Jump to content
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

u kogo na dziś Sklenar 47/G/10 Unasienniona ?


Recommended Posts

W dniu 1.08.2020 o 05:47, Adrift napisał:

Jak masz ule warszawskie zwykłe to może pszczoły AGT.

Właśnie na nią mam ochotę po wszelkich analizach i chyba zamówię przez allegro u Miody Pojezierza Drawskiego  - chyba, że znacie jakiegoś innego sprawdzonego hodowcę?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Paweł napisał:

Właśnie na nią mam ochotę po wszelkich analizach i chyba zamówię przez allegro u Miody Pojezierza Drawskiego  - chyba, że znacie jakiegoś innego sprawdzonego hodowcę?

Ja biorę Sklenary od Szeligów http://rzpplock.lh.pl/wp-content/uploads/2017/09/Oferta_matki_SZELIGÓW.pdf

Kupuję jednodniowe unasieniają się u mnie,jestem zadowolony zwłaszcza z G10.

 

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Elwood napisał:

Mają w miodolandzie. NU i UN.

Sklep Miodoland, matki Sklenar G10

Dziękuję :). Rozmawiałem z nimi - wysyłka najwcześniej czwartek - a ja w sobotę już wyjazd.

Skusze się na tą AGT - wysyłają w poniedziałek. Z opisu linii - może się dobrze sprawować w moich warunkach.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Xpand napisał:

AGT to jest program hodowlany, tam mogą być różne linie, ale spełniające określone warunki przez ileś tam pokoleń.

Za szybko odpowiedziałem, nie doczytałem  - zdecydowałem się na linię HINDERHOFFER  należącej chyba do programu AGT. Dziękuje @Xpand za sprostowanie.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Paweł napisał:

Dziękuję :). Rozmawiałem z nimi - wysyłka najwcześniej czwartek - a ja w sobotę już wyjazd.


O widzisz, to trochę bez sensu, ponieważ w sklepie mają ustawioną „dostępność towaru” na zielono, w magazynie. Myślałem, że oznacza to natychmiastową wysyłkę. Sorry

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Paweł napisał:

zdecydowałem się na linię HINDERHOFFER

Właśnie tego roku mlaskam ? z zachwytu nad tymi matkami.Kupiłem seryjkę do odkładów w maju i jak zobaczyłem jak czerwią i co z tego wychodzi.... Znowu kiszka z redukcją pasieki.PK

  • Lubię 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.