Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Lokówki


Guest Imker

Recommended Posts

Dobry temat z tymi lokusiami, bo mi będa potrzebne w tym roku do mojego clokboard-a bedę się bawił w własny wychów tak dla jaj :D na razie :D, bedę sledził co koledzy pochwalają i na pewno trochę zamówię 

Link to comment
Share on other sites

Bo ja straszny jajcarz jestem :D matulami mogę się podzielić ale nie z reproduktorki bo nie mam jeszcze tylko od mojej najsilniejszej rodziny co kupiłem w pierwszym roku za Rabką Piotr może go znać Maruś na końcu wsi mieszka pod górą dał mi super rodzinkę bcf GZ od Lewandowskiego na 10 ramkach aż pod ramkami wisiały :D koszt 400 zł jestem bardzo zadowolony bo wyroić je to naprawdę sztuka, pociagnę coś od niej. A jak chcesz po reproduktorce to musisz poczekać do 18 jak się sprawdzą moje polbartówny to wezmę od niego ze dwie te po 200zł niby do hodowli mogą być i będę po nich ciągną jakieś matule w cloku a to najlepsza metoda dla małej hodowli nie tracisz rodziny produkcyjnej i super matule wychodza bo cały czas w pełnej silnej rodzinie chowane a nie w jakiś cieplarach itp, nikt mi nie powie choćby jakie ustrojstwo było to i tak pszczoły najlepiej sie zaopiekuja matulami temp. i wilgotnością poza tym młode matule cały czas czyją swoje siostry odgłosy w ulu itp a w cieplarce ??

. może i kiedyś nie mówię nie ale na taką skale absolutnie clok koszt 20 zł samemu zrobić cztery listwy i blachę od Dara :D na zasówkę  

Link to comment
Share on other sites

mogę ci kupić w kleczy u łysonia przejeżdżam biedra pod samym sklepem tym głównym jest gdzie tira na boku zostawić a kolega by ci podrzucił na a4 do opola no chyba że daleko masz do autostrady :D

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wyglądam na biznesmena? :D

Lokówki miseczki uchwyty bez ramki jentera czy nikusia

Będzie na łyżeczkę wkładane :D

 

 

Używam zestawów od NICOTA mimo że przekładam łyżeczką, tyle że zamiast oryginalnych miseczek stosuję woskowe, własnej roboty. Mi takie połączenie bardzo pasuje, po prostu ten sprzęt NICOTA jest jakoś lepiej spasowany i z lepszej jakości plastiku.

Link to comment
Share on other sites

Używam zestawów od NICOTA mimo że przekładam łyżeczką, tyle że zamiast oryginalnych miseczek stosuję woskowe, własnej roboty. Mi takie połączenie bardzo pasuje, po prostu ten sprzęt NICOTA jest jakoś lepiej spasowany i z lepszej jakości plastiku.

Tomasz ,a gdzie ty się ukrywałeś nie było Cię ani tu ani tam.PK

Link to comment
Share on other sites

Tomasz ,a gdzie ty się ukrywałeś nie było Cię ani tu ani tam.PK

 

 

A zrobiłem sobie urlop od wszystkich forów pszczelarskich i mocniej zaangażowałem się w działalność związaną z fotografią.

Ale czas było wrócić bo sezon za moment odpali :)

Link to comment
Share on other sites

A zrobiłem sobie urlop od wszystkich forów pszczelarskich i mocniej zaangażowałem się w działalność związaną z fotografią.

Ale czas było wrócić bo sezon za moment odpali :)

Nie wiem czy nie widziałem Ciebie na forum Minolty oczywiście dawno temu nie ostatnio ? A może to tylko przypadkowa zbieżność ?

Link to comment
Share on other sites

A zrobiłem sobie urlop od wszystkich forów pszczelarskich i mocniej zaangażowałem się w działalność związaną z fotografią.

Ale czas było wrócić bo sezon za moment odpali :)

Ale teraz mam nadzieję,że nas już będziesz odwiedzał.Pozdrawiam Piotr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.