Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Promocje na zakup sprzętu pszczelarskiego


BeeFree

Recommended Posts

Witam wszystkich

To mój pierwszy wpis na forum, przepraszam że akurat w tym dziale i tak trochę komercyjnie, ale myślę po prostu że was to może zainteresować.
W najbliższy czwartek na www.hurtowniapszczelarska.pl planowana jest promocja wybranych produktów oryginalnego Nicota.
Ramka do hodowli matek będzie w tym dniu za 99zł, miseczki 100szt za 12zł. (promocja ograniczona czasowo i ilościowo).

 

Co jakiś czas zaglądam na forum i szczerze wam kibicuję.
Przepraszam jeszcze raz że mój pierwszy wpis jest akurat tego typu, ale za kilka dni postaram się to nadrobić i napiszę kilka słów o sobie.

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Witam

Witaj.

Ładnie to wszystko rozkręciłeś :)

Zdążyłeś jeszcze . :)

 

Wiosną wróci Tomek .

Mówił jesienią jeszcze przed wylotem , że ma chęć na parę dni pojechać z Andamanów do Chin , żeby z pierwszej ręki kupić bez pośredników kontener sprzętu pszczelarskiego .

Tam to już blisko .

Kontener przypłynie do Polski mniej więcej w tym czasie co i On wróci .

Już jestem ciekaw jakie będą zmiany na rynku pszczelarskim .

Przypuszczam , że ceny na niektóre produkty muszą jeszcze spaść .   :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Robi.

Ja również jestem pod wrażeniem tego co ty i inni koledzy tu robisz.
Fajne to forum, podoba mi się atmosfera.
Poza tym dziwna ta polska monokultura pszczelarska. I na forach i jeśli chodzi o sprzęt pszczelarski.
Wszyscy mamy drobny wkład w to, że powoli zacznie się to zmieniać, mam nadzieję. :)

 

Tomek już jest w Polsce od jakiegoś czasu.
Zabalował w Tajlandii, wiec chyba o Chiny nie zahaczył.

 

Od kilkunastu lat handluję z chińczykami (pełnokontenerowo).

Mam tam kilku przyjaciół.
Tomek robi fajną robotę, jesteśmy w kontakcie.
Ale handel z Chinami nie jest taki prosty.
Zakupy na aliexpres to inna bajka.
Taka niska cena jest możliwa gdy kupujący omija cło, podatek VAT, oraz wiele innych opłat związanych z importem.
Do tego ciągłe szukanie dobrych jakościowo pozycji.
Raz trafisz, trzy razy nie.
Mam 20 miodarek na magazynie, których nie przeznaczę do sprzedaży, kilka razy się zdażyło że kolegą z forum sprowadziłem jakieś pozycje na zamówienie, ale towar byl słabej jakości i nie wziąłem za niego pieniędzy.
Chcę mieć towar dobrej jakości, Tomek też, a to kilka lat zdobywania kontaktów w nowej branży (dla mnie) i duże koszty z tym związane.

 

Koledzy co do ,,nicota" z aliexpres.
Nie wierzcie w to że to Nicot.
To zestaw kompatybilny z nicotem, jeśli ktoś pisze że to nicot to jest oszustem

 

Sprawa wygląda tak jak z najbardziej znaną marka klocków na świecie.
Wolno sprzedawać klocki kompatybilne, pod warunkiem że nie twierdzi się że to są Lego.
Tak samo wolno sprzedawać zestawy do hodowli matek kompatybilne z Nicotem lub Jenterem pod warunkiem, że nie twierdzi się że to Nicot i Jenter.

Zamówiłem jakiś czas temu ramki, które znależliście na aliexpress.
Będą w ofercie hurtowni ale nie jako Nicot.
Zanim zamówiłem poprosiłem chińskich przyjaciół o wysłanie próbki.
Jest OK, a cena jest atrakcyjna na polską kieszeń.
Dostawa większej partii około połowy kwietnia.

Oczywiście nadal będzie w ofercie hurtowni również oryginał.

 

Link to comment
Share on other sites

Każda marka  chroniona ale Czy Ewa czy Tania byle ładna . Nie ?

Aliexpres bazuje na tym że każdy może sobie prywatnie sprowadzić ( legalnie do 250 Euro ) . Cena też jest dużo wyższa niż dla hurtowników.

