Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Nasiona od Syntenty


Recommended Posts

Koledzy i koleżanki jakiś czas temu próbowałem wyrwać nasiona roślin miododajnych w akcji prowadzonej przez firmę Syngenta, lecz za pierwszym razem mi się nie udało. Dzisiaj dostałem maila, że jest dodatkowa pula. Poniżej podsyłam treść maila. Może komuś z was też uda się coś wyrwać :D

Zgłoszenie wysyłajcie na ten mail: owady.pozyteczne@syngenta.com
 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem projektem firma Syngenta postanowiła przeznaczyć dodatkową pulę nasion roślin atrakcyjnych dla owadów zapylających w ramach Operation Pollinator - Akcja na rzecz Owadów Zapylających.

 

Jeżeli są Państwo nadal zainteresowani otrzymaniem bezpłatnego pakietu nasion, bardzo prosimy o uzupełnienie zgłoszenia.

Zgodnie z ogłoszeniem, w zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące informacje:

  • imię i nazwisko;
  • dokładny adres;
  • numer telefonu;
  • zgoda na wykorzystanie danych osobowych o następującej treści - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Syngenta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-748, ul. Szamocka 8 (KRS 0000017224) dla celów związanych z akcją promocyjną „Operation Pollinator – Akcja na rzecz Owadów Zapylających”. Udostępnienie danych ma charakter jednorazowy (okolicznościowy), zaś podane dane są niezbędne dla realizacji (potencjalnego) świadczenia Syngenta. Jednocześnie oświadczam, iż znam przysługujące mi uprawnienie do wglądu i poprawiania moich danych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

 

Uzupełnienie zgłoszenia należy przesłać do dn. 7 kwietnia 2016 r. do godz. 16.00. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie zostaną uwzględnione.

Z poważaniem,

 

Zespół Syngenta Polska

 

Syngenta Polska Sp. z o.o.

ul. Szamocka 8

01-748 Warszawa      

Polska

 

 

Pozdrawiam,

Daniel

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Przecież tu chodzi o udostępnienie danych osobowych i zgody dla celów tele-marketingowych.

Ja tam wolę zapłacić i kupić takie nasiona jakie chcę mieć.

Pozdrawiam

Tadek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.