Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Nasiona od Syntenty


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki jakiś czas temu próbowałem wyrwać nasiona roślin miododajnych w akcji prowadzonej przez firmę Syngenta, lecz za pierwszym razem mi się nie udało. Dzisiaj dostałem maila, że jest dodatkowa pula. Poniżej podsyłam treść maila. Może komuś z was też uda się coś wyrwać :D

Zgłoszenie wysyłajcie na ten mail: owady.pozyteczne@syngenta.com
 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem projektem firma Syngenta postanowiła przeznaczyć dodatkową pulę nasion roślin atrakcyjnych dla owadów zapylających w ramach Operation Pollinator - Akcja na rzecz Owadów Zapylających.

 

Jeżeli są Państwo nadal zainteresowani otrzymaniem bezpłatnego pakietu nasion, bardzo prosimy o uzupełnienie zgłoszenia.

Zgodnie z ogłoszeniem, w zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące informacje:

  • imię i nazwisko;
  • dokładny adres;
  • numer telefonu;
  • zgoda na wykorzystanie danych osobowych o następującej treści - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Syngenta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-748, ul. Szamocka 8 (KRS 0000017224) dla celów związanych z akcją promocyjną „Operation Pollinator – Akcja na rzecz Owadów Zapylających”. Udostępnienie danych ma charakter jednorazowy (okolicznościowy), zaś podane dane są niezbędne dla realizacji (potencjalnego) świadczenia Syngenta. Jednocześnie oświadczam, iż znam przysługujące mi uprawnienie do wglądu i poprawiania moich danych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

 

Uzupełnienie zgłoszenia należy przesłać do dn. 7 kwietnia 2016 r. do godz. 16.00. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie zostaną uwzględnione.

Z poważaniem,

 

Zespół Syngenta Polska

 

Syngenta Polska Sp. z o.o.

ul. Szamocka 8

01-748 Warszawa      

Polska

 

 

Pozdrawiam,

Daniel

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.