Share on other sites

ale chociaż Polak na nich najwięcej zarabia :D i o to chodzi bo nie pokonamy konkurencji w chinach za droga mamy siłę roboczą w stosunku do nich oczywiście. Już nawet browar w Tychach nie kupuje polskiego chmielu, tylko sprowadza szerokim torem do Sławkowa gotowy koncentrat chmielowy w kontenerach popakowany w plastykowe bigbagi a potem na mieszadło 3 dni i gotowe, smacznego :(

Link to comment
Share on other sites

Nie mam lidla blisko siebie i nie chodzę tam. Możesz napisać o jaki produkt Ci konkretnie chodzi? Pewnie wiesz, że lidl jako taki nie ma żadnych fabrych żywności, tylko zleca produkcję podwykonawcom, którymi bardzo często są polskie firmy. Zwykle na eteykiecie są takie rzeczy napisane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.