Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Ogłoszenie - porządek na forum


Recommended Posts

W związku z "rozluźnieniem" atmosfery na forum postanowiliśmy wprowadzić  pewne istotne zmiany co do jego funkcjonowania.

1. Wpisy w odpowiedniej kategorii w danym temacie mają dotyczyć tylko danego tematu - wpisy nic nie wnoszące,  czy też  osobiste "wycieczki" itp będą przenoszone do odpowiednich  tematów lub usuwane przez administrację / moderatorów

2. Rejestracja użytkowników, którzy rejestrują się tylko w celach reklamowych - niestety ich posty będą zmieniane, lub ukrywane linki - nasze forum to nie miejsce dla SEO. Podobnie ma się sprawa z użytkownikami, którzy starają się ukryć za wszelką cenę swoją tożsamość (chodzi konkretnie o używanie proxy, tor itp) - użytkownicy rejestrujący / logujący się za ich  pomocą, z reguły (oczywiście nie wszyscy) mają na celu wprowadzenie zamętu na forum.

Nie chodzi tu o wprowadzanie cenzury, ale musimy dbać o jakiś standard Forum - nie możemy dopuścić do bałaganu, wyzwisk itp. Jesteśmy jedną z większych społeczności o tej tematyce w polskim internecie i dobrze by było aby tak to pozostało.

Jeśli komuś nie odpowiadają zmiany proszę o usunięcia swojego konta.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.