Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Dziennikarz z łapanki


Żaki-Czan

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie jaki debil, bo inaczej tego nazwać nie można:

https://deccoria.pl/artykuly/porady-ogrodnicze/cztery-sprawdzone-sposoby-na-zwalczanie-os-i-szerszeni-34-8818

I teraz wyobraźcie sobie ludzi, którzy będą się sugerować "artykułem" tfu... widząc wyrojone pszczoły.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu komentować taka jest powszechna wiedza w narodzie , ale z tego co wiem to Moje koło organizuje w szkołach spotkania z dziećmi i pogadanki na temat pszczół i ich roli w życiu człowieka i nawet raz do roku w jednej ze szkół organizowany jest konkurs wśród dzieci na temat wiedzy  o pszczołach i konkurs prac ręcznych dzieci w temacie pszczelarstwa  jak rysunki i jakieś prace ręczne dotyczące pszczółek . Ale dzisiejsze władze szkolne raczej są zainteresowane cnotami dziewczęcymi i historią i martyrologią ,  a nie realnym widzeniem świata , ochroną środowiska i fauny i flory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tadek11 napisał:

Ale dzisiejsze władze szkolne raczej są zainteresowane cnotami dziewczęcymi i historią i martyrologią ,  a nie realnym widzeniem świata , ochroną środowiska i fauny i flory.

   Nie było by nic strasznego gdyby to robiono z głową. Historii powinno się uczyć, już i tak są zakusy by zrobić z nas agresora II w.ś. Na temat ochrony środowiska niestety najwięcej drą ryja osoby nie mające o tym pojęcia. Najchętniej by chłopu na wsi zakazali palić w piecu drewnem (nam do podkurzaczy tez by się niejeden aktywista przyczepił) a sami mają ciepło systemowe- czyli w większości z węgla brunatnego.  Miałem kiedyś przedmiot na studiach- "Fizyka w ochronie środowiska" i nigdy nie widziałem człowieka bardziej nienawidzącego pseudoekologów niż doktor prowadzący ten przedmiot.

   Co do samego zdjęcia- redaktorek od siedmiu boleści wziął pierwsze lepsze zdjęcie groźnie mu wyglądających owadów. Artykuł ma się podobać większości a jaką inteligencją się wykazuje większość- każdy wie. Jest to straszne, bo często takie zaniedbania nie wynikają nawet z niewiedzy piszącego i artykuł jest pisany nie tak, by zwiększał wiedzę czytającego ale żeby mu się podobał i był dla niego łatwo przyswajalny.  Taki czytający pomyśli że jest mądry, wszystko łatwo zrozumiał, wróci jeszcze na stronę, reklamę obejrzy, pieniądze wpadną...

 

a te cnoty dziewczęce czy niewieście to już przemilczę...?

Edytowane przez gajowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.