Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

STOSOWANIE SIĘ DO REGULAMINU


bogor

Recommended Posts

Szanowni koledzy zauważyłem ostatnio ,że niektórzy za bardzo moim zdaniem

pofolgowali sobie w wyrażaniu swoich myśli i emocji.

Niech będzie dalej to nasze forum stosunkowo tolerancyjne ale tez z umiarem.

Czytają nasze koleżanki ,młodzież,dzieci i wnuki i choćby dlatego wypadało by

wrażać się odrobinę higieniczniej.

Na klawiaturze są przecież takie znaki ...................

Chyba nie chcemy być rozpoznawani w sieci jako szewcy.

  • Lubię 3
Link to comment
Share on other sites

To moja wina ale cykięty byłem i wkur... po spotkaniu koła jak mi powiedzieli że refundacja w tym roku tylko ok 20 % na moją przyczepę to ja ich pierd... sam se kupie :)

 

A  Piotrowi trzeba usunąć uprawnienia moderatora bo jest za szybki i za bardzo się pałęszy :D :D nawet Car na amnezji tak szybko nie działał :D

 

Postaram się poprawić ale co cóż cyknięty byłem i i tak po 20 minutach piotr wszystko zmoderował :D

 

Na shoutboxie już trwa dyskusja jak się go pozbyć :D

 

 

Poproszę o linki pousuwam treści niezgodne, lub inne jak będzie zasadne. Nikt nie jest wstanie czytać wszystkiego.

 

 

Jak to nie jesteś w stanie czytać wszystkiego, ja daje rade a ty nie????? :D to co z ciebie za moderator i założyciel forum :D (ps. bez spiny :D)

Link to comment
Share on other sites

 

po spotkaniu koła jak mi powiedzieli że refundacja w tym roku tylko ok 20 % na moją przyczepę to ja ich pierd... sam se kupie

Co niniejszym dedykuję naszemu debiutantowi roku.

 

Ale popieram Bogora, kultura musi być.

stąd moja prośba . Słowian ze mnie stary piernik i wzrok nie ten i słabo z bystrością.

Link to comment
Share on other sites

moim celem nie jest pozbywanie się kogokolwiek.

Zwróciłem delikatnie uwagę,uderzyłem w stół,

nożyce się odezwały i oto chodzi.

Przejdźmy do normalności.

Ten się nie myli co nic nie robi.

 

P.S. kiedyś nie zgodziłem się z opinią moderatora to napisałem

       na priva jakie jest moje zdanie nie wywołując zbędnej dyskusji

       i podrywania autorytetu.To że się różnimy nie powinno nas

       antagonizować. :D  :D  :D         

  • Lubię 2
Link to comment
Share on other sites

A daj Ci chłopie jak najlepiej a najlepiej wzroku abyś nie patrzył na koniec swego nosa. Nic nie jest takie jak się zdaje. Bogor tu nikt się nie antagonizuje. Dla mnie to wszystko szemrane. Dla mnie.

 

i podrywania autorytetu

Piwem się zakrztusiłem . No wiesz co !

Link to comment
Share on other sites

Obiecuję się poprawić :D naprawdę ale jak zacznę klnąc na forum to bądźcie pewni żem wypity i mnie coś wkurw.. na świeżo tak jak w sobotę do południa spotkanie w kole a później popitka z rodzinką i poszły konie po betonie aż bałem sie za 20 godzin dmuchać na stonce przy wyjeździe bo zawsze na bramie dmuchamy :D ale było ok :D

 

A jak w końcu z tym Piotrem będzie ten banik czy cuś bo się panoszy jak nie wiem co :D nawet se poklnąc nie można po pijaku na forum i to jeszcze jak chłopu coś na sercu leży (tegoroczna refundacja ok 22% niech ich chu,, a w polance dalej 60 mają :(

Link to comment
Share on other sites

A ja się z Polanki wypisałem tzn nie opłaciłem składek , czyli z ustawy wywalony. Pisać sobie każdy może. Nie zapisywałem się dla refundacji ale nie podoba mi się konspiracja tam panująca.

P.S Miejsce się zwolniło.

Link to comment
Share on other sites

A daj Ci chłopie jak najlepiej a najlepiej wzroku abyś nie patrzył na koniec swego nosa. Nic nie jest takie jak się zdaje. Bogor tu nikt się nie antagonizuje. Dla mnie to wszystko szemrane. Dla mnie.

