Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Pszczelarze piotrkowscy w programie Pani Elżbiety Jaworowicz


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takie info na malia to się dziele :D

 

We wtorek 21 sierpnia pszczelarze Ziemi Piotrkowskiej: Stanisław Ból, Czesław Korpysa, Józef Kołaczek, Piotr Robaszek z Małżonką, Ryszard Zatyka z małżonką oraz Łukasz Kotlewski byli w Telewizji Polskiej w Warszawie i uczestniczyli w nagraniu programu "Sprawa dla repotrera" Pani Elżbiety Jaworowicz. Program poprzedził reportarz z udziałem pszczelarzy i ich rodzin zrealizowany w Pasiece Zarodowej w Kocierzowach. W programie przedstawione zostały problemy polskiego pszczelarstwa oraz przekazany APEL przedstawicielowi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w którym zawartych jest 8 najważniejszych spraw, jakimi powinno zająć się Ministerstwo w najbliższym czasie, aby pomóc polskim pszczołom i aby pszczelarstwo w naszym kraju nie napotykało barier i przeszkód. Obszerny artykuł na ten temat ukazał się w sobotnio-niedzielnym wydaniu Naszego Dziennika".

Program będzie można obejrzeć w programie TVP 1 p. Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla Reportera" dnia 30 sierpnia (czwartek) br. o godzinie 21.00.

Zapraszamy wszystkich do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie udało obejrzeć :D  za późno włączyłem  :D  . Ale tematyka neonikotynoidów jest za poważna na program Jaworowicz  :huh: skierowany głównie do nie rolników (taka formuła programu i co z tego że jakiś mieszczuch dowie się parę słów o neonikonidach , jak on z tym nie ma do czynienia). Tym raczej powinni zająć się fachowcy i rządzący rolnictwem  i albo zakazać albo wytłumaczyć , że to jest nie szkodliwe  :huh:  a nie bić pianę w ogólnopolskim kanale publicznym  dla ludzi którzy nie mają o tym w ogóle pojęcia. stop.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem- jeśli chcieli być odbierani poważnie to kapeluszy do programu nie powinni wkładać - to było trochę śmieszne . Tematy jak najbardziej warte poruszenia. Tyle że formuła programu szuka ,,winnego" a wskazania tegoż mi zabrakło - bo przecież nie mógł być nim minister w prorządowej stacji i dlatego temat się rozmył.

Edytowane przez Kosut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.