Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Czasopisma Pszczelarskie


Recommended Posts

    Tak jak w tytule, jakie sa lub jakie polecacie czasopisma zwiazane z pszczolami. Chcialem cos zaprenumerowac. Najbardziej by mnie interesowalo pol na pol  , o pszczolach i o ogrodnictwie , szczepienie drzewek przycinanie i takie tam, ale moze byc tylko o pszczolach z jak najmniejsza iloscia reklam, chociaz dzis to pewnie nie uniknione ;)

Link to comment
Share on other sites

też się nad tym zastanawiałem w zeszłym roku jednak odpuściłem wersje papierowe na rzecz e-prenumeraty, którą wykupiłem na pasieka24.pl. Kierowałem się głównie ceną. Było trochę taniej niż prenumerata wersji papierowej  :P i w sumie nie żałowałem. E-prenumerata dała mi też dostęp do artykułów archiwalnych, treści książek tego wydawnictwa.

Jak wówczas robiłem rozeznanie to na forach wspominano, że inne pszczelarskie gazety jakoś "nie nadążają" - nie idą z duchem czasu :| nie wiem ile w tym prawdy - nie kupiłem innej wiec to nie sprawdzona informacja. Pasieka niby daje radę ale naszpikowana jest reklamami....jak dla mnie ok.

Link to comment
Share on other sites

Prenumeruję "Pasiekę" drugi rok i jakoś mnie nie powala. Czytam "Pszczelarstwo" z lat 2003-2007 i bardziej do mnie dociera, ale nie wiem jak to teraz wygląda... Stare numery dostałem w prezencie i praktycznie w każdym mam zaznaczone artykuły godne, moim zdaniem, uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.