Piwem się zakrztusiłem . No wiesz co !

Darku nie bądź znów taki skromny.

Bogu co boskie,cesarzowi co cesarskie.

Link to comment
Share on other sites

Chory to byłem wczoraj wieczorem bo naderwałem mięsień międzyżebrowy i nie szło oddychać mało żem sie o północy nie udusił bo nie szło nabrać powietrza a jak nabrałem to łzy w oczach i słabo sie robi :( dostałem na SOR steryd do żyły oraz ketonal forte w du**ę i po prześwietleniu jeszcze głupiego jasia w du**ę bo już było lepiej ale jeszcze nie to :( . teraz sporo lepiej na połowe pojemności płuc mogę oddychać więc lux, mam zwolnienie do środy włącznie to cos dubne w tej piwnicy nie ciężkiego ale lekko sie poruszam :D

Link to comment
Share on other sites

Amen Tadziu Amen, namawiaja młodych:do pszczelarstw inwestujcie w to i takie tam a po 2 latach co 20 % niech se w dup. wsadzą łaski bzzzz jak by powiedziały nasze kochane pszczółki :D sam se kupie taką :

 

http://www.przyczepywakula.pl/pl/oferta/przyczepy-lorries/pblw752/

 

3900 może na miejscu jeszcze coś urwę albo bedzie obniżka za model z 2016 tylko do Siedlec muszę gonić :( wejdzie mi 18 uli bez pietrowania jeszcze miersca z boku na daszki zostanie i wychodzi bez przeładunku 28 kg na ul bez miodu spoko osiągalne bez problemu gorzej jak by wiózł z miodem wtedy gorzej.

 

Pogadałem z sasiadem profile na taka około 250 zł 50 robota  jego spawanie jak mu zaoram na wisne działke i podjechałem do nas na byłu PKS gdzie robią plandeki koszt takiej na 150 cm to też koło 250 zł (pracuje znajomy :D ) ale wpłacam zaliczke teraz a odbieram koło kwietnia będa robić w przerwach gteraz mają tego sporo :D

 

za 4450 mam super przyczepę i do tego jeszcze za swoje :D bez AC za 150 zł rocznie tylko kipru nie ma jak ta na refundacje a przydałby sie na budowe :( ale nie można mieć wszystkiego :) 

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie bogor ORMO czuwa  :D Słowiana zmoderujemy,bo pić to cza umieć,przeklinać tyż,a za karę dzisiaj chory. :D :D

Piotrze to Ty jeszcze nie zdemobilizowany? :D

No faktycznie nie dość ,że Łukasza suszy to ma jeszcze moralniaka. :D

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem bardzo czy Ci się zmieści 18 uli.... oni tam te wymiary to tez chyba na trzeźwo nie pisali...13m x 26m

 

Imkuś policz dobrze już dołożyłem 2 cm 3x 43 daje daje 129 cm dycha zostaje na daszki z boku akurat zaklinuje i teraz 6x43 daje  258 zostaje 2,5 cm co trochę może braknąćjak by robił lotniska zamykane z 1 cm deseczki ale te 3-4 cm można nie domknąć tylko dobrze podwiązać i jazda prawie nie będzie wystawać :D albo tak jak ja mam hoffmany to można nawet wylotkami w poprzek i wtedy na daszki miejsca sie ujmie nie wiem czy wejdą ale na bank wchodzi bez kombinacji 18 uli :D

 

Do wymiaru dołożyłem 1,5 zm bo tak naprawdę wlkp z deski 2,5 cm powinien mieć 40,5 cm ale zawsze lepiej tan zapas mież może i by się zmieściły tak żeby zamknąc burtę się dało całkiem z tyłu :D dla mnie dit oferta poluje na obniżki za 2016 rok maja dać znać jutro :D

Link to comment
Share on other sites

miałem ja na te pi****l.,, refundacje ale zrezygnowałem bo u mnie w kole w tym roku tylko 22 % wale ich i wyjdzie mnie sporo drożej, a uli tyle wejdzie bo sam robie z dechy 2,5 cm nawet moje 3 cm styrodury wejda choćby 5 wystawały z tyłu to sie pasem podepnie do przodu i jazda 18 jak nic imkuś :D a jak się wkuże to i 36 jak spietruje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.