Namawiałem Roberta na kontener wosku. :D

Link to comment
Share on other sites

BeeFree bardzo fajny sklep :) masz rabaty dla forumowiczów ?? :D

 

Chciałbym 15 kg ciasta, cedzidło podwójne nierdzewne jedno pojedyncze to górne z większym oczkiem, do tego ze 20 przegonek i kilka krat tych grubych :D

 

no i do tego ten nicot kompletny jak będzie w promocji :)

 

będzie coś taniej niż przez sklep :D ??

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich

To mój pierwszy wpis na forum, przepraszam że akurat w tym dziale i tak trochę komercyjnie, ale myślę po prostu że was to może zainteresować.

W najbliższy czwartek na www.hurtowniapszczelarska.pl planowana jest promocja wybranych produktów oryginalnego Nicota.

Ramka do hodowli matek będzie w tym dniu za 99zł, miseczki 100szt za 12zł. (promocja ograniczona czasowo i ilościowo).

 

Co jakiś czas zaglądam na forum i szczerze wam kibicuję.

Przepraszam jeszcze raz że mój pierwszy wpis jest akurat tego typu, ale za kilka dni postaram się to nadrobić i napiszę kilka słów o sobie.

 

 

Aby lepiej się wyróżniało i nie zginęło w tłumie wiadomości proponuję przenieść tego posta do działu oferty typowo komercyjne czy stworzyć jakiś temacik o promocjach na sprzęt pszczelarski.

Link to comment
Share on other sites

Słowian dołożę kawę do szarlotki jak będzie okazja.
Zamówienia tylko przez www.hurtowniapszczelarska.pl
Taniej już się nie da, ale wpisz w uwagach do zamówienia ,,kolega z forum" to może jakiś malutki gratisik się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

BeeFree, tak całkiem przy okazji.

Zamówiłem wczoraj trochę sprzętu u Ciebie, w tym 11 parowników KM. Jest szansa na instrukcję ich stosowania po polsku?

Możesz pobrać z karty produktu:

http://hurtowniapszczelarska.pl/Dozownik_Do_Kwasu_Mr%C3%B3wkowego_.html

Wejdź w zakładkę ,,załączniki".

Link to comment
Share on other sites

Ja ciasto już kupiłem i kilka pierdołków. Przyszło szybciej niż się spodziewałem. Oby tak dalej to będziecie mieli ze mnie klienta. Widziałem tez że wprowadziliście etykiety na słoiki. Tez się będę na to pisał tylko muszę zużyć zapas starych. Poza tym jak pisałem w mailu interesuje mnie bluza pszczelarska kosmonauty ale chyba rozmiar XL. No chyba że podeślesz mi jakie ma wymiary XXL i jeszcze bluza dziecięca. W ofercie nie widzę nie wiem czy macie takie.

A tak poza tym, to śledzę stronę na bieżąco ;) 

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem tego kreatora etykiet  .
Walczyłem z pół godziny i się poddałem .
Za cienki bolek jestem do obsługi takich programów .
Etykiet mam zapas na 2 lata , ale kilka paczek  indywidualnych bym zamówił .

Zadałem kilka dni temu pytanie do kilku drukarni , bo nasza 4pliszka zniknęła z rynku .
Ale na tą chwilę odpowiedziała tylko jedna i oferta jest mało atrakcyjna .
Mam jeszcze namiar na drukarnię z Płocka od naszego forumowicza (Prezesa koła pszczelarzy w Płocku) .
Podobno solidnie i niedrogo drukują ...
Jak się z nimi nie dogadam , to będę musiał się uśmiechnąć do Sławka .
Może da się przesłać swój projekt w innym formacie (np jpg) i z niego zrobić etykiety !?

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem tego kreatora etykiet  .

Walczyłem z pół godziny i się poddałem .

Za cienki bolek jestem do obsługi takich programów .

Etykiet mam zapas na 2 lata , ale kilka paczek  indywidualnych bym zamówił .

 

Jak się z nimi nie dogadam , to będę musiał się uśmiechnąć do Sławka .

Może da się przesłać swój projekt w innym formacie (np jpg) i z niego zrobić etykiety !?

 

Robi myślę, że żaden problem.

Zapytam jutro grafika i potwierdzę, ale podejrzewam że możesz przesłać w jpg.

Nasz kreator pozwala robić projekt na warstwach, dzięki czemu możesz później łatwo go edytować i zmieniać,

ale napiszcie z czym macie największe problemy abyśmy mogli to uprościć albo po prostu poprawić.

