Skocz do zawartości

Welcome to Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Twoja reklama na tym Forum? Kliknij!

Zdjęcie

Wywóz na facelie

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

bartek124

bartek124

Prawie domownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Imię:bartek
  • Lokalizacjawielkopolskie
  • Typ ula:wielkopolski
Mam pytanie czy jak zasieję facelię po wczesnych ziemniakach (połowa czerwca) to czy nie będzie za późno by był z tego miód towarowy

Emik3

Emik3

As forumowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 713 postów
  • Imię:Emil
  • LokalizacjaDąbrowy
  • Typ ula:wielkopolski 18

Jeśli nie będzie za sucho to facelia z tego co wiem kwitnie po +- 40 dniach od wysiania. Jak pogoda dopisze, to nektarować będzie. Wychodziłoby nektarowanie od początku sierpnia jakoś mniej więcej.

nowy1312

nowy1312

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów
  • Imię:kszysztof
  • Lokalizacjawielkopolskie
  • Typ ula:wielkopolski

a nie to faktycznie myślałem że dłużej rośnie a gdyby schło to w ostateczności mogę deszczownią podlać :)

piotrpodhale

piotrpodhale

• Pszczelarz Roku 2016
  • 1691 postów
  • Imię:.
  • Lokalizacja.
  • Typ ula:.

Czy towarowy to nie wiem zależy od pogody,ale sierpniowe żywienie pszczół decyduje o sukcesie w zimowli i w ogóle o tym jak będa wyglądały nasze rodziny w następnym roku.PK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Twoja reklama w tym miejscu? Skontaktuj się z nami! | Ślężańskie Miody | Wolne pszczoły