Skocz do zawartości
Forum Pszczelarskie - Pasieka "Banicja"

Czy można jeszcze odymiać i pytanie o Apiwarol ?


astros

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Tadek11 napisał:

No i pewnie za bardzo nie przeszkadzasz pszczołom i dajesz im swobodę w wielu sprawach i dlatego jest to dla Ciebie takie łatwe. Poza tym niektórzy Nasi Koledzy z forum pisali że najgorszą cecha pszczelarza jest nadgorliwość i nad opiekuńczość która  przynoś więcej szkody rodzinom pszczelim  niż oczekiwanych korzyści z czym trudno jest się nie zgodzić. ?

Złota łopata! ;)

Za odkopanie wątku z roku 2018.

Swoją drogą, bliska mi ta filozofia kolegi "Pasieczka". Ciekawe dokąd go przez te 4 lata zaprowadziła...

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, michal79 napisał:

Swoją drogą, bliska mi ta filozofia kolegi "Pasieczka". Ciekawe dokąd go przez te 4 lata zaprowadziła...

No to ciągnij dalej dokąd Ciebie zaprowadziła ta droga ? ?

Tylko trzeba by tę filozofię najpierw zdefiniować słowami autorów  a nie obserwatorów czy  czytelników , patrzących z boku gdyż mogą być one zabarwione własną wyobraźnią , nie wiedząc co autor ma na myśli. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten tekst.

Głównie o matkach. 

Apiwarole zdarza mi się stosować, z porządną maską.

 

Cytat

Czytam , czytam i naczytac sie nie moge.........Czasem tylko dziekuje opatrznosci, ze nie jestem ,, uczony w pismie " .

Moja niewiedza pozwala mi na spokojne pszczelarzenie.

Oczywiscie nie jest to jedno wielkie pasmo sukcesow , ale od paru ladnych lat nie mialem wiekszych problemow.

Od kiedy czytam posty na roznych forach , zadaje sobie pytanie , dlaczego ludkowie ciagle kupuja matki, odklady i.t.d.

Sami wiecie , ze wychodowac matke i zrobic odklad jest bajecznie proste , wiec ???

Mam kilku znajomych pszczelarzy co roku kupujacych pszczoly potem ....apivarol, amol , .....bmol, cmol i ...od nowa.

Ja poczatki mialem takie same tyle tylko , ze bez ,,bemoli"...

Juz pisale mniej wiecej jak to bylo, wiec nie bede sie powtarzal.

Co jeszcze ciekawsze , przeczytalem, ze matke powinno sie wymieniac jesli juz ma dwa lata.......ja nie stawiam im granicy wieku....bardzo czesto pszczoly je wymieniaja same

 

Edytowane przez michal79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.