Link to comment
Share on other sites

Ja ciasto już kupiłem i kilka pierdołków. Przyszło szybciej niż się spodziewałem. Oby tak dalej to będziecie mieli ze mnie klienta. Widziałem tez że wprowadziliście etykiety na słoiki. Tez się będę na to pisał tylko muszę zużyć zapas starych. Poza tym jak pisałem w mailu interesuje mnie bluza pszczelarska kosmonauty ale chyba rozmiar XL. No chyba że podeślesz mi jakie ma wymiary XXL i jeszcze bluza dziecięca. W ofercie nie widzę nie wiem czy macie takie.

A tak poza tym, to śledzę stronę na bieżąco ;)

Dudi będziemy mieli bluzy kosmonauty ale w połowie kwietnia/na początku maja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dudi będziemy mieli bluzy kosmonauty ale w połowie kwietnia/na początku maja.

 

No wiem tak mi pewnie odpisałeś że bliżej wiosny. Jak bys miał chwie to zmierz mi ta XXL. Myśle że ta może byc dobra choć schudłem 18 kg z czego już 4 nadrobiłem :) A co z dziecięcymi? Będziecie mieli w ogóle czy szukac u konkurencji?

Link to comment
Share on other sites

No wiem tak mi pewnie odpisałeś że bliżej wiosny. Jak bys miał chwie to zmierz mi ta XXL. Myśle że ta może byc dobra choć schudłem 18 kg z czego już 4 nadrobiłem :) A co z dziecięcymi? Będziecie mieli w ogóle czy szukac u konkurencji?

Dudi będzie pełna rozmiarówka.

Cena też będzie dobra.

Jeśli poczekasz to się dogadamy  :D

Link to comment
Share on other sites

Udało się obniżyć i to znacznie cenę ciasta z prebiotykiem.

Wszystkie zamówienia, które zostały wczesniej złożone zostaną skorygowane do tej niższej ceny.

http://hurtowniapszczelarska.pl/Pokarm_Z_PrebiotykiemCiasto_Fondant_5kg_Diamant.html

Czy na to ciasto producent daje jakiś termin przydatności do użytku ? Właśnie zamówiłem jedno opakowanie tego ciasta tak wszelki wypadek gdyby nie było innej możliwości ratowania rodzinki i zastanawiam się jak długo można to ciasto z probiotykiem przechowywać w magazynku , chociaż cena taka że nie ma co deliberować .

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem tego kreatora etykiet  .

Walczyłem z pół godziny i się poddałem .

Za cienki bolek jestem do obsługi takich programów .

Etykiet mam zapas na 2 lata , ale kilka paczek  indywidualnych bym zamówił .

 

Zadałem kilka dni temu pytanie do kilku drukarni , bo nasza 4pliszka zniknęła z rynku .

Ale na tą chwilę odpowiedziała tylko jedna i oferta jest mało atrakcyjna .

Mam jeszcze namiar na drukarnię z Płocka od naszego forumowicza (Prezesa koła pszczelarzy w Płocku) .

Podobno solidnie i niedrogo drukują ...

Jak się z nimi nie dogadam , to będę musiał się uśmiechnąć do Sławka .

Może da się przesłać swój projekt w innym formacie (np jpg) i z niego zrobić etykiety !?

 

Pasieka (czsopismo) wiem, że u nich też można zamówić takie etykiety.

Link to comment
Share on other sites

Czy na to ciasto producent daje jakiś termin przydatności do użytku ? Właśnie zamówiłem jedno opakowanie tego ciasta tak wszelki wypadek gdyby nie było innej możliwości ratowania rodzinki i zastanawiam się jak długo można to ciasto z probiotykiem przechowywać w magazynku , chociaż cena taka że nie ma co deliberować .

Tadek

Tadziu termin przydatności to ponad rok.

Zdążą zjeść  ;)

Link to comment
Share on other sites

Pasieka (czsopismo) wiem, że u nich też można zamówić takie etykiety.

Druk to główny profil naszej działalności - www.artb2b.pl

Jeśli macie gotowy projekt przyślijcie po prostu na email hurtowni pszczelarskiej i go wycenimy.

Drukujemy na folii samoprzylepnej również w małych nakładach.

Koszt druku to około 25zł/m2

Link to comment
Share on other sites

Czy na to ciasto producent daje jakiś termin przydatności do użytku ? Właśnie zamówiłem jedno opakowanie tego ciasta tak wszelki wypadek gdyby nie było innej możliwości ratowania rodzinki i zastanawiam się jak długo można to ciasto z probiotykiem przechowywać w magazynku , chociaż cena taka że nie ma co deliberować .

Tadek

 

 

Ja zamówiłem na początku tego miesiąca tak w razie w to termin przydatności mam 09/2018.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.